محصولات رایگان حرف آخر
  1. حرف آخر
  2. محصولات رایگان حرف آخر

در راستای عدالت آموزشی بخشی از پکیج های موسسه حرف آخر رایگان شد . موسسه حرف آخر پکیج‌ها و منابع آموزشی زیادی دارد و هر کدام از این پکیج‌ها برای داوطلبان و دانش‌آموزان با نیازهای مختلف تهیه شده‌اند. پکیج‌های تجربی برای داوطلبان تجربی، پکیج‌های ریاضی برای داوطلبان گروه ریاضی مناسب هستند. در میان تولید پکیج‌های متنوع، موسسه حرف آخر برای برقراری عدالت آموزشی، هدیه های رایگان حرف آخر را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می‌دهد. هدیه های رایگان حرف آخر تنها با پرداخت هزینه ارسال در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. بله تمامی هدیه های رایگان تنها با پرداخت هزینه پست و کاملا رایگان در اختیار تمامی داوطلبان قرار می‌گیرند.

حرف آخر رایگان

هدیه های رایگان حرف آخر برای تمامی داوطلبان کنکور

هدیه های رایگان حرف آخر برای دو دسته از داوطلبان بسیار مفید و قابل استفاده هستند. دسته اول، داوطلبانی هستند که قبل از خرید پکیج، در مورد محتوای دی وی دی ها دو دل هستند. این داوطلبان قبلا از منابع دیگر موجود در بازار استفاده کرده‌اند و تجربه خوبی در مورد منابع کنکور ندارند. این داوطلبان می‌توانند به راحتی محتوای پکیج‌ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند و با خیال راحت به سراغ خرید سایر پکیج‌ها بروند.

دسته دوم داوطلبانی هستند که نمی‌خواهند بنا به هر دلیلی پول زیادی برای پکیج‌های آموزشی هزینه کنند. هدیه های رایگان حرف آخر به صورت رایگان در اختیار این داوطلبان قرار می‌گیرند و آن‌ها بدون هزینه زیاد می‌توانند از این پکیج‌‌ها استفاده کنند. هدیه های رایگان حرف آخر به صورت کاملا رایگان مطالب درسی را در اختیار این داوطلبان قرار می‌دهند. بنابراین تمامی داوطلبان کنکور در کشور می‌توانند از این پکیج‌ها استفاده کنند و در کنکور موفق شوند.

سوالات متداول در مورد هدیه های رایگان حرف آخر

چگونه هدیه های رایگان حرف آخر را تهیه کنیم؟

شما می‌توانید جهت دریافت هدیه های رایگان حرف آخر ( تنها هزینه ارسال ) کلمه رایگان را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ پیامک کنید.

آیا به صورت حضوری امکان دریافت هدیه‌ های رایگان حرف آخر وجود دارد؟

شما می‌توانید برای دریافت این پکیج به صورت حضوری در انبار حرف آخر در تهران با شماره های سایت رسمی و مرکزی حرف آخر تماس بگیرید.

آیا هدیه های رایگان حرف آخر  شامل کتاب کار نیز هستند؟

بله تمامی هدیه های رایگان حرف آخر برای راحتی داوطلبان همراه با یک کتاب کار رایگان به آن‌‌ها ارسال می‌شود.

پکیج ۵ روز با حرف آخر شامل چند درصد از محتوای کنکور است؟

داوطلبان در این پکیج، ۱۵ درصد از محتوای تمامی دروس را آموزش می‌بینند که شامل ۴۰ تست قطعی کنکور می شود.

سفارش پکیج ۵ روز با حرف آخر به صورت آنلاین

26 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست