یکی از درس‌های عمومی در کنکور سراسری که داوطلبان علاقه زیادی به مطالعه آن ندارند، درس عربی است. درس عربی در کنکور سراسری دارای 25 سوال است و داوطلبان باید از سوال شماره 16 الی سوال شماره 50 به سوالات این درس پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات این درس 20 دقیقه است و داوطلبان 48 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال پاسخ دهند. بنابراین دقت بالا در پاسخگویی به سوالات نقش مهمی در عربی کنکور دارد. عربی کنکور در موسسه حرف آخر توسط استاد واعظی تدریس می‌شود. استاد واعظی با استفاده از روش‌های خاصی که دارد آموزش و یادگیری عربی را برای داوطلبان آسان کرده است. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ آموزش قرائت کلمات می‌رود و ویدیو آموزشی قرائت کلمات را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

آموزش مبحث قرائت کلمات توسط استاد واعظی

شما می‌توانید در ویدیو زیر آموزش مبحث قرائت کلمات استاد واعظی را به صورت تصویری مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌های استاد واعظی و دیدن ویدیوهای بیشتر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید.

عربی کنکور با حرف آخر

استاد واعظی با استفاده از روش‌های خاص و استفاده از تصاویر و انیمیشن مفاهیم عربی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبانی که از درس عربی فراری هستند با آموزش‌های استاد واعظی به درس عربی علاقمند می‌شوند. آموزش‌های استاد واعظی به داوطلبان کمک می‌کند تا درصد بالایی برای درس عربی در کنکور سراسری کسب کنند. شما می‌توانید برای دریافت پکیج عربی حرف آخر با مشاوران حرف آخر در تماس باشید.

منبع: حرف آخر

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.