5 روز با حرف آخر حتما اسمش به گوشتون خورده و جاهای مختلف تبلیغشو دیدین ، ما در این مطلب از سایت رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر به بررسی این محصول می پردازیم .و استاد منتظری با تهیه پکیج‌های درسی مختلف، داوطلبان را از هر نوع منابع دیگر بی‌نیاز کرده‌اند. همان طور که می‌دانید حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و تخصصی خود پکیج‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این بدین معنی است که هر داوطلب با توجه به نوع نیازی که دارد یک پکیج می‌تواند برای خود انتخاب کند. حرف آخر برای برقراری عدالت آموزشی یک هدیه در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. پکیج 5 روز با حرف آخر رایگان یک بسته آموزشی است که به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

بسته 5 روز با حرف آخر در این راستا تهیه شده است که داوطلبان با خیال راحت با محتوای آموزشی پکیج‌های حرف آخر آشنا شوند. اما محتوای این پکیج پنج روز با آخر چیست و داوطلبان با چه مواردی در این پکیج روبه‌رو هستند؟ با ما همراه باشید تا این پکیج فوق‌العاده را به شما معرفی کنیم.

5 روز با حرف آخر

پکیج پنج روز با حرف آخر

بسیاری از داوطلبان و دانش‌آموزان با این مشکل مواجه هستند که چگونه می‌توان به محتوای آموزش حرف آخر اعتماد کرد؟ ما برای حل این مشکل یک پکیج کاملا رایگان در اختیار داوطلبان قرار می‌دهیم که 15 درصد از مباحث و سوالات کنکور را شامل می‌شود. داوطلبان با مشاهده این پکیج تنها در مدت زمان 5 روز می‌توانند 40 سوال کنکور سراسری را با تسلط بسیار زیاد حل کنند. پکیج 5 روز با حرف آخر رایگان است و داوطلبان با استفاده از 5 دی وی دی، 15 درصد از منابع کنکور را آموزش می‌بینند.

1) 30 ساعت فیلم آموزشی

استاد منتظری در پکیج پنج روز با حرف آخر در آموزشی که حدوداً 30 ساعت زمان دارد 15 درصد از منابع کنکور را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. اما این 30 ساعت آموزش شامل چه محتوایی است؟ 8 درس کنکور سراسری در این پکیج 5 روزه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان می‌توانند 4 درس عمومی و 4 درس تخصصی را در این پکیج آموزش ببیند.

2) برنامه‌ریزی دقیق

پکیج پنج روز با حرف آخر از یک برنامه‌ریزی دقیق تشکیل شده است. استاد منتظری در ابتدای هر روز با داوطلبان صحبت می‌کند. موضوع درسی که قرار است در هر دی وی دی در اختیار داوطلبان قرار بگیرد برای داوطلب مشخص می‌شود. استاد منتظری خصوصیات هر درس را برای داوطلب مشخص می‌کند و بودجه بندی آن درس به طور کامل در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد.

 • استاد منتظری در ابتدای هر دی وی دی مشخص می‌کند که ماهیت آن درس چگونه است و داوطلبان باید چقدر زمان برای مطالعه هر درس اختصاص دهند.
 • داوطلبان در پایان هر روز بعد از مطالعه مفاهیم درس‌ها با یک آزمون کوچک روبه‌رو می‌شوند.
 • داوطلبان با حل این آزمون میزان تسلط خود را نسبت به مفاهیمی که مطالعه کردند ارزیابی می‌کنند.
 • با توجه به این توضیحات باید بدانید که داوطلبان در پایان هر روز 8 سوال را حل می‌کنند و با استفاده از این 8 سوال میزان یادگیری خود را ارزیابی می‌کنند.

3) کتاب کار

پکیج 5 روز با حرف آخر دارای یک کتاب کار رایگان نیز است. این کتاب در کنار دی وی دی‌ها قرار گرفته است تا داوطلب دیگر زمان خود را با نت‌برداری هدر ندهد. داوطلبان با این کتاب کار رایگان به راحتی می‌توانند تمامی مطالبی که استاد منتظری در دی وی دی‌ها آموزش می‌دهد را در جلوی چشمان خود ببینند.

5 روز با حرف آخر

4) آموزش هشت درس کنکور

حرف آخر برای اینکه داوطلبان با تمامی درس‌های این موسسه به خوبی آشنا باشند، 4 درس عمومی و 4 درس تخصصی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. این موضوع موجب می‌شود که داوطلب دیگر با خود این سوال را نپرسد که اگر ریاضی حرف آخر خوب است آیا دینی آن نیز برای من مناسب است؟ شما می‌توانید به راحتی با دیدن این پکیج، 15 درصد از کل این دروس را به خوبی یاد بگیرید.

5) برگزاری 5 آزمون کوچک در انتهای روز

پکیج 5 روز با حرف آخر برای ارزیابی بهتر داوطلب در پایان هر روز 8 سوال در اختیار او قرار می‌دهد. داوطلب باید با توجه به مفاهیم و مباحثی که در آن روز آموزش دیده است به سوالات با دقت پاسخ دهد. محتوای این پکیج از سخت‌ترین قسمت‌های درسی انتخاب شده است تا داوطلب متوجه شود که حتی این قسمت‌های سخت نیز به راحتی قابل یادگیری هستند.

6) برگزاری آزمون جامع

انتهای پکیج 5 روز با حرف آخر یک آزمون جامع وجود دارد. این آزمون جامع سوالاتی دارد که مشابه با سوال‌های کنکور در سال‌های اخیر است. داوطلبان در این آزمون سوال‌هایی را حل می‌کنند که کاملا مشابه سوالات کنکور هستند. شما می‌توانید به راحتی با استفاده از این پکیج در 5 روز 15 درصد از منابع کنکور را آموزش ببینید و 40 سوال را حل کنید.

7) مصاحبه با رتبه برترهای

شما می‌توانید در این پکیج مصاحبه با رتبه‌های برتر حرف آخر را نیز مشاهده کنید. رتبه‌های کنکور در این ویدیو در مورد نحوه مطالعه خود و پکیج‌های حرف آخر با شما صحبت می‌کنند. تمامی این داوطلبان از پکیج‌های حرف آخر برای موفقیت در کنکور استفاده کرده‌اند. شما می‌توانید از تجربه این دوستان استفاده کنید و از رتبه‌های برتر کنکور در سال‌های بعدی شوید.

پکیج 5 روز با حرف آخر

پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. شما با استفاده از این پکیج می‌توانید ۱۵ درصد کنکور را کاملا رایگان دریافت کنید.(صرفا هزینه پست را پرداخت می‌کنید)

ویژگی‌های پکیج 5 روز با حرف آخر

 • 30 ساعت آموزش مفاهیم
 • یادگیری 8 درس کنکور: 4 درس عمومی و 4 درس تخصصی
 • 5 دی وی دی
 • کتاب کار رایگان
 • برگزاری 5 آزمون کوچک در انتهای هر روز
 • حل 1 آزمون جامع در انتهای 5 روز
 • حل 40 سوال مهم در کنکور
 • بررسی 15 درصد منابع کنکور
 • برنامه‌ریزی دقیق و معرفی ماهیت 8 درس
 • مصاحبه با رتبه برترهای کنکور در سال‌های اخیر
 • مطالب و فیلم‌های انگیزشی

5 روز با حرف آخر رایگان باشید تا نتیجه کنکورتان متحول شود 

“پکیج پنج روز با حرف آخر به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد تا شما با استفاده از این پکیج بتوانید 15 درصد کنکور را کاملا رایگان دریافت کنید”

40 تست کنکور را به صورت کاملا رایگان با حرف آخر بزنید

5 روز با حرف آخر

“جهت دریافت این پکیج به صورت رایگان ( فقط هزینه ارسال ) کلمه 5 را به سامانه 10009833 ارسال کنید”

محتوای پکیج 5 روز با حرف آخر شامل موارد زیر است:

 • دی وی دی تدریس اساتید و حل تست
 • آزمون‌های آزمایشی اختصاصی حرف آخر مطابق با محتوای تدریس شده
 • مشاوره انگیزشی و صحبت رتبه برترهای حرف آخر

بسته 5 روز با حرف آخر برای حرف آخری‌ها

پکیج 5 روز با حرف آخر هدیه موسسه حرف آخر به تمامی داوطلبان است. کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر فرد است که نتیجه آن تا آخر عمر، زندگی آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اهمیت کنکور موجب شده است تا افراد زیادی در این زمینه مشغول فعالیت شده و از طریق روش‌های مختلف برای آماده کردن داوطلبان جهت شرکت در آزمون خدماتی را به آن‌ها ارائه دهند.

 • یکی از بهترین و مناسب‌ترین پکیج های آموزشی که تاکنون برای دانش‌آموزان تهیه شده است، پکیج 5 روز با حرف آخر است.
 • ویژگی‌های بی‌نظیری که در این پکیج جمع‌آوری شده است موجب می‌شود تا دانش‌آموزان به خوبی برای کنکور و انتخاب راه آینده خود آماده شوند.
 • استفاده از این پکیج کمک می‌کند تا داوطلبان بتوانند همگام با تلاش خود، هدف نهایی خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به آن از بهترین روش ممکن استفاده نمایند.

5 روز با حرف آخر چیست؟

 • قسمت‌های مختلفی در این پکیج برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است که می‌توان به جرات گفت که نمونه آن به هیچ وجه وجود ندارد.
 • این پکیج 5 روز با حرف آخر با نظرات کارشناسی بهترین و خبره‌ترین مشاوران داخلی تهیه شده است که در زمینه کنکور فعالیت می‌کنند.
 • ویژگی‌ها و امتیازاتی که در پکیج 5 روز با حرف آخر قرار دارد، آن را به یک فرصت ویژه برای موفق شدن تبدیل می‌کند.
 • این پکیج در 5 حلقه دی وی دی برای دانش‌آموزان تهیه شده است و شامل قسمت‌هایی مانند تدریس خصوصی بهترین اساتید، حل تست، تست‌های کنکور، حل تست قسمت‌های تدریس شده و مشاوره نفرات برتر کنکور است.

پکیج 5 روز با حرف اخر کاملاً رایگان است

در انتخاب و خرید هر محصول همواره یکی از مهم‌ترین فاکتورها قیمت آن محصول است. کنکور نیز فرصت مناسبی برای دلالان است تا بتوانند از این طریق به سود مناسبی برسند.

 • در شرایط اقتصادی کنونی که مردم عادی و متوسط جامعه با مشکلات مختلف مادی دست و پنجه نرم می‌کنند متاسفانه بسیاری از افراد با هزینه های بسیار بالا سعی دارند روش‌های مختلف موفقیت را در اختیار داوطلبان قرار دهند.
 • ما با شناسایی نیاز عمومی مردم سعی کرده‌ایم در این پکیج به تمامی اقشار دانش‌آموزان خدمات مناسبی را ارائه کنیم.
 • بنابراین پکیج 5 روز با حرف آخر به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا آن‌ها بتوانند از قسمت‌های مختلف این پکیج به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند.
 • این رایگان بودن پکیج موجب می‌شود تا دانش‌آموزان بتوانند در هزینه‌های مختلف خود صرفه‌جویی نموده و البته از یک فرصت ویژه نیز برای ارتقای سطح علمی خود استفاده نمایند.

معرفی رتبه های برتر حرف آخر در کنکور ۹۹

تدریس بهترین اساتید در پکیج 5 روز با حرف اخر

تدریس توسط بهترین اساتید در پکیج 5 روز با حرف آخر یکی دیگر از بخش‌های جذاب این پکیج است. کیفیت بالای تدریس این اساتید بر هیچکس پوشیده نیست و همگان می‌دانند آن‌ها از بهترین روش‌ها برای آموزش استفاده می‌کنند.

 • زمانی که از این پکیج و تدریس آن استفاده می‌کنید بهترین و آسان‌ترین روش‌ها را برای حل تست‌های مختلف یاد می‌گیرید. علاوه بر این اساتید حرف آخر در قسمت‌های مختلف تمامی نکات مربوط به کتاب درسی که برای کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است را در قالب این پکیج در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.
 • اگر می‌خواهید از تدریس خصوصی این اساتید برجسته کشوری استفاده نمایید و سطح دانش خود را برای زدن تست‌های کنکور بالاتر ببرید برای داشتن پکیج 5 روز با حرف آخر به صورت رایگان اقدام نمایید.

آزمون آزمایشی اختصاصی در پکیج پنج روز با حرف اخر

یکی دیگر از قسمت‌های پکیج 5 روز با حرف آخر آزمون آزمایشی اختصاصی برای داوطلبان از قسمت‌های تدریس شده در این پکیج است. داوطلبان بعد از مشاهده تدریس یک قسمت که توسط اساتید برجسته حرف آخر انجام گرفته است در آزمون اختصاصی آن قسمت که در همین پکیج قرار داده شده است، شرکت می‌کنند و سطح معلومات خود از این پکیج را می‌سنجند. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد سایر پکیج‌های حرف آخر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید.

مشاوره انگیزشی

بخش اعظمی از موفقیت در کنکور را می‌توان به مشاوره درست و صحیح ارتباط داد. چه بسا افراد بسیار زیادی بوده‌اند که در یادگیری و حل مسائل مختلف کتاب تبحر بالایی داشته‌اند. اما به دلیل مشاوره‌های غلط رتبه مناسبی در کنکور به دست نیاورده‌اند. این اهمیت مشاوره موجب شده است تا بخشی از پکیج به این کار اختصاص داده شود.

 • در این قسمت رتبه‌های برتر کنکور‌های چند سال اخیر که از منابع مختلف حرف آخر استفاده کرده‌اند، در مورد دلایل موفقیت خود توضیح می‌دهند.
 • در این قسمت نفرات برتر روش‌های مناسب یادگیری برای مباحث مختلف را بیان می‌کنند.
 • البته این افراد سعی کرده‌اند با مشاوره انگیزشی درست و صحیح کسانی که از برنامه‌های خود عقب افتاده‌اند را نیز راهنمایی کنند تا بتوانند بهترین و مناسب‌ترین نتیجه را کسب نمایند.
 • در کنار این ویژگی‌ها و قسمت‌های بی نظیری که در این پکیج قرار داده شده است، با قرار گرفتن 15 درصد از تست‌های کنکور شما 40 تست کنکور را نیز به راحتی حل می‌کنید.

سوالات متداول در مورد پکیج 5 روز با حرف آخر رایگان

1) آیا پکیج 5 روز حرف آخر رایگان است؟

بله داوطلبان تنها با پرداخت هزینه ارسال می‌توانند صاحب این پکیج شوند.

2) داوطلبان در این پکیج چند درصد از منابع کنکور را مطالعه می‌کنند؟

داوطلبان با استفاده از این پکیج 15 درصد سوالات کنکور را مطالعه می‌کنند.

3) آیا این پکیج کتاب کار نیز دارد؟

بله همراه با پکیج یک کتاب کار رایگان نیز در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

حرف آخر, حرف اخر, رتبه های برتر 99, موسسه حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.