پروژه 6040

پروژه 6040 حرف آخر چیست؟ پروژه 6040 یک برنامه ی مطالعاتی کنکور 100 روزه هست که توسط موسسه حرف آخر طراحی و تولید شده است . 6040 از دو تا قسمت تشکیل شده ، در واقع به دو بازه ی زمانی مختلف تقسیم می شه ، یک بازه زمانی 60 روزه برای مطالعه و یک بازه زمانی 40 روزه برای تست زنی و آزمون دادن.

 

کل مدت زمان پروژه 6040 حرف آخر هم 360 ساعت هست ( یعنی هر روز 6 ساعت که خیلی هم عدد بزرگی نیست و به راحتی می تونین براش برنامه ریزی بکنین و انجامش بدین.حالا شما بعد اینکه تو قسمت اول پروژه 6040 رو طبق برنامه طی بکنین ، می تونین حدودا 45 الی 50 درصد تو کنکور بزنین. حالا پروژه 40 چیه ؟ تو پروژه 40 شما 20 تا آزمون شبیه ساز کنکور می دین ، یعنی 20 تا آزمون تو 40 روز به سبک شبیه سازی سوالات کنکور و کاملا جامع رو شما انجام می دی ، به این صورت که تو نیم روز آزمون رو می دی ( صبح روز اول تا ظهر ) و یک و نیم روز تحلیل آزمون داری ، حالا تحلیل به چه شکلیه ؟ با استفاده از پاسخ نما ( دقت بکنین که می گم پاسخ نما و نه پاسخ نامه ) ، پاسخ نما چیه ؟ شما تو هر سوالی که مشکل داشته باشین روش کلیک می کنین و استاد مربوطه میاد سوال رو براتون حل می کنه ، جالبه بدونین تو اکثر مواقع فقط سوال نیست که حل می شه و درسنامه اون مبحث هم گفته می شه و بعدشم سوالات مشابه هم پاسخ داده می شه ، یعنی فقط به یه سوال مسلط نمی شین ، ما اسم این سیستم رو تو پروژه 6040 گذاشتیم سیستم محک و کمک ، یعنی تو نیم روز خودتون رو محک می زنین و تو یک و نیم روز درصد خودتونو بالا می برین با کمک پاسخ نما ، بعد قراره این محک و کمک 20 بار تکرار بشه یعنی دفعه آخر که روز چهلم می شه شما کاملا به سوالات کنکور مسلط می شین و آماده دادن آزمون های جامع و آزمون کنکور می شین . به همین سادگی ، شما تو 100 روز با پروژه 6040 حرف آخر خودتون رو تو کورس رتبه های برتر کنکور قرار می دین.

پروژه 6040 حرف آخر

سوالات متداول

پروژه 6040 یک برنامه مطالعاتی 100 روزه و فشرده می باشد که مخصوص داوطلبانی هست که می خواهند به صورت جدی از اواسط تایم مطالعاتی یک ساله برای کنکور ، شروع کرده و به رشته دلخواه خودشان برسند ، اما صفر تا صد برای داوطلبانی می باشد که از ابتدای سال مطالعه را شروع کرده اند.

جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات حرف آخر با شماره تماس بگیرید.

پروژه 6040 صرفا جمع بندی نیست ، بلکه آموزش صفر تا صد هست ، تمامی مباحث دروس عمومی و مباحث مهم دروس اختصاصی در آن تدریس می شود.

کل پروژه 60 حرف آخر برای داوطلبان نظام قدیم 300 ساعت ونظام جدید 360 ساعت می باشد. که در یک برنامه 60 روزه تدریس می شود، یعنی روزی 5 الی 6 ساعت. و 20 آزمون هم که 20 آزمون شبیه ساز کنکور هست که در 40 روز انجام می شود.

دوستان خوبم هر آزمون جامع تو دو روز فرایندش تکمیل میشه. ما اومدیم دو روز به چهار قسمت تقسیم کردیم. نصف روز اول دانش آموز دفترچه عمومی و اختصاصی آزمون اولو میذاره جلوش شروع میکنه از صبح تا ظهر این آزمونو میده. چرا؟ چون آموزش 60 روزو دیده و حالا به اون قدرت رسیده که آزمون بده اما یک و نیم روز براش میمونه یعنی بعد از ظهر اون روز اختصاص میده به تحلیل سؤالات عمومی و فردای اون روز اختصاص میده به تحلیل سؤالای اختصاصی.

در 6040 به جای پاسخنامه از پاسخنما استفاده شده است ، یعنی پاسخ هر سوال توسط استاد مربوطه به صورت کامل توضیح داده می شود.

تو باکس دو روز، نصف روز اول دانش آموز خودشو محک میزنه ، به مدت یک و نیم روز از پاسخ نما ها کمک میگیره . از معلمانی که پاسخ نماهارو ضبط کردن کمک میگیره و رشد میکنه. یعنی نصف روز خودشو محک میزنه و یک و نیم روز کمک می گیره. خوب دانش آموز تو آزمون اول بالاخره سطحش اومد بالا در ادامه دو روز بعد آزمون دومو شروع میکنه انجام دادن. یه نصف روز خودشو محک میزنه. اما تو آزمون دوم با آزمون اول فرق میکنه. در محک دوم سطحش اومده بالا تر چون اطلاعاتی رو از قسمت پاسخ نماها و کمک کسب کرده. حالا تو قسمت بعدی محک دومو میزنه که خوب یکسری از اشکالاتش برطرف شد اما اشکالات همچنان باقیست. تو بعد از ظهر و همچنین روز بعد یعنی یک و نیم روز باقی مانده میاد به کمک پاسخ نما باز دوباره رشد میکنه.

چرا 6040 حرف آخر ؟

پروژه 6040 حرف آخر، حرف اول و آخر را در کسب نتیجه دلخواه در کنکور می زند! با موفقیت چشمگیر پروژه 6040 حرف آخر در سال 97 و بازخوردهای مثبت و نتایج رضایت بخش داوطلبین از پروژه 6040 حرف آخر، مسئولین این موسسه احساس وظیفه کردند که برای موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان پروژه 6040 را با کیفیت بالاتر برای کنکور 98 تداوم بخشند. حال با این سوال مواجه می شویم که چرا پروژه 6040 حرف آخر؟ چه توجیهی برای استفاده دانش آموزان از پروژه 6040 حرف آخر می باشد؟ پروژه 6040 حرف آخر به گونه ای عمل می کند که گویا ذهن شما مانند معلمی که در صندلی بغل دستتان نشسته است به شما جواب ها را دیکته می کند. جالب است نه؟ اما چگونه؟! پروژه 6040 حرف آخر دو مرحله را در دل خود نهفته دارد که براساس همین دو مرحله ذهن را آماده جنگ با کنکور می کند و بی شک برنده میدان هم خواهید بود. پروژه 6040 حرف آخر همان طور که از نامش هویداست در” آخر” کار یقینأ شما را خشنود و خرسند خواهد کرد. پس با حرف آخر کنکور خود را ببلعید.

بررسی موشکافانه پروژه 6040 حرف آخر

با وجود اینکه دانش آموزان برای کسب نتیجه دلخواه در کنکور تلاش می کنند، اما نتیجه نمی گیرند چرا؟ دلیل آن این است که مطالب جمع بندی نشده، مطالب مرور نشده و آزمون های موثر و استانداری برای سنجش از دانسته ها گرفته نشده است. اما پروژه 6040 حرف آخر با روش های اصولی و البته کاربردی شما را به هدفتان می رساند. کافیست اراده کنید!
پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر بی شک جزء نتیجه بخش ترین و مثمر ثمرترین محصولات حرف آخر می باشد. موسسه کنکوری حرف آخر پروژه ۶۰۴۰ خود را با هدف جمع بندی صحیح دروس و همچنین آزمون های استاندارد مطابق با کنکور سراسری برای داوطلبین نظام جدید و نظام قدیم تهیه کرده‌ است. از آن جایی که جمع بندی و مرور دروس، نزدیک کنکور سراسری، امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است دانش آموزان کنکوری باید تمام مطالب خوانده شده در تمام 4 سال را جمع بندی کنند تا بتوانند ساختار درستی از مطالب درسی در ذهن ایجاد کنند. اما اکثر داوطلبین در هفته های نزدیک به کنکور به علت عدم جمع آوری صحیح و یا فراموشی دروس دچار دلهره و هراس می شوند و همین امر سبب از دست دادن روحیه و اعتماد به نفس داوطلبین می شود. با حرف آخر درست بخوانید، درست مرور کنید و به راحتی به ذهن بسپارید. اما پروژه 6040 حرف آخر با بهره مندی از برترین اساتید کنکور، دروس را به گونه ای جمع آوری کرده است که حتی یک فصل و یک موضوع از قلم نیفتاده است و علاوه بر آموزش، مروری کلی بر تک تک مطالب درسی با کمک 6040 حرف آخر به راحتی مهیا می شود. در واقع پروژه 6040 حرف آخر، مجموعه ای آموزشی و آزمایشی برای داوطلبین کنکور فراهم کرده است. پروژه 6040 حرف آخر شما را تا زمانی که به سر منزل مقصود نائل شوید تنها نمی گذارد. آیا تاکنون به این موضوع توجه کرده اید که چرا دانش آموزان در آزمون های مبحثی که توسط موسسات کنکوری که قبل از آزمون های جامع برگزار می شود خوب عمل می کنند اما آزمون های جامع را متاسفانه با درصد پایینی پشت سر می گذرانند و به جد روحیه خود را از دست می دهند؟ زیرا طراحان در آزمون های مبحثی فقط حق سوال از همان مبحث و مباحث گذشته را دارند و نمی توانند مباحث آینده را با آنها ترکیب کنند. در صورتی که سوالات کنکور به صورت ترکیبی و تلفیقی است. پروژه 6040 حرف آخر با علم بر این نکته، آموزش های جامعی را تهیه کرده است که دانش آموز را برای ارتباط مطالب با یکدیگر آماده می کند و پروژه 6040 به معنای واقعی کلمه ( 60+40=100) 100 درصد کامل و جامع است و این هنر و فن اساتید حرف آخر می باشد که در 300 ساعت تمام مطالب درسی را گنجانده و پرونده 8 تا درس را بسته اند.

طرح 60 روزه (مرحله اول)

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر شامل دو بخش می باشد دوره ۶۰ روزه حرف آخر مربوط به آموزش می باشد، به این منظور که مباحث و مطالب با عمق ۱۰۰ درصد توضیح داده شده است. اساتید برجسته کنکوری پروژه 6040 حرف آخر در دوره 60 روزه ، با درایت و ساعت ها برنامه ریزی و بازبینی؛ مجموعه ای را گردآوری کرده اند که با استفاده از آن می توان کلیه دروس کنکور رشته های تجربی و ریاضی را در ۶۰ روز با تمام نکات و زیر و بم مطالب درسی بدون حذف حتی یک موضوع یا یک سرفصل مطالعه کرد. در دوره 60 روزه پروژه 6040 دروس عمومی و دروس اختصاصی لحاظ شده است، تایم تدریس تمام این پروژه ۳۰۰ ساعت می باشد. اساتید 6040 حرف آخر دروس عمومی را حدود ۱۰۰ ساعت تدریس می کنند و برای دروس اختصاصی نیز حدود ۲۰۰ ساعت تایم تدریس دارند. طرح ۶۰ روزه پروژه 6040 حرف آخر ، برای دانش آموزان؛ برنامه منسجم و مطالعاتی مناسبی را پیاده سازی می کند تا بیشترین زمان خود را به مطالعه بنیادی و ریشه ای مطالب کنکور به سبک حرف آخر صرف کنند و با تدریس فوق العاده اساتید پروژه 6040 حرف آخر و مطالعه منابع اختصاصی، دوره طلایی ۶۰ روزه 6040 حرف آخر را با میانگین مطالعه ۱۰ ساعت در روز با موفقیت به اتمام برسانند. و بعد از پایان دوره 60 روزه پروژه 6040 حرف آخر، دانش آموزان کنکوری به سطح آمادگی بالای 50 درصد خواهند رسید. اندکی دقت کنید! درصد قابل توجهی است یعنی شما در دو ماه به کل مطالب درسی مسلط می شوید و به میزان آمادگی بالای 50 درصد برای کنکور می رسید و می توانید با آسودگی خاطر مرحله دوم پروژه 6040 حرف آخر را شروع نمایید.

دو دسته داوطلب در طرح 60 پروژه 6040 ، به آمادگی 70 و 50 درصد خواهند رسید. دسته اول داوطلبانی هستند که به آمادگی 70 درصدی می رسند این دسته از داوطلبان تا زمان کنونی ذهن خود را با مطالب عجین کرده اند و نیاز به یک جمع آوری دارند و با بهره گیری از پروژه 6040 حرف آخر می توانند جهت گیری ذهن خود را مشخص و با خیالی آسوده تری فرصت های باقی مانده را به آموزش به روش تصویری-الگویی و آزمون های استاندارد 6040 حرف آخر بپردازند.
دسته دوم آن دسته از داوطلبانی هستند که به صورت نامنظم و یا دست و پا شکسته درس خوانده و ذهن آنها مسیرهای ارتباطی صحیح بین مطالب درسی برقرار نکرده است. با تهیه پروژه 6040 حرف آخر می توانند از آموزش های بی سابقه و کاملا مفید 6040 حرف آخر بهره برده و به ذهن مسیر دهند و زمان های از دست رفته را بدون هیچ هراسی جبران کنند و با آزمون های 6040 حرف آخر به آمادگی 50 به بالا برسند. در هر مرحله ای از مطالعه خود که هستید و احساس می کنید عقب افتاده اید یا وقت را از دست داده اید نگران نباشید، فقط کافیست سری به حرف آخر بزنید.

طرح 40 روزه (مرحله دوم)

شروع دوره ۴۰روزه پروژه 6040 حرف آخر بعد از اتمام دوره 60 روزه می باشد و شامل ۲۰ آزمون جامع است که بصورت یک روز در میان برگزار خواهد شد، داوطلب به این صورت عمل می کند که نصف روز را صرف انجام آزمون ، یک و نیم روز باقیمانده را به تحلیل سوالات آزمون اختصاص می دهد. فرآیند هر آزمون جامع در دو روز انجام می شود یعنی دو روز به چهار قسمت تقسیم شده و زمان صبح تا ظهر برای آزمون جامع سپری می شود و داوطلب نصف روز، خود را محک میزند و بعد از ظهر آن روز تحلیل سوالات عمومی انجام می شود و روز بعد تحلیل سوالات اختصاصی صورت می پذیرد. این فرآیند از سیستم “محک-کمک” بهره می برد. مانند سیستم صحیح و خطا، سیستم “محک-کمک” نیز باعث ارتقا داوطلب در آزمون های بعدی می شود. توجه داشته باشید که داوطلب در نصف روز خود را محک می زند و در یک و نیم روز، تک تک سوالات به صورت فیلم آموزشی توسط اساتید همان درس ضبط شده است و این امکان را به داوطلب می دهد که بتواند پاسخ نمایشی سوالات را به صورت فیلم مشاهده کند. دقت کنید که هر کدام از آزمون ها بصورت اختصاصی پاسخنامه یا “پاسخ نما” یا “پاسخ نمایش” دارد. به این صورت که مدرسین 6040 حرف آخر برای تک تک سوالات هر ۲۰ آزمون، پاسخنامه ای در نظر گرفته اند که در آن برای هر سوال، درسنامه ای که در دوره 60 روزه آموزش داده شده را تدریس و یاد آوری می کنند و پاسخ همان سوال را نیز به صورت فیلم تشریح می کنند، یعنی پاسخنامه فقط یک متن تایپی نیست بلکه آموزش مجدد و مکرر همان مبحث در طول هر ۲۰ آزمون است.

به صورت خلاصه هر سوال یک درسنامه و یک پاسخ نما برای تشریح سوال دارد. تمام سوالات آزمون پروژه 6040 بصورت تألیفی و مطابق با استانداردها و معیارهای تست های کنکوری طراحی شده است. می توان این گونه بیان کرد با بررسی تک تک سوالات کنکور سال های اخیر ، معیار سوالات از نظر سختی و راحتی سنجیده شده و آزمون های پروژه 6040 حرف آخر با این معیار طراحی شده است. در واقع هدف از بررسی کنکورهای سال های اخیر نه اینکه دهه 70 و یا 80 ، این بوده است که متوجه شویم طراحان سوال به چه چیزی فکر می کنند و چه موضوعاتی ذهن طراحان سوال را به خود مشغول کرده است و نتیجه بررسی، سوالات تالیفی ترکیبی در این 20 آزمون می باشد که دانش آموز می تواند آزمون های 1-2-3 جامع را به خوبی پشت سر گذارد.
سوالات پروژه 6040 مانند سوالات کنکور از کاه تا کوه می باشد! و دانش آموز کنکوری برای رسیدن به این مرحله که 80 درصد سوالات را بتواند به درستی پاسخ دهد می تواند با اقدام تهیه پروژه 6040 حرف آخر، این بار از کوه کاه بسازد! علاوه بر آن تست های کاملا استاندارد طراحی شده آزمون های 6040 ؛ از عنوان موضوع درسی تا پاورقی از دید طراحان پنهان نشده و با در نظر گرفتن ضرایب دروس هر درس، طرح شده است.

آزمون های پکیج 20 آزمون پروژه 6040 حرف آخر دقیقا شبیه ساز کنکور است شما در پروژه 6040 حرف آخر 20 بار کنکور می دهید، شگفت انگیز است 20 بار کنکور و کسب تجربه از این 20 بار! اگر ضعفی در آزمون اول داشتید شما 19 بار امکان جبران آن را دارید! به همین دلیل است که در پروژه 6040 حرف آخر دوره ۴۰ روزه آن به معنای واقعی یک طرح بی سابقه و بی نظیر است که حتی برای آماده ترین داوطلبان کنکور هم وسوسه برانگیز به نظر می رسد.آزمون های دوره 40 روزه 6040 حرف آخر مانند کنکور سراسری با دفترچه های تخصصی و عمومی برگزار می شود. ریزترین نکات لازم برای اجرای یک کنکور واقعی به دانش آموز توصیه خواهد شد. داوطلب در 6040 حرف آخر ۲۰ آزمون جامع را با پاسخ نامه تصویری یا به عبارتی دیگر “پاسخ نما”تجربه خواهد کرد. از مزایای پاسخنامه تصویری این است که اکثر دانش آموزان تصویر را بهتر از متن به خاطر می آورند و همین امر موجب می شود دانش آموز تمام نکات ضعفش آشکار شود و از طریق آموزش تصویری اشکالاتش رفع و برای همیشه پاسخ درست را در ذهن خود بگنجاند. ایده آموزش تصویری و استفاده از الگو در آموزش و 20 آزمون در پروژه 6040 حرف آخر، اولین بار در ایران انجام می شود و اکثر موسسات کنکوری به شیوه سه یا چهار آزمون جامع و پاسخنامه مکتوب عمل می کنند.

به بیان خیلی ساده؛ هر آزمون در پروژه 6040 حرف آخر، نقش یک مرور کامل از مطالب درسی را دارد و در اکثر دروس سوالات نسبتأ تکرار می شوند (ذکر این نکته حائز اهمیت است که تکرار یک موضوع به معنی سوال یکسان در آزمون بعدی نیست بلکه از همان موضوع سوال داده خواهد شد) که زمینه ساز تسلط ۱۰۰ درصدی مطلب خواهد بود. در پایان 20 آزمون پروژه 6040 حرف آخر، پاسخنامه ای در نظر گرفته شده است که شامل ۱۵ ساعت تحلیل و تدریس موضوعی هر تست است. گاها پاسخ یک تست حدود ۱۴ دقیقه فیلم آموزشی دارد. که هیچ نقطه تاریکی در ذهن داوطلب بعد از ۲۰ آزمون جامع پروژه 6040 حرف آخر باقی نمی ماند. دوره ۴۰ پروژه 6040 حرف آخر برای آمادگی صد درصدی داوطلبان طراحی شده و با تلاش داوطلبان نتایج بی نظیری را برای کنکور ۹8رقم خواهد زد. پس فرصت را از دست ندهید.

دلایل بازدهی بالای داوطلبین کنکور با بهره گیری از پروژه 6040 حرف آخر

1. در پروژه 6040 حرف آخر شما رشد شبانه روزی را تجربه خواهید کرد که یقینا خودتان متوجه پیشرفت چشمگیرتان نسبت به روز قبل خواهید شد و کارایی ذهنتان افزایش می یابد و شما ساعت ها در حال یادگیری درس هستید بدون اینکه گذر زمان را متوجه شوید، چون اساتید برجسته کنکوری 6040 حرف آخر، تدریس را از حالت متن و نوشته خارج کرده و به صورت الگو، انیمیشن و تصویری، مطالب را به شما آموزش می دهند به همین علت ذهنتان دیگر شما را وادار به ورق زدن کتاب برای بررسی اینکه چند صفحه دیگر تا انتهای کتاب باقی مانده است؛ نمی کند! زیرا در واقع شما مغز خود را فریب می دهید که در حال تماشای یک انیمیشن زیبا از 6040 حرف آخر هست پس بنشین و لذت ببر!
2. علت موفق نبودن دانش آموزان و عدم کسب نتیجه رضایت بخش می توان به عدم برنامه ریزی صحیح اشاره کرد که اگر دانش آموز کنکوری مطابق با برنامه ای مشخص و برنامه آزمون از پیش تعیین شده، عمل نماید می تواند درصدهای بالایی در کنکور را از آن خود کنند اما این نکته را فراموش نکنید که شما به راهنما و پیشرویی نیاز دارید که در عرصه کنکور تجربیات بالایی دارد و سرد و گرم کنکور را چشیده است چه راهنمایی بهتر از پروژه 6040 حرف آخر! که با بکارگیری پکیج های بهترین اساتید و برنامه ریزی درسی در پروژه 6040 و 20 آزمون های طراحی شده مطابق با آزمون کنکور سراسری دانش آموز را به سمت هدف خود پیش می برد.
3. پروژه 6040 حرف آخر با بهره گیری از آخرین متد های استاندارد آموزشی دنیا و با هدف تقویت و آمادگی صددرصدی دانش آموزان برای کنکور فعالیت می کند و پروژه 6040 حرف آخر، از آموزش های تصویری دروس و آموزش از طریق الگوها برای درک کامل مطلب استفاده می کند و همچنین با ارائه نقشه درسی برای هر فصل سبب ساختارمند کردن ذهن داوطلبان کنکوری می شود.
پروژه 6040 حرف آخر با پاسخ به تک تک سوالات کنکور سال های قبل با استفاده از الگو، انیمیشن، تصویرسازی و شبیه سازی، سوالات را برای دانش آموزان کنکوری شرح و بسط می دهد تا با تمام جوانب سوال آشنا شوند و بتوانند تست ها را به درستی تحلیل کنند تا در کمترین زمان ممکن به پاسخ صحیح دست پیدا کنند در حالی که رقیبان آنها هنوز در مرحله اول یعنی درک سوال هستند ولی داوطلبان 6040 حرف آخری چون با تمامی انواع سوالات از قبل آشنا شده و 20 بار کنکور را تجربه کرده اند! به سوال پاسخ صحیح داده و با روحیه بهتری به سراغ سوال بعدی پیش می روند.
4. پروژه 6040 حرف آخر، در هر فصل نقشه و یا ساختاری تهیه کرده است که شما با نگاهی گذرا به آن می توانید از جایگاه مطالب آموخته شده و مطالبی که قرار است در آینده بیاموزید را آگاه شوید و این نقشه ها مسیر جاده ای که قرار است طی شود را به شما نشان می دهد و مانع از سردرگمی شما در حجم کتب درسی می شود. نقشه راه درسی 6040 حرف آخر به شما کمک شایانی خواهد کرد که ذهن خود را ساختاربندی و منظم کنید.
5. در پروژه 6040 حرف آخر از تصویر و انیمیشن استفاده شده است که سبک قدیمی حفظیات را کنار گذاشته و موضوعات درسی را از دل متن، قلم و کتاب بیرون کشیده و آن را به صورت یک موجود زنده به نمایش می گذارد تا شما نه تنها از درس خواندن خسته نشده بلکه لذت ببرید. علاوه بر آن این نوع یادگیری به دلیل فعال کردن نیمکره راست مغز انسان(داوطلبان تجربی با این موضوع آشنا هستند) که شهودی؛ مایل به اندیشیدن در قالب تصاویر و… است سبب می شود مطالب و موضوعات به راحتی به خاطر سپرده شوند.
6. پروژه 6040 حرف آخر، با همکاری داوطلبانی که رتبه های برتر و تک رقمی را با کمک حرف آخر کسب کرده اند، ریز و بم نکات را از بطن دروس بیرون کشیده که این امر می تواند راهنمای خوبی برای دانش آموزان کنکوری باشد چرا که می دانند این راهکارها توسط دوستانش انجام شده و به مقصد نهایی مورد نظرشان رسیده اند. موسسه حرف آخر با بهره گیری از قبول شدگان رتبه برتری کنکورهای سال های گذشته ، سبب پیشرفت رشد چشمگیری در افزایش روحیه داوطلبان شده است.
7. پروژه 6040 حرف آخر بدلیل نوآوری روش آموزش و یادگیری در ایران و خاورمیانه بیشترین بازدهی و قبولی را در بین همه موسسات کنکوری کشور دارد.
8. پروژه 6040 حرف آخر در ارتباط با هرگونه سوالی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود. ما با علم بر اینکه ثانیه ثانیه زمان برای دانش آموزان کنکوری طلاست به همین علت 24 ساعته در خدمت شما خواهیم بود تا بتوانیم یاری رسان شما برای کسب رتبه برتر باشیم. مشاوره تلفنی موسسه حرف آخر یک راهنما و مشاور همیشه در صحنه برای یاری رساندن به شما می باشد و با هدف ایجاد بیشترین کارایی و اثربخشی، به طور منظم در حال پیگیری و بازنگری برنامه ریزی برای شما داوطلبان کنکوری می باشد. یکی از دلیل هایی که هرساله رتبه های زیادی از موسسه حرف آخر به کشور معرفی می شود مشاوران خبره و با وجدان این موسسه است زیرا از نقطه نظر مشاوره ای در سطح بالا و قابل قبولی قرار دارند و ارتباط مشاوره ای پیگیری با بازدهی بالا را با دانش آموزان برقرار می کنند
9. پکیج هایی پروژه 6040 حرف آخر با تمهیدات اندیشه شده کاملا علمی و عملی توسط اساتید مطرح و برجسته کنکوری موجبات رساندن شما را به رتبه های تک رقمی و برتر و دانشگاه های دلخواه فراهم می کند.

پروژه 6040 برای کدام دسته از داوطلبان مفید واقع می شود؟

آیا جمع بندی دروسی که طی ساعت ها تلاش، بررسی و بازبینی در اتاق فکر گردآوری شده است و آموزش مطالبی که به روش تصویری و الگویی است و می تواند فرد را چندین پله بالاتر در نردبان ترقی قرار دهد را به عنوان ابزاری مفید قبول ندارید؟!

1. این جمع بندی برای آن دسته از افرادی که تاکنون دروس خود را مطالعه کرده اند و به دنبال راهی برای تثبیت این مطالب در ذهن و جمع بندی اصولی مطالب هستند مثمر ثمر واقع می شود.
2. افرادی هستند که دقیقه 90، تلنگری به آنها وارد شده و عزم خود را جزم کردند تا بتوانند از فرصت های باقی مانده بیشترین بهره وری را داشته باشند پروژه 6040 حرف آخر با جمع بندی و آموزش تک به تک مطالب درسی به آن ها کمک بسیار شایانی می کند.
3. افرادی دیگری که به صورت یکی بود یکی نبود! مطالعه کرده اند و مطالعه منظمی نداشته اند و اکنون تصمیم گرفته اند کودک درون خود را غیرفعال و شروع به خواندن کنند پروژه 6040 حرف آخر با آزمون ها و روش های تصویری و الگو که برای اولین بار توسط 6040 ابداع شده می توانند جهشی بزرگ از جایگاه فعلی خود داشته باشند.

خلاصه کلام اینکه پروژه 6040 حرف آخر، پروژه ای دو مرحله ای آموزش و تست است مرحله آموزش در 60 روز انجام می پذیرد و جمع بندی کاملی از مطالب به صورت الگویی و تصویری تدوین شده است ودر مرحله 40 روزه 20 آزمون با پاسخ نمای تصویری و سیستم محک-کمک برگزار می شود.

119 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام آیا 20 آزمون 6040 هم همراه پکیج کامل به ما داده میشود یا ما باید آزمون ها رو به طور جدا گانه خریداری کنیم ؟

  پاسخ
 • بله به همراه پکیج ارسال می شه

  پاسخ
  • سلام خسته نباشیدمن سال96کنکور دادم وبه دانشگاه رفتم و رشتم هم تجربی بود میخوام 1400دوباره کنکور بدم لطفا راهنمایی کنید که پروژه 6040برام بهتره یا پیکیج جامع

   پاسخ
   • سید مهدی محمدی
    27 دی, 1399 4:43 ب.ظ

    سلام من ۶۰۴۰‌ سال ۹۹ رو دارم
    ضروری که برای ۱۴۰۰ حتما اپدیت اشونو بگیرم!؟

    پاسخ
    • سلام خوبین. حجمش چند گیگه

     پاسخ
    • با سلام !وقت بخیر!خسته نباشید:)
     ببخشید من میخواستم بدونم که این پروژه ی ۶۰۴۰ که میگن از دی به بعده و الان اسفنده و من میخوام واس کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم،این پکیج واس منی که چیز زیادی از درسا بلد نیستم و تقریبا همشو فراموش کردم به درد میخوره؟!
     یعنی برا کسی که حتی صفر هم هست باز به درد میخوره؟!
     ممنون میشم اگ جواب بدین:)
     با تشکر

     پاسخ
     • سلام من دارمش البته نصفشا خیلی به درد میخوره مخصوصا دینی اصلا کلشا میفهمی منم صفرم ولی الان دینی و که اصلا هیچی حالیم نبود ۹۰ درصد و میزنم اگه میتونی بگیر حتما بی شک جواب میده

  • آیا درس های پایه دهم به صورت جداگانه تدریس می شوند تا پایه دهمی ها هم استفاده کنند.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر هزینه پکیج کامل برای رشته تجربی چنده؟زیست تنها چنده؟

  پاسخ
 • سلام آيا با خريد جداگانه ى پروژه ٦٠٤٠
  ٢٠ آزمون حرف آخر ارسال مى شود

  پاسخ
 • پروژه صفر تا صد با ۶۰۴۰ فرق داره؟

  پاسخ
  • موسسه حرف آخر
   2 بهمن, 1398 9:52 ب.ظ

   بله صفر تا صد برای شروع از تابستان هست ولی 6040 برای شروع از دی ماه هست و وقت کمتری رو می گیره

   پاسخ
  • من پکیج 98 رو دارم و گفتند ک 99 دینی و ریاضی زیاد تغییر کرده اما برای 1400 این پکیج 98 مناسبه؟

   پاسخ
   • موسسه حرف آخر
    27 خرداد, 1399 2:12 ب.ظ

    پکیج های برای کنکور 1400 آپدیت شدن و محتوای منابع هم آپدیت شده ، لذا پکیج دینی 98 برای کنکور 1400 نمی تونه مناسب باشه

    پاسخ
   • با پروزه ۶۰۴۰ احتیاج به جمع بندی و مرور هست؟ یا کافیه

    پاسخ
 • روش های تدریس 0تا100بهتره یا 6040واینکه 6040جدید تره یا0تا100

  پاسخ
 • من کلاس دهم هستم پکیج کتاب های چاپ 98رو دارین

  پاسخ
 • سلام من این 6 ماه هرچی درس خوندم فایده نداشته آیا از این پس با 6040 موفق میشم؟کنکورم خیلی برام مهمه

  پاسخ
 • ستاره من خودم سه سال دارم از این پکیج استفاده می کنم عالیه

  پاسخ
 • سلام. آیا برنامه روزانه مطالعه دروس در داخل پکیج هست که از هر درس چه مبحثی در هر روز مرور شود؟

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشین کل پروژه 6040 چن ساعته؟

  پاسخ
  • تجربی 15

   پاسخ
  • یه سوال مهم
   آیا باید هر روز بخشی از هر درس رو خوند یا که نه مثلا شروع به خوندن زیست کردیم بعد وقتی که زیست تموم شد بریم سراغ درس بعدی مثلا شیمی و این روال تا درس هشتم ادامه پیدا کنه؟
   لطفا توضیح بدید.

   پاسخ
 • سلام من رشته م انسانیه ،برای رشته انسانی هم این پکیج برنامه ای داره!!!

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید این پروژه 6040 برایه کسایی ک رشتشون فنی حرفه ای باشه بخوان کنکور تجربی بدن و بخوان این پروژرو بگیرن تو این بازه زمانی پاسخ گو هستش؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید این پروژه 6040 برایه کسایی ک رشتشون فنی حرفه ای باشه بخوان کنکور تجربی بدن و بخوان این پروژرو بگیرن تو این بازه زمانی پاسخ گو هستش؟

  پاسخ
 • یه سوال مهم
  آیا باید هر روز بخشی از هر درس رو خوند یا که نه مثلا شروع به خوندن زیست کردیم بعد وقتی که زیست تموم شد بریم سراغ درس بعدی مثلا شیمی و این روال تا درس هشتم ادامه پیدا کنه؟
  لطفا توضیح بدید.

  پاسخ
 • ببخشید بسته ۶۰۴۰ را می توان برای یک مدرسه خریداری کرد

  پاسخ
 • ببخشید بسته ۶۰۴۰ را می توان برای یک مدرسه خریداری کرد و مدت زمان گارانتی این بسته چگونه است

  پاسخ
 • بسته ۶۰۴۰ را می توان برای یک مدرسه خریداری کرد و مدت زمان گارانتی این بسته چگونه است

  پاسخ
 • سلام ببخشید در درس ریاضی تجربی نظام جدید میشه به جای صفر تا صد این بسته رو تهیه کرد؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید در درس ریاضی تجربی نظام جدید میشه فقط این بسته رو تهیه کرد؟
  و کلشو فهمید؟

  پاسخ
 • طراح سوالات ازمون های جامع پروژه 6040 کیا هستن؟

  پاسخ
 • سلام در برنامه ۶۰۴۰ منظور از تعلیم و تدریس چیست؟

  پاسخ
 • سلام عربی ودین وزندگی برای انسانیست یانه !!

  پاسخ
 • سلام این برنامه ۶۰۴۰ ریاضی مناسب کسی که میخواد کنکور ریاضی بده هست؟

  پاسخ
 • بهترین تدریس رو حرف اخر داره

  پاسخ
 • پروژه 6040بهتره یا 1000ساعته؟

  پاسخ
  • عزیزم 0تا 100 زمان بره . اگر تراز متوسط به بالا در آزمون ها بسته به جاایی که آزمون میدی بود، 6040 رو استفاده کن . عالیه

   پاسخ
   • سلام گفتید این پکیج برای شروع از دی ماهه الان اگه بخرم میتونم کامل استفاده کنم ازش؟!میتونم انتظار یه رشته خوب داشته باشم؟!

    پاسخ
   • سلام من دانش اموز۱۱تجربیم
    من میخوام پکیج شما رو تهیه کنم ولی بین ه تا ۱۰۰ و ۶۰۴۰ خیلی تردید دارم
    میخوام بدونم ک پکیج ۶۰۴۰ ی مدل جمع بندیه و باید حتما از قبل خونده باشیم یا برای منی ک هنوز شروع نکردم هم خوبه؟؟؟

    پاسخ
    • منم دقیقا این سوالو دارم

     پاسخ
    • نه 6040 رو ببشتر رتبه برتر ها استفاده میکنن و چون فشرده هست بهتر تا روز کنکور تو ذهنمون میمونه و تدریس میکنن و همراه با هرتست که تحلیل میشه باز یاداوری میکنن و تدریسش میکنن

     پاسخ
 • اموزش این موسسه باز بهتر از بقیس

  پاسخ
 • عالیه این پکیج‌ . حتما توصیه میشه

  پاسخ
 • پکیج 6040 عالیه حتما توصیه میشه ..
  ولی خواهش میکنم خواهش میکنم که
  نیازی به مشاور ندارین
  مشاوراشون فقط بلدن برن رو اعصاب. و در کل مشاور نداره
  چون اینا اسمشون مشاوره و هیچ کاری هیچ کاری انجام نمیدن

  پاسخ
 • سلام جریان این بسته چیه؟ واسه رشته انسانی قابل خریده؟ کل درس هارو اموزش میده واقعا

  پاسخ
 • سلام
  ببخشین تو توجه گفتین که باید دو عنوان یعنی دو درس رو حذف کنین که که چهل درصد تخفیف حساب بشه واقعا اینجوریه؟
  اگه اینجوریه پس باید این دو درس رو جداگانه خرید کنیم؟
  اگه زود جواب بدین خیلی ممنون میشم
  خیلی عجله دارم که این پکیج کامل رو خریداری کنم اگه جواب بدین

  پاسخ
 • سلام
  ببخشین تو توجه گفتین که باید دو عنوان یعنی دو درس رو حذف کنین که که چهل درصد تخفیف حساب بشه واقعا اینجوریه؟
  اگه اینجوریه پس باید این دو درس رو جداگانه خرید کنیم؟
  اگه زود جواب بدین خیلی ممنون میشم
  خیلی عجله دارم که این پکیج کامل رو خریداری کنم اگه جواب بدین
  خیلی ممنون از موسسه بینظیرتون

  پاسخ
 • سلام ببخشید میشه الان رسوند؟

  پاسخ
 • مشاوره رایگان از حرف آخر میخواین با شماره دکتر طهماسبی مشاور ارشد موسسه حرف اخر۰۹۱۲۰۹۶۵۲۷۵

  پاسخ
 • سلام
  بسته محاسبات هم جز این پروژه ۶۰۴۰ هست یا باید جدا تهیه کنیم؟

  پاسخ
 • سلام آیا پکیچ مخصوص به بچه های انسانی گذاشته خواهد شد ؟

  پاسخ
 • ندا یوسفپور
  30 تیر, 1399 11:33 ق.ظ

  خواهشا برای آزمونها ی کارنامه بدین خیلی خوبه یرا شما این کار آسون و شدنیه

  پاسخ
 • سلام خداقوت.ببخشید
  من هیچی بلدنیستم
  بنطرشما ادمین محترم موسسه حرف اخر صفرتاصدخوبه یاپکیج ۶۰۴۰
  لطفا باذکردلیل پاسخم رابدین
  متشکرم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر. من رشته ی بهیاری خوندم و دروس تجربی رو اصلا نخوندم.
  چه بسته ای رو باید تهیه کنم؟؟

  پاسخ
 • سلام .من میخوام برا کنکور ۱۴۰۰ بخونم از برنامه ۱۰۰۰ ساعته استفاده کنم یا ۶۰۴۰؟؟

  پاسخ
 • سلام من پروزه 6040 سال 99 دارم اما میخوام 1400 بازم کنکور بدم باید آیا پکیج 6040 کنکور1400 زیاد تغییر کرده؟

  پاسخ
 • پکیج ۶٠۴٠چه باسه کسایی هیچی تا الان یاد نگرفته ان چع اونایی که بلدن ازصفر توضیح میده و سه سال دبیرستانو شامل میشه و واقن خیلی خوب درس میدن و کنار اموزش، تست کار میکنن و این خیلی خوبه
  من راضیم
  و تشکر میکنم ازشون صمیمانه??

  پاسخ
 • من 6 ماه دیگه کنکور دارم
  کدوم پکیج رو برای من توصیه میکنید که بتونم بهترین درصدو بزنم

  پاسخ
 • سلام ببخشید پروژه6040برای کدوم رشته ها است؟

  پاسخ
 • سلام من دانش اموز دوازدهمم هیچیم نخوندم و میخوام پکیج رو تهیه کنم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 • سلام من دانش آموز سال دوازدهم تجربی هستم
  الان میخوام شروع کنم برای کنکور1400 این پکیج مناسب هست و میتونه تموم نیاز ها رو برطرف کنه؟؟

  پاسخ
  • بنیامین رحیمی
   3 آبان, 1399 3:13 ق.ظ

   سلام وقت بخیر بهتره با پکیج ها صفر تا صد شروع کنید پکیج 6040 برای ماه ها اخر منتهی به کنکور مناسب هست

   پاسخ
 • سلام ببخشید میخواستم بدونم برنامه۶۰۴۰ حرف اخر ۹۹ برای کنکور ۱۴۰۰ خوبه باید منتظر بمونیم تا دی ماه

  پاسخ
  • موسسه حرف آخر
   9 آبان, 1399 0:38 ق.ظ

   سلام الان که آبان ماه هست می تونید از پروژه صفر تا صد استفاده بکنید

   پاسخ
 • 6040 سال 99 با 1400 فرق داره ؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر،لطفا قیمت پکیج۶۰۴۰رو بگید..و صفر تا صدهم مثل۶۰۴۰هست؟منظورم روش و..ایناس

  پاسخ
 • و اینم بگید پکیج۶۰۴۰شامل همه درساس؟و کل قیمتش چطوره و چن درصد تخفیفی هست؟

  پاسخ
 • یعنی روزی چند ساعت باید نگاه کنیم؟

  پاسخ
 • سلام من هنرجو یازدهم رشته شبکه هستم میخواستم بدونم این پروژه برای هنرستانی ها هم هست؟؟

  پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم پروژه ۶۰۴۰ رو از سال چندم و از چه ماهی شروع کنیم بهتره من یازدهمم و میخوام برای دوازدهم از این پروژه استفاده کنم اگر جواب منو بدید ممنون میشم

  پاسخ
 • سلام.اگه بخوام از الان شروع کنم 0تا100خوبه یا 6040

  پاسخ
 • میلاد محمدی
  9 آذر, 1399 9:00 ق.ظ

  سلام.من هم‌زیست صفرتاصددآپدیت ۹۷ هم ۶۰۴۰ آخرین آپدیتش رو دارم ولی تاحالا نخوندمش☹درصد زیستم درحد صفره آیا با ۶۰۴۰ میتونم به ۷۰ برسم؟

  پاسخ
 • سلام اگه بخوام از الان شروع کنم صفر تا صد خوبه یا ۶۰۴۰؟!

  پاسخ
 • افشین نبی زاده
  18 آذر, 1399 1:27 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من الان یازدهم تجربی هستم . ولی یه مشکل دارم توی سال دهم مسائل کلا نمی دونم ایا با پکیچ ۶۰ ۴۰ می تونم رفع ش کنم یا صفر تا ۱۰۰ پکیچ بهتره ممنون میشم بهم بگید

  پاسخ
 • سلام بر شما تمام پکیج آپدیت شده است ؟!!!!!

  پاسخ
 • نتیجه نگرفتی ۹۹؟

  پاسخ
 • اگه کسی 6040 را تهیه کرده لطفا بگه خوب بوده یانه؟

  پاسخ
 • سید مهدی محمدی
  27 دی, 1399 4:45 ب.ظ

  سلام
  من ۶۰۴۰ سال ۹۹ رو دارم
  برای ۱۴۰۰ ضروزی حتما اپدیت اشو برای برای دینی!؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید روش خوندن دروس با 60 40 چطوری هست؟ایا در هر روز همه دروس گنجانده شده یا نه؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید زمانی که داریم مرحله اول 60 یعنی قسمت آموزشی مطالب رو مطالعه می کنیم نیازی هست از منابع دیگری تست حل کنیم یا دیدن ‌‌‌DVDدر این مدت زمانی مد نظر هست

  پاسخ
  • موسسه حرف آخر
   2 بهمن, 1399 7:03 ب.ظ

   سلام ، نه دوست عزیز چون داخل خود پروژه 60 هم تست ها به شکل مبحثی حل میشن

   پاسخ
 • زهرا شریفی
  3 بهمن, 1399 10:01 ب.ظ

  جانِ عزیزاتون این تخفیف ۴۰ درصدی پروژه ۶۰۴۰رو تا شبِ عید نگه دارین بزا من پولامو جمع کنم بخرمم خواهش میکنم ?

  پاسخ
 • تو توضیحات بالا نوشته بود تو پروژه 60 میتونیم به 50درصد سوالات پاسخ بدیم 50 درصد دیگه از ازمونها و سوالات پروژه 40 به دست میاد یا کلا 50 درصد کنکور رو شامل میشه ؟؟؟

  پاسخ
 • با سلام
  من 5 روز با حرف اخر رو گرفتم مال 98 بود الان 6040 رو هم سفارش دادم میخواستم ببینم اپدیت 1400 هست یا باز همون مال دو سال پیشه؟

  پاسخ
 • سلام لطفا جواب بدین من یازدهم انسانی هستم و به پیشنهاد اکثر اطرافیان میخام بسته رو خریداری کنم ایا امکانش هست؟؟و اینکه چقدر میتونم جواب بگیرم؟؟خیلی برام مهم هستش لطفا پاسخ بدید

  پاسخ
 • احمدی حمیده
  19 بهمن, 1399 11:58 ق.ظ

  سلام وقت شما به خیر تشکر از تدریس بسیار خوبتون می خواستم سوال کنم اگر کسی هزینه ای واریز کرده باشه حالا بنابه دلایلی از درس خواندن منصرف شده باشه حرف اخر ان هزینه را بر می گردونه البته هنوز بسته نرسیده ممنون از پاسخ شما

  پاسخ
 • تخفيف و يا اقساطی هم دارید؟

  پاسخ
 • سلام
  خسته نباشید
  آیا برای تهیه پکیج 20 ازمون ابتدا باید پک کامل 6040 را تهیه کرد‍؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید این پاسخ نمای ۲۰ ازمون جامع برای هر ازمون حدود چن ساعته؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر.من تازه این پروژه رو خریداری کردم و تا الان هیچ مطالعه ای نداشتم.میخاستم بدونم تو کنکور برای پزشکی دانشگاه تهران شانسی دارم؟
  لطفا جواب بدین.

  پاسخ
 • با سلام !وقت بخیر!خسته نباشید:)
  ببخشید من میخواستم بدونم که این پروژه ی ۶۰۴۰ که میگن از دی به بعده و الان اسفنده و من میخوام واس کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم،این پکیج واس منی که چیز زیادی از درسا بلد نیستم و تقریبا همشو فراموش کردم به درد میخوره؟!
  یعنی برا کسی که حتی صفر هم هست باز به درد میخوره؟!
  ممنون میشم اگ جواب بدین:)
  با تشکر

  پاسخ
  • پروژه 6040 شامل 70 درصد درصد کل دروس کنکوری هست و میشه گفت از بقیه 30 درصد باقی مانده کمتر از 10 درصد تو کنکور میاد و بهترین پروژه برای شما در این موقع هست . اگر خواستی می تونم با تخفیف برای شما تهیه کنم

   پاسخ
 • آیا میتونیم برا کنکور ۱۴۰۰ از ۶۰۴۰ کنکور ۹۹ استفاده کنیم ؟

  پاسخ
 • سلام پروژه 6040 برای نظام قدیم رو چه جوری میشه تهیه کرد هر چی میکردم هیچی در موردش پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • سلام پروژه 6040 برای نظام قدیم رو چه جوری میشه تهیه کرد ؟ واینکه چه قیمته

  پاسخ
 • خیلی عالی و کامل

  پاسخ
 • سلام این پروژه برای کنکور ۱۴۰۰ قابل استفاده و آپدیت شده است؟

  پاسخ
 • روزهای سخت
  5 خرداد, 1400 9:07 ب.ظ

  سلام تروخدا منو از این سردرگمی نجات بدین من خیلی استرس دارم به خاطر اینکه توی آزمون های آزمایشی شرکت نمیکنم توانایی مالی دارم ولی به خاطر سنت های غلط خانوادگی نمیتونم اکه 2 ماه مونده به کنکور 20 آزمون حرف اخر رو تهیه کنم آیا میتونم جای اون آزمون ها رو پر کنم؟! با مشاوری صحبت داشتم ایشون گفتن احتمالش کمه چون تو خودتو نمیسنجی با کنکوری های دیگ و نمیدونی رتبه و ترازت و.. چقده الان من چکار کنم مشاورا لطفا جوابمو بدین من بااااید حتمن پزشکی تهران رو قبول بشم امسال میشم دوازدهم تجربی میخوام تابستون هر دو پایه دهمو یازدهمو کامل جمع کنم .منطقه 3

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.