درس زبان انگلیسی یکی از درس‌های نسبتا آسان در کنکور است. اما تمامی داوطلبان در مورد مطالعه زبان یک اشتباه بزرگ دارند. آن‌ها فکر می‌کنند که درس زبان در کنکور مانند اطلاعات عمومی آن‌ها در درس زبان است و برای زبان تلاش زیادی نمی‌کنند. اما این طرز فکر کاملا اشتباه است. داوطلبان باید حتما منابع درسی زبان را با دقت زیادی مطالعه کنند تا بهترین نتیجه را کسب کنند. بخش لغات زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان است که اکثر داوطلبان با یادگیری این بخش مشکل دارند.

همان طور که می‌دانید بخش لغات زبان انگلیسی در کنکور دارای 8 سوال است و 32 درصد از سوالات زبان کنکور را شامل می‌شود. بنابراین داوطلبان باید با دقت زیادی این بخش را مطالعه کنند. مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی حرف آخر با استفاده از روش‌های جدید و نوین به راحتی این بخش را به داوطلبان آموزش می‌دهد و آن‌ها مثل آب خوردن به سوالات این بخش پاسخ می‌‌دهند.

لغات زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با روش‌های جدید

برای اینکه مطلب رو بهتر و روان‌تر توضیح دهیم بهتر است یک داستان تعریف کنیم:

در زمان‌های قدیم برای حمل و نقل آسان از اسب استفاده می‌شد. سفر با اسب نه تنها سخت و طاقت‌فرسا بود بلکه بسیار هم زمان بر بود. به عنوان مثال ماه‌ها زمان می‌برد که یک کاروان از سفر برگردد. اما در زمان حال این مشکل‌ها اصلا وجود ندارد. هواپیما و ماشین کار حمل و نقل را راحت کرده است و سفر مثل زمان گذشته سخت نیست. در شرایط حاضر دیگر ماه‌ها زمان لازم نیست تا از یک مکان به مکان دیگر سفر کرد و تکنولوژی و فناوری شرایط را بهتر کرده است. این داستان کاملا شرایط حرف آخر را توضیح می‌دهد. سیستم تدریس حرف آخر نیز مانند همین مثال است. این بدین معنی است که بسیاری از داوطلبان ماه‌ها لغات زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. اما در کنکور نتیجه مناسبی نمی‌گیرند، زیرا تمامی لغات را فراموش می‌کنند.

آموزش آسان لغات زبان انگلیسی با مجتبی محمودی

تدریس لغات زبان انگلیسی حرف آخر یک سبک جدید آموزشی را به داوطلبان هدیه می‌دهد. با روش آموزش لغات زبان انگلیسی با مجتبی محمودی، داوطلبان نیازی ندارند لغات را صدها بار یاد بگیرند. داوطلبان با زبان انگلیسی حرف آخر لغت مورد نظر را با استفاده از تصاویر و انیمیشن یاد می‌گیرند و لغات را همراه با داستان در ذهن خود نگه می‌دارند.

آموزش لغات همراه با انیمیشن موجب می‌شود که لغات در نیمکره راست مغز داوطلبان ثبت شود. شما به راحتی می‌توانید این لغات را در هر زمان و مکانی به یاد آورید. این روش جدید مانند یک هواپیما با امکانات رفاهی زیاد است. داوطلبان با روش‌های نوین آموزشی لغات را یاد می‌گیرند و با امکانات رفاهی زیادی به سمت کنکور پرواز می‌کنند.

آموزش لغات همراه با انیمیشن

مجتبی محمودی برای تمامی لغات زبان انگلیسی یک داستان و انیمیشن مخصوص دارد. این بدین معنی است که داوطلبان تمامی لغات را با تصویرسازی آموزش می‌بینند و لغات در حافظه بلندمدت آن‌ها ثبت می‌شود. بهتر است به سراغ یک نمونه از آموزش بی نظیر لغات زبان انگلیسی با مجتبی محمودی برویم و چند لغت با یکدیگر یاد بگیریم:

 

معرفی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

پکیج جامع حرف آخر تنها منبع آموزشی در سطح بازار هست که تمام مطالب را با سبک داستان، شعر و نمایش تدریس می‌کند. داوطلبان فقط یک بار نیاز به دیدن این پکیج‌ها دارند تا بعد از آن تسلط زیادی بر مفاهیم زبان پیدا کنند. در دی وی دی های زبان انگلیسی موسسه حرف آخر که استاد مجتبی محمودی تدریس می‌کند داوطلبان به راحتی تمامی مفاهیم را یاد می‌گیرند.

شما عزیزان در این دی وی دی ها با کلیه مفاهیم زبان انگلیسی جامع کنکور آشنا خواهید شد و به کمک تدریس زبان انگلیسی استاد محمودی موفق به یادگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن زبان انگلیسی بالای ۸۰ درصد خواهید شد. با خرید دی وی دی های زبان انگلیسی جامع کنکور زبان انگلیسی تراز بالایی را برای خود تضمین کنید. در این دی وی دی ها با استفاده از روش‌هایی مانند الگوسازی، شهودی‌سازی و انیمیشن‌سازی و با استفاده از فعال کردن نیمکره راست مغز مطالب آموزش داده می‌شود.

زبان انگلیسی, مجتبی محمودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.