اپلیکیشن نیمکت حرف آخر

اپلیکیشن نیمکت حرف آخر با ارائه محتوای آموزشی در قالب‌های ویدئو، PDF و صوتی از کلیه رشته‌های مقاطع دبیرستان، فهم دروس را برای دانش‌آموزان تا سطح قابل توجهی ساده‌تر کرده است. توجه به این نکته که در حال حاضر بیش از ده هزار کاربر فعال در حال استفاده از این برنامه هستند، می‌تواند یکی از دلایل قانع‌ کننده‌ بر مفید و کاربردی بودن نیمکت باشد.

اپلیکیشن حرف آخر

اپلیکیشن حرف آخر

آیا دسترسی به این امکانات برای تمام فرزندان سرزمین‌مان به یک اندازه آسان است؟ آیا امکان آشنایی، انتخاب و خرید محصولات متنوع در حوزه آموزش و بویژه آموزش مهارت های لازم برای شرکت در کنکور سراسری برای یک پایتخت نشین با دانش آموز ساکن دورترین نقطه ایران یکسان است؟  این دغدغه ما را بر آن داشت تا راهی سریع و آسان را برای ارتباط میان خود و متقاضیان بیابیم. نیمکت با هدف خدمت‌رسانی و ارائه برترین محتوای آموزشی پا به عرصه فروش اینترنتی گذاشت. از آنجا که رفع نیاز مخاطبان اولویت ما در نیمکت بوده و هست، تلاش کردیم تا پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشیم؛ از این رو امکان خرید اینترنتی محصولات آموزشی در بسته های مختلف را فراهم کردیم. شاید در ابتدا ارائه کتاب های کمک آموزشی و دی وی دی های آموزشی در سطح کشور به عنوان هدف اصلی فعالان این حوزه محسوب می‌شد، ولی رفته رفته با دسترسی عموم مردم به تلفن همراه ، تبلت و کامپیوتر ، و فراهم شدن بستر اینترنتی مناسب در کشور ، دسترسی آسان در هر لحظه و هر مکان به محتوای آموزشی به یکی از نیازهای دانش آموزان تبدیل شد. هدف ما برقراری عدالت آموزشی در زمینه کسب علم و مهارت برای شرکت در کنکور سراسری است. کوشیده‌ایم تا بعد مسافت هیچ دانش‌آموزی را از امکان رسیدن به موفقیت باز ندارد و تنها فاصله شما تا رسیدن به محتوای آموزشی مورد نظرتان تنها یک کلیک باشد و بس. نیمکت تلاش خواهد کرد به طور مستمر بستر این موضوع را توسعه دهد و پاسخگوی نیازهای مختلف شما در دسترسی آسان تر به محتوای آموزشی باشد.

آرشیو ویدئویی رو به گسترش نیمکت، مملو از ویدئوهای آموزشی برای دروس مختلف دانش آموزان دبیرستان است که همگی توسط دبیران حرفه ای و مجرب تدریس شده اند. بعضی از این ویدئوها (خصوصا آنهایی که پیش درآمدی بر یک مبحث درسی هستند) رایگان اند، اما ویدئوهای مربوط به توضیحات کامل یک مبحث را می بایست با پرداخت هزینه آزاد کنید که بعضی از آنها بالغ بر پانزده هزار تومان ارزش گذاری شده اند.

آموزش ها و دروسی که در اپلیکیشن نیمکت حرف آخر در اختیار شما قرار داده می شوند به دو گروه تقسیم می گردند ، گروه اول آموزش های رایگان می باشند که شما می توانید به راحتی ویدئوها و مطالب این دسته را مطالعه کنید ، گروه دوم آموزش های پولی هستند که برای مطالعه ی آن ها بایستی به صورت درون برنامه ای مبلغی را پرداخت نمایید ، البته در آموزش های پولی قسمتی به نام حرف اول وجود دارد که ویدئوهای این قسمت نیز رایگان می باشند و شما می توانید آن ها را دانلود کرده و مشاهده نمایید.

با این اوصاف نیمکت نه تنها نمونه ای از یک اپلیکیشن آموزشی استاندارد و الگویی برای توسعه دهندگان ایرانیست، بلکه گام بزرگی در راستای گسترش آموزش الکترونیکی در کشورمان برداشته که بسیار شایان تقدیر است. این اپ آموزشی خوب را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی تجربه کنید.

جهت دریافت پکیج های حرف آخر با ما تماس بگیرید

02166048600

3.8/5 ( 21 نظر )

پست های مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست