برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر ابتکاری جدید از موسسه آموزشی حرف آخر می باشد که طی این برنامه مطالعاتی صفر تا صد کل منابع مطالعاتی کنکور طی ۱۰۰۰ ساعت به داوطلب آموزش داده می شود. این برنامه به صورت قطاری طراحی شده و قابلیت کاستومایز شدن مطابق با ساعات آزاد مطالعاتی داوطلب را دارد. بسیاری از دانش‌آموزان برای قبولی در کنکور، منابع درسی را مطالعه می‌کنند اما نتیجه قابل قبولی به دست نمی‌آورند. به نظر شما دلیل چیست؟ جواب این سوال بسیار واضح است؛ برنامه‌ریزی این دانش‌آموزان نادرست است. برنامه‌ریزی دقیق، مهم‌ترین رکن در قبولی کنکور محسوب می‌شود. یکی از مهارت‌های مهم برای رسیدن به اهداف، برنامه‌ریزی قابل قبول است. موسسه حرف آخر برای این مشکل دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور، راه‌حلی ارائه داده است. این راه‌حل، برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر است. با توجه به اهمیت این برنامه، ما در این مطلب برنامه ۱۰۰۰ ساعته را همراه با جزئیات آن به شما معرفی می‌کنیم.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر چیست؟

این برنامه قدرتمند، تمامی دروس کنکور را به صورت هدفمند به طور کامل و صفر تا صد آموزش می دهد. برنامه ۱۰۰۰ ساعته به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور کمک می‌کند که در مدت ۴ ماه برای آزمون سراسری آماده شوند. برنامه مطالعاتی ۱۰۰۰ ساعته یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های موجود در کشور برای کنکور است.

این برنامه مطالعاتی ۱۰۰۰ ساعته، مطالعه تمامی دروس را به صورت روزانه مشخص می‌کند. دانش‌آموزان و داوطلبان با استفاده از این برنامه، زمان و ساعت مطالعه دروس را به صورت روزانه متوجه می‌شوند. شما می‌توانید برای متوجه شدن بهتر این برنامه، عکس زیر را در نظر بگیرید:

همان طور که مشاهده می‌کنید در این برنامه هر یک از دروس، ساعات خاصی برای مطالعه دارند. به طور مثال دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور برای مطالعه شیمی ۱ باید ۷۰ ساعات زمان بگذارند. دانش‌آموزان با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانند در یک مدت زمان کوتاه بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنند.

مزایای برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر از دو بخش متفاوت تشکیل شده است:

 • بخش اول: توضیح مباحث درسی
 • بخش دوم: تمرین، تکرار و تست زنی

بخش اول: توضیح مباحث درسی

بخش اول این برنامه مرتبط با مباحث درسی است. دانش‌آموزان با کمک برنامه و پکیج‌های آموزشی حرف آخر به صورت زنجیره‌ای مباحث کنکور را مطالعه می‌کنند. این نکته را فراموش نکنید که مطالعه به صورت پشت سر هم است. جزئیات و اطلاعات کامل هر یک از مباحث درسی به طور کامل در اختیار دانش‌آموزان قرا می‌گیرد. برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر به برنامه قطاری نیز معروف است. زیرا دانش‌آموزان و داوطلبان به صورت پشت سر هم و با سرعت زیاد مباحث را به خوبی آموزش می‌بینند.

۱۰۰ ساعت از این برنامه مربوط به آموزش است. این بدین معنی است که فقط ۱۰ درصد برنامه، مباحث درسی را آموزش می‌دهد. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با ۱۰ درصد این برنامه، تمامی مطالب را با جزئیات دقیق یاد بگیرند.

بخش دوم: تمرین، تکرار و تست زنی

۹۰۰ ساعت این برنامه مربوط به تمرین، تکرار و تست زنی است. این بدین معنی است که ۱۰ درصد راه فقط آموزش است و بقیه مسیر وابسته به تکرار و تمرین است. دانش‌آموزان و داوطلبان در این ۹۰۰ ساعت، تست‌های مربوط به مباحث درسی را حل می‌کنند. تکرار و تمرین این مباحث و تست زنی موجب می‌شود دانش‌آموزان و داوطلبان بهترین رتبه را در کنکور کسب کنند.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور با استفاده از لینک‌های زیر به راحتی می‌توانند برنامه را دانلود کنند. شما می‌توانید به راحتی جزوات حرف آخر را دانلود کنید و از آن‌ها استفاده نمایید.

توضیحات استاد منتظری در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر در این فایل صوتی توضیحات کاملی در مورد این برنامه به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد:

استاد منتظری در ویدئو زیر اطلاعات و جزئیات دقیق‌تری در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر توضیح می‌دهد:

معرفی برنامه توسط خانم جلودار مشاور ارشد حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با استفاده از فایل صوتی زیر، اطلاعات کامل‌تری در مورد این برنامه داشته باشند. موسسه حرف آخر برای راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور این فایل صوتی را به صورت نوشتاری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد:

“دوستای خوب کنکوری سلام! انشالله که حسابی سرحال و پر انرژی هستین. جلودار هستم مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی از موسسه آموزشی حرف آخر. عزیزان همه شما می‌دونید که یه برنامه‌ریزی حساب شده و حرفه‌ای چقدر می‌تونه نقش مهمی برای موفقیت شما توی کنکور داشته باشه. اما سوال اینه که چرا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر، یه برنامه متفاوت و منحصر به فرد هست؟”

خب باید بهتون بگم که اولین مزیت این برنامه اینه که فقط و فقط توی ۱۰۰۰ ساعت، کل درساتو اونم با تست و مرور کافی تموم می کنی. یعنی به صورت متوسط اگر روزی ۱۰ ساعت هم درس بخونی، توی ۱۰۰ روز یعنی سه ماه و ده روز، برنامه تو تموم می کنی که بعد از اونم کلی وقت داری که فقط تکرار و تمرین کنی تا برای رتبه برتر شدن آماده بشی. البته توی پرانتز هم بگم که قرار نیست بعد از سه ماه و ده روز ما شما رو تنها بذاریم. بازم تا روز کنکور برات کلی برنامه های مرور و تست زنی داریم. از این ۱۰۰۰ ساعت فقط ۱۰۰ ساعتش، یعنی فقط ۱۰ درصدش آموزش هست بچه‌ها.

۹۰۰ ساعتش تکرار و تمرینه. که به نظر من این فوق‌العاده است. چون تنها راه موفقیت توی کنکور، تکرار و تمرین زیاده. شاید تعجب کنی که چطور میشه زمان آموزش ما این همه کم باشه؟ چون موسسه حرف آخر بر اساس الگو کار می کنه. که جدیدترین و سریع ترین متد حل تست. که این الگوها هستن که حجم مطلب رو برای شما خیلی کوچیک می‌کنن. چون از دل مفاهیم کتاب اومدن و تعدادشون هم خیلی کمه.”

“خیلی جالبه که بدونید از مزایای خاص این برنامه اینه که برای هر درسی، خود استاد مربوطه‌اش اومده با توجه به اشرافی که روی اون درس داره به صورت کاملا تخصصی برنامه‌ریزی کرده  و اون درس رو توی باکس‌های مطالعاتی جداگانه تقسیم کرده. که قشنگ تعیین می کنه که توی هر باکس چه حجمی از DVD رو باید نگاه کنی، چه حجمی از کتاب درسی یا کتاب کار همراه DVD رو باید بخونی. چه تعداد تست بزنی و تکرار و تمرین کنی. خلاصه همه چیز رو مو به مو برای شما توضیح داده. که شما نباید توی این باکس‌ها تغییری ایجاد بکنید. چون استاد دقیقا آنالیز کرده که شما باید چه مطالبی رو حتما توی یه وعده کنار هم بخونید تا به اون بیشترین نظم و توان ذهنی برسید.

بچه‌ها ممکنه که توی یه باکس زیست‌شناسی ببینید که زمانش ۲۱۰ دقیقه نوشته شده که این زمان ممکنه فقط ۷۰ دقیقه‌اش مربوط بشه به DVD آموزشی و بقیه‌اش مربوط بشه به تکرار و تمرین و تست زنی. پس اصلا نگران زمان تست زنی توی این برنامه نباشید. بچه‌ها من خودم فکر می کنم که بهترین مزیت این برنامه اینه که یه برنامه تحمیلی نیست و کاملا منعطفه. یعنی قرار نیست توی یه روز خاص یه درس خاصی رو بخونی. یعنی مثلا شنبه دو ساعت زیست بخونی سه ساعت فیزیک. انتخابش کاملا با خود شماست. و این‌که قرار نیست اگه یه روز به هر دلیلی زمان‌تون رو از دست دادین، استرس بگیرین که ای وای برنامه‌ام به هم ریخت.

فقط کافیه بر اساس ساعت مطالعه‌ات، چند تا باکس رو به اختیار خودت انتخاب کنی و بخونی. تازه توی روند برنامه هم کلی ایستگاه‌های مرور و جبران قرار داده شده تا بتونی همه عقب افتادگی‌هات رو جبران کنی. پس اگه می‌خوای به رشته مورد علاقت برسی، به نشونه برنامه ۱۰۰۰ ساعته، عدد ۱۰۰۰ رو به شماره ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۴ ارسال کن یا با شماره ۶۶۰۴۸۶۰۰-۰۲۱ تماس بگیر. ما تا روز کنکور، در کنار این برنامه مشاور و پشتیبان شما خواهیم بود.”

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

ویژگی‌های برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور می‌توانند با استفاده از برنامه و پکیج‌های حرف آخر بهترین رتبه را در کنکور کسب کنند. این برنامه ویژگی‌های زیر را دارد:

 • دارای بالاترین سطح علمی
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا در برنامه‌ریزی
 • برنامه‌های مطالعاتی کاربردی
 • رسیدن به سطح علمی مناسب در ۴ ماه
 • استفاده از تکنیک‌های ابداعی
 • استفاده از پویانمایی
 • استفاده از سیستم رمزگذاری برای حفظ کردن برخی دروس
 • استفاده از نقشه راه
 • شهودی‌سازی مطالب
 • بررسی تمام مسائل و نکات کنکور
 • بررسی تکنیک‌های تست زنی سریع
 • مطالعه موازی تمامی دروس

مزایای استفاده از این برنامه

 • یادگیری مباحث کنکور در ۱۰۰۰ ساعت
 • یادگیری در ۴ ماه
 • کسب بهترین رتبه در کنکور
 • تمرین و تکرار
 • حل تست‌های کنکور
 • برنامه دقیق و منظم
 • کاهش استرس دانش‌آموزان و داوطلبان در کنکور

برنامه 1000 ساعته

سوالات متداول در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

۱) دانش‌آموزان و داوطلبان چگونه می‌توانند برنامه ۱۰۰۰ ساعته را تهیه کنند؟

دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور با ارسال عدد ۱۰۰۰ به شماره ۱۰۰۰۴۹۲۱ می‌توانند از این برنامه استفاده کنند. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۰۹۸۱۰۰ تماس بگیرید.

۲) دانش‌آموزان چگونه می‌توانند با مشاورین حرف آخر در ارتباط باشند؟

شما می‌توانید با مشاورین حرف آخر تماس بگیرید و سوالات خود را را از آن‌ها بپرسید.

۳) آیا موسسه حرف آخر برای محصولات گارانتی نیز ارائه می‌دهد؟

بله-تمامی دی‌وی‌دی‌های حرف آخر دارای یک سال گارانتی هستند. اگر محصولات از ابتدا دارای مشکل باشند حرف آخر محصولات مشکل‌دار را تعویض می‌کند.

۴) برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر به صورت چند ماهه است؟

اگر دانش‌آموزان و داوطلبان به صورت متوسط روزی ۱۰ ساعت درس مطالعه کنند این برنامه در ۱۰۰ روز تمام می‌شود. این بدین معنی است که برنامه ۱۰۰۰ ساعته در حالت کلی سه ماه و ده روز طول می‌کشد.

, ,

22 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام ، بین برنامه 1000 ساعته حرف آخر و پروژه 6040 به نظر شما کدومشون بهتره ؟

  پاسخ
  • سلام ، برای داوطلبی که فرصت مطالعه زیادی داره ( مثلا از تابستون می خواد شروع بکنه برای کنکور سال بعد بخونه ) برنامه 1000 ساعته بهتره ، ولی اگه از دی به بعد می خواهید برای کنکور پیش رو بخونید پروژه 6040 می تونه فشرده تر و سریع تر یادگیری دروس رو براتون میسر بکنه.

   پاسخ
 • سلام
  قیمت محصول ۱۰۰۰ ساعت چقدره؟

  پاسخ
 • سلام من برنامه قطاری رو از سال ۹۹ دارم ولی واسه سال ۴۰۰ میخونم برنامه قطاری با ده ازمون تطابق نداره چیکار کنم من؟؟

  پاسخ
 • سلام
  دی وی دی ها در دو مرحله به دستم رسید

  پاسخ
 • راستش با قاطعیت میگم بهترینه حرف اخر

  پاسخ
 • Avatar
  عاطفه سلحشوری
  7 مرداد, 1399 2:17 ب.ظ

  ببخشید باید حتما ترتیب خوندن درس ها طبق برنامه قطاری باشه یا میتونم بسته به اینکه دارم آزمون آزمایشی دهم و یازدهم میدم اول این دو سال و بخونم؟

  پاسخ
 • سلام برنامه قطاری برای رشته ریاضی نیست؟؟

  پاسخ
 • سلام من میخوام از محصولات حرف آخر استفاده کنم و می رم یازدهم،ب نظرتون بهتره ک پکیج سه سال رو بگیرم و کار کنم جدا جدا،اینطوری نتیجه میگیرم؟

  پاسخ
 • سلام من یک سال پیش محصولاتمان رو تهیه کردم کلا عالیه فقط اینکه مشاور هاتون اصلا پیگیری نمیکنن و راهنمایی هم درمورد نحوه استفاده نکردن

  پاسخ
 • سلام من دوماه به کنکور99 پروژه 6040رو خریدیم اگربخام برای کنکور 1400 بخونم باید صفرتاصد بخرم یامیتونم ازهمون 6040 استفاده کنم؟توروخدا جواب بدین خیلی ذهنم درگیره اخه بعضیا میگن دوباره باید بخرم

  پاسخ
 • سلام فاز دوم برنامه قطلری ک بالا دانلود رایگان هست، قطار و ژنتیک و گیاهی و عربیو نداره مشکل کجاست؟؟

  پاسخ
 • سلام فاز دوم برنامه قطاری ک بالا دانلود رایگان هست، قطار و ژنتیک و گیاهی و عربیو نداره مشکل کجاست؟؟

  پاسخ
 • Avatar
  امیر حسین
  1 مهر, 1399 8:49 ب.ظ

  من این کنکور درصدام خوب اومد اما یکم سر سری گرفتم خودم نخوندم.
  من اینجوری پیش میرفتم
  مثلا نه روزده دینی شصت چهل تموم کردم
  بعد رفتم پنج روزه زبانشو دیدم و خوندم
  بعد فارسیشو تا اول تاریخ ادبیات دیدم
  میخام بگم اینجوری هم میشه که یه درس رو کامل ببینیم بعدش بریم سراغ درس دیگه
  یا حتما باید ترتیب برنامه قطاری حفظ بشه و فقط میتونیم تعدادشو کم و زیاد کنیم؟

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید برارشته انسانی هم پکیج دارین؟

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید برارشته انسانی پکیج دارین؟

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم برای این که این برنامه رو اجرا بکنیم حتما باید DVD های حرف آخر رو تهیه کنیم و با اون ها برنامه رو انجام بدیم؟
  یا میشه فقط با خوندن جزوات حرف آخر و کتاب درسی و تمرین و تست برنامه رو عملی کنیم

  پاسخ
 • سلام برای استارت مطالعه از الان با وجود داشتن پایه قوی کدوم برنامه رو پیشنهاد میدید
  ۶۰۴۰ یا هزار ساعته

  پاسخ
 • سلام با ۶۰۴۰ بهتر یا صفر تا صد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست