معجزه آموزش کنکور به کمک هوش مصنوعی حرف آخر

بدون دیدگاه

ورژن هیبرید حرف آخر در سیستم vod حرف آخر به کمک هوش مصنوعی و سیستم های یادگیری عمیق آمده است تا تحولی جدید در یادگیری کنکور به وجود آورد , در این نسخه آموزش کنکور متناسب با سطح یادگیری داوطلب شخصی سازی می شود. سطح یادگیری کاربر توسط ماشین های یادگیری عمیق هوش مصنوعی به صورت اتوماتیک و پسیو اندازه گیری می شود و داوطلب برنامه آموزشی کاملا شخصی سازی شده متناسب با سطح یادگیری خود دریافت می کند.

چگونه آموزش شخصی سازی شده به کمک هوش مصنوعی حرف آخر حفره های ذهنی داوطلبان را پر می کند؟

یادگیری معمولا به شکل انباشتنی است و یک مرحله بر مرحله دیگر استوار می شود. برای مثال بدون یادگیری کامل مشتق نمی توان انتگرال را یاد گرفت , ضعف بزرگ سبک قدیمی آموزش ( کلاس های عمومی آفلاین و آنلاین ) اینجا نمایان می شود که از آنجایی که تعداد دانش‌آموزان در کلاس‌های عمومی زیاد است مدرس نمی‌تواند سطح علمی هر فرد را بطور جداگانه بسنجد و بر اساس نیاز هر دانش‌آموز به او آموزش دهد و دانش آموز مجبور است خود را با سطح کلاس عمومی وفق دهد و مطابق با برنامه از پیش تعیین شده کلاس ها حرکت کند.

گاهی اوقات دلیل اینکه یک دانش‌آموز بخشی از درس را متوجه نمی‌شود، اینست که مبحثی را از درس‌های قبلی و یا سال‌های قبل یاد نگرفته است، اما معلم باید با برنامه کلاسی جلو برود و مجبور است و به روند درس دادن خود ادامه بدهد و خواه نا خواه تعدادی از دانش‌آموزان که درس را بخوبی یاد نگرفته‌اند در نظر گرفته نمی‌شوند.

در شیوه سنتی آموزش یادگیری داوطلبان تبدیل به پنیر سوئیسی شده است. سوراخ هایی که در پنیر وجود دارد، انگار در یادگیری آنها نیز وجود دارد.آنها بعضی از جنبه های هر مطلب را یاد گرفته اند و بر بعضی از جنبه های دیگر مسلط نیستند. اما در شیوه نوین آموزش به کمک هوش مصنوعی , آموزش شخصی سازی شده کاملا هدفدار است و سطح آموزش با توجه به دانش و معلومات داوطلب و با توجه به هدف ایشان تعیین می شود در نتیجه بازدهی کلاس بسیار زیاد است. در این سبک از آموزش سوراخ های پنیر سوئیسی پر می شود.

هوش مصنوعی, یادگیری عمیق, یادگیری ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.