داوطلبان گروه تجربی باید به سوالات پنج درس تخصصی در کنکور سراسری پاسخ دهند. با توجه به اعلام سازمان سنجش در کنکور 1402 داوطلبان به سوالات دروس عمومی پاسخ نخواهند داد. همین موضوع اهمیت دروس تخصصی را در کنکور سراسری بیشتر از قبل می‌کند. یکی از دروس تخصصی در کنکور تجربی از اهمیت بسیار زیادی مابین داوطلبان برخوردار است، به نظر شما این درس کدام درس تخصصی است؟ بدون شک تمامی داوطلبان با این موضوع هم عقیده هستند که درس زیست شناسی مهم‌ترین و دشوارترین درس تخصصی در کنکور تجربی است. این درس دشوار نقش بسیار مهمی در رتبه نهایی داوطلبان دارد و درصد آن می‌تواند داوطلبان را به رشته مورد علاقه آن‌ها نزدیک‌تر کند. موسسه حرف آخر از اهمیت بیش از حد درس زیست شناسی برای داوطلبان آگاه است. به همین دلیل این موسسه با بهترین مدرس زیست شناسی در کشور برای تدریس درس زیست شناسی همکاری می‌کند. مدرس درس زیست شناسی در موسسه حرف آخر، استاد محمد همدانی است.

متاسفانه بسیاری از داوطلبان گروه تجربی مفاهیم درس زیست شناسی را برای کنکور سراسری حفظ می‌کنند. این کار اشتباه موجب می‌شود که داوطلبان درصدهای پایینی برای درس زیست به دست آورند و شانس خود را برای کسب یک رتبه بالا از دست دهند. با توجه به تمامی این شرایط موسسه حرف آخر بهترین پکیج‌های زیست شناسی کشور را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. البته این پکیج‌های آموزشی با سایر پکیج‌های آموزشی یک تفاوت بسیار مهم دارند. این پکیج‌ها توسط استاد محمد همدانی تدریس می‌شوند. استاد محمد همدانی یکی از برترین اساتید زیست شناسی در کشور است که برای تدریس درس زیست روش‌های تدریس خاص خود را دارد.

شاید این سوال برای داوطلبان پیش آید که استاد محمد همدانی کیست؟ چرا موسسه حرف آخر برای تدریس درس زیست شناسی با این استاد همکاری می‌کند؟ این موضوع را می‌توان به راحتی عنوان کرد که استاد محمد همدانی یکی از برترین و باتجربه‌ترین اساتید زیست شناسی در کشور است. بنابراین موسسه حرف آخر برای تدریس درس زیست شناسی با این استاد همکاری می‌کند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی استاد همدانی می‌رود و ویژگی‌های تدریس این استاد را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

 

محمد همدانی

 

بیوگرافی استاد محمد همدانی مدرس زیست شناسی

درس زیست شناسی یکی از مهم‌ترین دروس تخصصی در کنکور تجربی است. درصد این درس به راحتی می‌تواند رتبه نهایی داوطلبان را مشخص کند. بنابراین داوطلبان باید مفاهیم درس زیست شناسی را به خوبی مطالعه کنند. با توجه به اهمیت زیاد درس زیست موسسه حرف آخر برای تدریس این درس با استاد محمد همدانی همکاری می‌کند. استاد همدانی یکی از برترین اساتید ایران است که درس زیست شناسی را در موسسه حرف آخر تدریس می‌کند. این استاد توانایی‌های زیادی در آموزش درس زیست شناسی دارد. داوطلبان با مشاهده آموزش‌های استاد همدانی مفاهیم درس زیست شناسی را به بهترین شکل ممکن یاد می‌گیرند.

استاد همدانی درس زیست شناسی را به نحوی تدریس می‌کند که داوطلبان به هیچ عنوان گذر زمان را احساس نمی‌کنند. یادگیری درس زیست شناسی با تدریس استاد همدانی بسیار آسان‌تر و شیرین‌تر شده است. استاد همدانی با آموزش‌های خاص و الگوهای ابتکاری خود مفاهیم را به بهترین شکل ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان درس دشوار زیست شناسی را بهتر درک کنند و بیشتر متوجه شوند. استاد همدانی دارای مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی سلول – مولکولی از دانشگاه آزاد تهران است. این استاد برتر تحصیلات تکمیلی خود را در رشته میکروبیولوژی دانشگاه تهران سپری کرده است. سوابق آموزشی استاد همدانی بسیار درخشان است و از مدرک کارشناسی تا دکتری ادامه دارد. این استاد برتر موسسه حرف آخر دکترای مدیریت کسب و کار خود را از دانشگاه اصفهان کسب کرده است.

 • دارای مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی سلول _ مولکولی از دانشگاه آزاد تهران
 • فارغ‌التحصیل رشته میکروبیولوژی از دانشگاه تهران
 • دکترای مدیریت کسب و کار DBA از دانشگاه اصفهان

سوابق آموزشی استاد محمد همدانی

این موضوع را با اطمینان می‌توان بیان کرد که استاد همدانی یکی از باتجربه‌ترین و بااستعدادترین اساتید زیست شناسی در کشور است. استاد محمد همدانی با بیش از 15 سال سابقه تدریس به یکی از برترین اساتید درس زیست شناسی در کشور تبدیل شده است. همان طور که می‌دانید درس زیست شناسی یک درس دشوار برای داوطلبان گروه تجربی است. این درس چالش‌ها و دردسرهای زیادی برای داوطلبان دارد. بنابراین استادی که این درس را تدریس می‌کند باید تجربه زیادی داشته باشد. استاد همدانی برای تدریس درس زیست شناسی از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. این الگوهای ابتکاری به داوطلبان کمک می‌کنند تا آن‌ها به بهترین شکل ممکن به سوالات زیست در کنکور پاسخ دهند.

استاد همدانی تدریس درس زیست شناسی را به صورت پایه‌ای آغاز می‌کند. این بدین معنی است که داوطلبان با هر سطح تحصیلی می‌توانند مفاهیم درس زیست شناسی را به سادگی و راحتی متوجه شوند. استاد همدانی در موسسه حرف آخر و در پکیج‌های زیست شناسی این موسسه از تصاویر و انیمیشن برای آموزش استفاده می‌کند. تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهند تا استاد همدانی بهترین تدریس درس زیست شناسی را در اختیار داوطلبان قرار دهد. البته تدریس درس زیست شناسی در موسسه حرف آخر تنها سابقه آموزشی استاد همدانی نیست. استاد همدانی در موسسه‌های مختلفی در کشور فعالیت داشته است و سوابق آموزشی بسیار درخشانی دارد. این سابقه آموزشی درخشان موجب شده است که موسسه حرف آخر با این استاد همکاری کند. شما می‌توانید در قسمت زیر با برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های آموزشی استاد همدانی بیشتر آشنا شوید:

 • مدرس درس زیست شناسی در موسسه حرف آخر
 • دارای بیش از 15 سال سابقه تدریس درس زیست شناسی
 • مدرس درس زیست شناسی در مقاطع کنکور و متوسطه
 • طراحی آزمون‌های آنلاین انتشارات تخته سیاه
 • طراحی آزمون‌های آنلاین گروه آموزشی دانشروم
 • مدرس درس زیست شناسی در مراکز برتر تهران و شهرستان‌ها
 • استاد پروازی به شهرهای مختلف کشور مانند اهواز، مشهد و …
 • مدرس درس زیست شناسی در دبیرستان‌ها و آموزشگاه‌های کوشش، علومی، اوج همدان، فرزانگان تهران و اندیشه
 • تدریس درس زیست شناسی در آموزشگاه های علمی و مدارس معتبر تهران، کلاسینو آنلاین، راه اندیشه تهران، اوج، آگاهانه تهران، فخیم تهران، موفق قلم چی تهران، گزینه 2 قزوین، فکور مشهد، فرزانگان اندیشه، بعثت تهران، فرزانگان تهران، کوشش تهران، قلم چی (سرای دانش)، ندای نواندیش، ندای زینب، حضرت زهرا، مفاخر علوم ایران، دیباگران دانش، مدارس ماهبد و …
 • مدرس درس زیست شناسی در شبکه‌های صدا و سیما
 • مدرس درس زیست شناسی در شبکه آموزش
 • مدرس درس زیست شناسی در شبکه یک و سه
 • پاسخگویی ۶ دوره کنکور از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸ در انتشارات خیلی سبز، بیست و مهر و ماه
 • مدرس کلاسینو بزرگ‌ترین آموزشگاه آنلاین کنکور
 • مسئول ‌درس، مؤلف و مدرس انتشارات بین‌المللی حرف آخر

 

محمد همدانی

تالیفات استاد همدانی

همان طور که در قسمت بالا نیز مطالعه کردید استاد همدانی سابقه بسیار درخشانی در آموزش درس زیست شناسی دارد. داوطلبان رتبه برتری زیادی در کشور وجود دارند که با آموزش‌های استاد همدانی موفق به کسب یک درصد بالا برای درس زیست شناسی شده‌اند. استاد همدانی مفاهیم دشوار درس زیست شناسی را به بهترین روش ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان پس از مشاهده ویدیوهای آموزشی استاد همدانی دیگر سوالی در مورد مباحث زیست شناسی نخواهند داشت.

درس زیست شناسی یک درس دشوار و پر چالش است! البته این جمله تا قبل از آموزش‌های استاد همدانی صدق می‌کند. در حال حاضر داوطلبان مفاهیم درس زیست شناسی را به سادگی متوجه می‌شوند و درصدهای بالایی برای درس زیست شناسی به دست می‌آورند. یکی از دلایلی که موجب می‌شود استاد همدانی به یکی از برترین اساتید زیست شناسی در کشور تبدیل شود، تسلط این استاد بر تمام مفاهیم درس زیست شناسی است. استاد همدانی در کنار سابقه تحصیلی و آموزشی درخشان خود فعالیت‌های دیگری نیز دارد. یکی از این فعالیت‌ها مربوط به تالیف کتاب‌های مختلف برای درس زیست شناسی است. شما می‌توانید در قسمت زیر با برخی از تالیفات استاد همدانی بیشتر آشنا شوید:

 • مولف کتاب 10 آزمون در انتشارات تخته سیاه
 • مولف تست طبقه‌بندی شده زیست دهم در انتشارات نانو
 • مولف تست جامع ۴۰ استاد در انتشارات نانو
 • مولف کتاب زیست شناسی دهم و یازدهم سیمی در انتشارات گاج
 • مولف مجموعه ۶ جلدی دوپینگ زیست شناسی نظام قدیم
 • مولف مجموعه ۳ جلدی آموزش جامع زیست شناسی نظام جدید
 • مجموعه جزوات 13 گانه شخصی

همکار تالیف، ناظر علمی و ویراستار:

 • کتاب دستگاه‌های بدن انسان انتشارات مهر و ماه
 • کتاب صحیح و غلط‌های زیست‌ شناسی انتشارات مهر و ماه
 • کتاب نامه زیست ۲ انتشارات مهر و ماه
 • کتاب آموزشی زیست ۳ انتشارات مهر و ماه

پکیج‌های زیست استاد همدانی در موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 پکیج‌های آموزشی خود را در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان گروه تجربی قرار می‌دهد. این موسسه در پکیج‌های آموزشی خود از جدیدترین روش‌های آموزشی برای آموزش داوطلبان استفاده می‌کند. موسسه حرف آخر از سال 1401 روش جدیدی از آموزش را به پکیج‌های آموزشی خود اضافه کرده است. یکی از جدیدترین پکیج‌های آموزشی موسسه حرف آخر، زیست شناسی حرف آخر با تدریس استاد همدانی است. شاید برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش آید که تفاوت تدریس استاد همدانی با سایر اساتید چیست؟ مهم‌ترین نکته نوع تدریس متفاوت استاد همدانی است و همین موضوع نیز موجب شده است که موسسه حرف آخر با این استاد برتر کشور همکاری کند.

موسسه حرف آخر برای تدریس تمامی پکیج‌های زیست شناسی خود با استاد همدانی همکاری می‌کند. استاد همدانی تسلط زیادی بر مفاهیم و مسائل درس زیست شناسی دارد. همین موضوع نیز موجب شده است که استاد همدانی بهترین نوع تدریس درس زیست شناسی را در کارنامه خود داشته باشد. استاد همدانی در موسسه حرف آخر مفاهیم درس زیست شناسی را با استفاده از تصاویر و انیمیشن به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبانی که آموزش‌های استاد همدانی را مشاهده می‌کنند مفاهیم در حافظه بلندمدت آن‌ها ثبت می‌شود و مفاهیم را به بهترین شکل ممکن یاد می‌گیرند. استاد همدانی در موسسه حرف آخر پکیج‌های زیر را به داوطلبان حرف آخری تدریس می‌کند:

 

محمد همدانی

زیست جامع حرف آخر: مدرس استاد همدانی

درس زیست شناسی یکی از مهم‌ترین دروس تخصصی در کنکور تجربی برای داوطلبان است. بسیاری از داوطلبانی که به دنبال قبولی در رشته‌های پردرآمد و پرطرفدار گروه تجربی هستند باید به درصد درس زیست شناسی در کنکور سراسری توجه زیادی داشته باشند. درس زیست شناسی یک درس با ماهیت توصیفی است. این بدین معنی است که داوطلبان باید تمامی مطالب و مفاهیم درس زیست شناسی را به خوبی یاد بگیرند و آن را به خوبی درک کنند. بنابراین درس زیست شناسی باید به صورت دقیق و اصولی مطالعه شود. استاد همدانی درس زیست شناسی را با کوچک‌ترین نکته‌ها به داوطلبان آموزش می‌دهد و همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان تسلط زیادی بر مفاهیم این درس داشته باشند.

سوالات درس زیست شناسی در کنکور سراسری به صورت ترکیبی مطرح می‌شوند. این بدین معنی است که سوالات درس زیست شناسی می‌توانند به صورت مستقل و ترکیبی باشند. بنابراین داوطلبان باید تحت هر شرایطی درس زیست شناسی را برای کنکور مطالعه کنند، زیرا هر فصل درس زیست از اهمیت زیادی برخوردار است. داوطلبان در کنکور تجربی باید به 50 سوال درس زیست شناسی در کنکور سراسری پاسخ دهند. داوطلبان تنها 36 دقیقه زمان دارند تا به هر سوال زیست پاسخ دهند. به عبارت دیگر داوطلبان 45 ثانیه زمان دارند تا روی سوال را متوجه شوند و گزینه صحیح را پیدا کنند. تمامی این موارد نشان می‌دهند که داوطلبان به یک پکیج کامل برای آموزش درس زیست نیاز دارند. موسسه حرف آخر این پکیج کامل را با تدریس استاد همدانی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا داوطلبان بهترین نمرات و درصدها را در زیست کنکور به دست آورند.

ویژگی‌های تدریس استاد همدانی

به نظر شما چرا استاد همدانی از این میزان محبوبیت مابین داوطلبان برخوردار است؟ استاد همدانی درس زیست شناسی را چگونه تدریس می‌کند؟ بدون شک این سوالات برای بسیاری از داوطلبان پیش آمده است. داوطلبان بسیار زیادی با آموزش‌های استاد همدانی درس زیست شناسی را یاد گرفته‌اند. این داوطلبان به خوبی می‌دانند که استاد همدانی از جدیدترین روش‌های آموزشی برای تدریس درس زیست شناسی استفاده می‌کند. البته این تنها ویژگی تدریس استاد همدانی نیست. استاد همدانی روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری زیادی برای تدریس درس زیست شناسی دارد. این الگوها در کنکور سراسری به کمک داوطلبان می‌آیند و به داوطلبان کمک می‌کنند تا به سوالات مختلف زیست شناسی در کنکور پاسخ دهند.

درس زیست شناسی یک درس دشوار و پرچالش است و تمامی داوطلبان با این موضوع هم عقیده هستند. هر درس دشواری نیز راه‌ها و روش‌هایی برای مطالعه دارد. استاد همدانی این روش‌ها و راه‌ها را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد تا داوطلبان بهترین نمرات و درصدها را در زیست شناسی کنکور به دست آورند. استاد محمد همدانی آموزش درس زیست شناسی را به صورت پایه‌ای آغاز می‌کند. سپس درس‌ها و سرفصل‌های کتاب درسی را با روش‌ها و الگوهای ابتکاری خود به داوطلبان آموزش می‌دهد. استاد همدانی برای آموزش هر مبحث دشواری از الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. داوطلبان پس از یادگیری هر مطلبی به سراغ حل تست‌های کنکور می‌روند و استاد همدانی تست‌های مختلف زیست شناسی را برای آن‌ها حل می‌کند. شما می‌توانید در قسمت زیر با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس درس زیست شناسی توسط استاد همدانی بیشتر آشنا شوید:

 • مبتکر روش‌های نوین در حل تست‌های ژنتیک کنکور
 • تدریس درس زیست شناسی به صورت پایه‌ای
 • تدریس درس زیست شناسی به صورت جامع و کامل
 • آموزش با بیان ساده و روان
 • آموزش درس زیست شناسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • آموزش درس زیست شناسی بدون پرداختن به مسائل حاشیه‌ای
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش درس زیست شناسی
 • استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص برای تدریس درس زیست شناسی
 • استفاده از نقشه‌راه‌ها مختلف برای تدریس مباحث دشوار زیست شناسی
 • استفاده از روش‌های خلاقانه برای تدریس درس زیست شناسی
 • آموزش صفر تا صد زیست شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم
 • آموزش با لحن جذاب و گیرا
 • آموزش درس زیست شناسی برای تمامی داوطلبان با پایه ضعیف و قوی
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برای داوطلبان
 • آموزش ابتکاری مفاهیم به منظور افزایش قدرت یادگیری داوطلبان
 • تحلیل مطالب و ترکیب کردن مطالب برای یادگیری بهتر داوطلبان
 • تدریس به صورت پرسش و پاسخ برای یادگیری بهتر داوطلبان
 • شهودی سازی قدرتمند با خلاقانه‌ترین ایده‌ها
 • تدریس فوق‌العاده مفهومی و ریشه‌ای درس زیست شناسی
 • تحلیل خط به خط کتاب درسی برای افزایش تسلط داوطلبان
 • حل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکور
 • آموزش پاسخگویی به سوالات درس زیست شناسی در کمترین زمان ممکن
 • تدریس مبحث ژنتیک با استفاده از تصویرسازی

 

زیست شناسی حرف آخر

ویدیو معرفی استاد همدانی در موسسه حرف آخر

زیست همدانی چطوره؟ استاد همدانی چگونه تدریس می‌کند؟ زیست حرف آخر چه کمکی به داوطلبان در کنکور می‌کند؟ سوالات زیادی وجود دارند که داوطلبان به دنبال پاسخ آن هستند. ما در این مطلب به تمامی سوالات داوطلبان در مورد زیست حرف آخر پاسخ دادیم تا داوطلبان بتوانند با انتخاب بهتری پکیج‌های زیست حرف آخر را انتخاب کنند. استاد همدانی با نوع تدریس خاص خود دیدگاه داوطلبان را نسبت به درس زیست تغییر داده است. داوطلبان دیگر نیازی ندارند از درس زیست شناسی بترسند یا به سوالات آن در کنکور سراسری پاسخ ندهند. زیست استاد همدانی به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها حرف آخر را در زیست کنکور بزنند. شما می‌توانید در قسمت زیر ویدیو معرفی استاد همدانی مدرس زیست حرف آخر را مشاهده کنید:

 

نمونه تدریس درس زیست توسط استاد همدانی

داوطلبان بسیار زیادی از پکیج‌های آموزشی حرف آخر برای یادگیری درس زیست شناسی استفاده می‌کنند. تمامی این داوطلبان پس از مشاهده ویدیوهای آموزشی حرف آخر توانسته‌اند بهترین درصدها را برای درس زیست شناسی کسب کنند. برخی از داوطلبان قبل از اینکه به سراغ انتخاب پکیج آموزشی بروند به دنبال یک نمونه تدریس از اساتید هستند. موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان با اطمینان بیشتری پکیج زیست شناسی استاد همدانی را انتخاب کنند یک نمونه تدریس از استاد همدانی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر نمونه تدریس استاد همدانی را مشاهده کنید:

 

ارائه زیست جامع در بستر vod حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر در سال 1390 تاسیس شده است و از همان سال با بهترین اساتید کنکور برای تدریس دروس تخصصی و عمومی همکاری می‌کند. این موسسه برای آموزش هر درس عمومی و تخصصی از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند تا داوطلبان بهترین نمرات و درصدها را به دست آورند. موسسه حرف آخر به صورت سالانه امکانات و ویژگی‌های زیادی را به پکیج‌های آموزشی خود اضافه می‌کند. اما این داستان در سال 1401 کمی متفاوت‌تر از قبل شده است. موسسه حرف آخر از سال 1401 نحوه ارائه پکیج‌های آموزشی خود را تغییر داده است. این موسسه ویدیوهای آموزشی خود را در بستر vod حرف آخر و با امکانات جدیدی ارائه می‌دهد.

موسسه حرف آخر تمامی پکیج‌های آموزشی خود را در بستر vod حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این موسسه در سال 1401 سیستم هیبرید حرف آخر را راه‌اندازی کرده است و با استفاده از این سیستم امکانات زیادی را به داوطلبان ارائه می‌دهد. به عنوان مثال داوطلبان دیگر با مشکلاتی مانند خرابی دی وی دی های زیست حرف آخر مواجه نمی‌شوند. داوطلبان پس از خرید پکیج‌های زیست شناسی بلافاصله و در عرض چند دقیقه می‌توانند به محتوای آموزشی زیست استاد همدانی دسترسی داشته باشند. داوطلبان با استفاده از vod حرف آخر می‌توانند به صورت آنلاین و آفلاین ویدیوهای زیست حرف آخر را مشاهده کنند. شما می‌توانید در قسمت زیر با برخی از امکانات و ویژگی‌های vod حرف آخر بیشتر آشنا شوید:

 • داوطلبان دیگر نیازی به تهیه دی وی دی های حرف آخر ندارند و با مشکلاتی مانند خرابی دی وی دی ها مواجه نمی‌شوند.
 • داوطلبان با استفاده از این ویژگی به تمامی محتواهای آموزشی حرف آخر به صورت آنلاین و آفلاین دسترسی خواهند داشت.
 • داوطلبان با استفاده از این امکان می‌توانند محتوای آموزشی را متوقف کنند یا محتوای آموزشی را به جلو و عقب بزنند.
 • داوطلبان با استفاده از این امکان می‌توانند آزمون‌های آنلاین برگزار کنند.
 • و ….

نظرات رتبه‌های برتر کنکور در مورد استاد محمد همدانی

موسسه حرف آخر پکیج‌های زیست شناسی خود را با تدریس استاد همدانی در اختیار تمامی داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌دهد. داوطلبان با مشاهده پکیج‌های زیست شناسی استاد همدانی می‌توانند مفاهیم درسی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند و به سوالات زیست شناسی به بهترین شکل ممکن پاسخ دهند. بسیاری از داوطلبان از پکیج‌های زیست شناسی حرف آخر استفاده کرده‌اند و اطلاعات کافی در مورد این پکیج‌ها دارند. اما برخی از داوطلبان هنوز موفق نشده‌اند از این پکیج‌ها استفاده کنند. به نظر شما این داوطلبان چگونه می‌توانند با اطمینان بیشتری پکیج‌های زیست استاد همدانی را انتخاب کنند؟ بدون شک نظرات داوطلبانی که پکیج‌های زیست حرف آخر را مشاهده کردند کمک زیادی به سایر داوطلبان خواهد کرد. از طرفی دیگر موسسه حرف آخر رتبه‌های برتر کنکور زیادی دارد. این داوطلبان نیز نظرات خود را در مورد اکثر پکیج‌های حرف آخر ارائه داده‌اند. شما می‌توانید به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید و نظرات داوطلبان و رتبه‌های برتر کنکور را در مورد زیست استاد همدانی مطالعه نمایید.

سوالات متداول در مورد استاد محمد همدانی

1) سبک تدریس درس زیست شناسی توسط استاد همدانی چگونه است؟

استاد همدانی با استفاده از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری درس زیست شناسی را به داوطلبان تدریس می‌کند.

2) آیا استاد همدانی در شبکه‌های اجتماعی فعالیتی دارد؟

بله داوطلبان برای داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرام استاد همدانی مراجعه کنند.

3) استاد همدانی در موسسه حرف آخر چه دوره‌هایی را تدریس می‌کند؟

استاد همدانی در موسسه حرف آخر زیست شناسی جامع حرف آخر، زیست شناسی دوازدهم حرف آخر، ژنتیک حرف آخر، زیست شناسی یازدهم حرف آخر، زیست شناسی گیاهی حرف آخر و زیست شناسی دهم را تدریس می‌کند.

4) داوطلبان چگونه می‌توانند از قیمت دوره‌های آموزشی استاد همدانی مطلع شوند؟

داوطلبان می‌توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌های زیست شناسی استاد همدانی به لیست قیمت محصولات مراجعه کنند یا با مشاوران حرف آخر در تماس باشند.

5) آیا استاد محمد همدانی برای درس زیست شناسی کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برگزار می‌کند؟

بله داوطلبانی که دوره زیست شناسی حرف آخر را در بستر vod حرف آخر تهیه کردند با توجه به جدول زمانی می‌توانند در کلاس‌های آنلاین رفع اشکال استاد همدانی شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.