پکیج ۵ روز با حرف آخر

۵ روز با حرف آخر چیست ؟

۵ روز با حرف آخر باشید تا نتیجه کنکورتان متحول شود 

پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و شما با استفاده از این پکیج می توانید ۱۵ درصد کنکور را کاملا رایگان دریافت کنید.

یعنی ۴۰ تست کنکور را به صورت کاملا رایگان با حرف آخر بزنید

5 روز با حرف آخر

جهت دریافت این پکیج به صورت رایگان ( فقط هزینه ارسال ) کلمه ۵ را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ ارسال کنید

محتوای این پکیج شامل موارد زیر است :

  • دی وی دی تدریس اساتید و حل تست

  • آزمون های آزمایشی اختصاصی حرف آخر مطابق با محتوای تدریس شده

  • مشاوره انگیزشی و صحبت رتبه برترهای حرف آخر

۵ روز با حرف آخر چیست ؟

پکیج ۵ روز با حرف آخر هدیه موسسه حرف آخر به شما می باشد. کنکور یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر فرد می باشد که نتیجه ی آن می تواند تا آخر عمر زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. اهمیت کنکور باعث شده است تا افراد زیادی در این زمینه مشغول فعالیت شده و از طریق روش های مختلف برای آماده کردن داوطلبان جهت شرکت در آزمون خدماتی را به آن ها ارائه دهند.

یکی از بهترین و مناسب ترین پکیج های آموزشی که تاکنون برای دانش آموزان تهیه شده است پکیج ۵ روز با حرف آخر می باشد. ویژگی های بی نظیری که در این پکیج جمع آوری شده است باعث می شود تا دانش آموزان به خوبی برای کنکور و انتخاب راه آینده ی خود آماده شوند. استفاده از این پکیج باعث می شود تا آن ها بتوانند همگام با تلاش خود، هدف نهایی خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به آن از بهترین روش ممکن استفاده نمایند. قسمت های مختلفی در این پکیج برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که می توان به جرات گفت که نمونه ی آن به هیچ وجه وجود ندارد.

این پکیج ۵ روز با حرف آخر با نظرات کارشناسی بهترین و خبره ترین مشاوران داخلی تهیه شده است که در زمینه ی کنکور فعالیت می کنند. ویژگی ها و امتیازاتی که در پکیج ۵ روز با حرف آخر قرار دارد می تواند آن را به یک فرصت ویژه برای موفق شدن تبدیل نماید. این پکیج در ۵ حلقه دی وی دی برای دانش آموزان تهیه شده است و شامل قسمت هایی مانند تدریس خصوصی بهترین اساتید، حل تست، تست های کنکور، حل تست قسمت های تدریس شده و مشاوره نفرات برتر کنکور می باشد.

پکیج ۵ روز با حرف آخر کاملاً رایگان می باشد

در انتخاب و خرید هر محصول همواره یکی از مهم ترین فاکتور ها قیمت آن محصول می باشد. کنکور نیز فرصت مناسبی برای دلالان می باشد که بتوانند از این طریق به سود مناسبی برسند. در شرایط اقتصادی کنونی که مردم عادی و متوسط جامعه با مشکلات مختلف مادی دست و پنجه نرم می کنند متاسفانه بسیاری از افراد با هزینه های بسیار بالا سعی دارند روش های مختلف موفقیت را در اختیار داوطلبان قرار دهند. ما با شناسایی نیاز عمومی مردم سعی کرده ایم در این پکیج به تمامی اقشار دانش آموزان خدمات مناسبی را ارائه کنیم. به همین دلیل پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد تا آن ها بتوانند از قسمت های مختلف این پکیج به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. این رایگان بودن پکیج باعث می شود تا دانش آموزان بتوانند در هزینه های مختلف خود صرفه جویی نموده و البته از یک فرصت ویژه نیز برای ارتقای سطح علمی خود استفاده نمایند.

تدریس بهترین اساتید حرف آخر در ۵ روز با حرف آخر

تدریس بهترین اساتید در پکیج ۵ روز با حرف آخر یکی دیگر از بخش های جذاب این پکیج تدریس تمامی استادان حرف آخر برای هر درس می باشد. کیفیت بالای تدریس این اساتید بر هیچکس پوشیده نیست و همگان می دانند آن ها از مناسب ترین روش ها برای یادگیری استفاده می کنند.

زمانی که از این پکیج و تدریس خصوص آن استفاده کنید می توانید بهترین و آسان ترین روش ها را برای حل تست های مختلف یاد بگیرید. علاوه بر این اساتید حرف آخر در قسمت های مختلف تمامی نکات مربوط به کتاب درسی که برای کنکور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد را در قالب این پکیج در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

پس اگر می خواهید از تدریس خصوصی این اساتید برجسته ی کشوری استفاده نمایید و سطح دانش خود را برای زدن تست های کنکور بالاتر ببرید برای داشتن پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت رایگان اقدام نمایید.

در کنار تدریس این قسمت ها، اساتید سعی کرده اند تست های مختلفی را از هر قسمت نیز برای دانش آموزان حل نمایند تا آن ها بیشتر با نکات قسمت تدریس شده آشنا شوند. در حل این تست ها بهترین و مناسب ترین راه حل ها برای دانش آموزان توضیح داده شده است.

آزمون آزمایشی اختصاصی در پکیج پنج روز با حرف آخر

یکی دیگر از قسمت های پکیج ۵ روز با حرف آخر آزمون آزمایشی اختصاصی برای داوطلبان از قسمت های تدریس شده در این پکیج می باشد. یعنی بعد از مشاهده ی تدریس یک قسمت که توسط اساتید برجسته حرف آخر انجام گرفته است می توانید در آزمون اختصاصی آن قسمت که در همین پکیج قرار داده شده است، شرکت کنید و سطح معلومات خود از این پکیج را بسنجید.

مشاوره انگیزشی و صحبت رتبه های برتر حرف آخر

بخش اعظمی از موفقیت در کنکور را می توان به مشاوره ی درست و صحیح ارتباط داد. چه بسا افراد بسیار زیادی بوده اند که در یادگیری و حل مسائل مختلف کتاب تبحر بالای داشته اند اما به دلیل مشاوره های غلط رتبه ی مناسبی در کنکور به دست نیاورده اند. این اهمیت مشاوره باعث شده است تا بخشی از پکیج به این کار اختصاص داده شود.

در این قسمت رتبه های برتر کنکور های چند سال اخیر که از منابع مختلف حرف آخر استفاده کرده اند، در مورد دلایل موفقیت خود توضیح می دهند. در این قسمت نفرات برتر روش های مناسب یادگیری برای مباحث مختلف را بیان می کنند.

البته این افراد سعی کرده اند با مشاوره ی انگیزشی درست و صحیح کسانی که از برنامه های خود عقب افتاده اند را نیز راهنمایی کنند تا بتوانند بهترین ومناسب ترین نتیجه را کسب نمایند.

در کنار این ویژگی ها و قسمت های بی نظیری که در این پکیج قرار داده شده است، با قرار گرفتن ۱۵ درصد از تست های کنکور شما می توانید ۴۰ تست کنکور را نیز به راحتی خط بزنید.

پس این فرصت ویژه را از دست ندهید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین برنامه ریزی را برای آینده ی خود داشته باشید و از نکات و راهنمایی های اساتید حرف آخر و رتبه های برتر کنکور بهره مند شوید.

, ,

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست