روش مطالعه دین و زندگی کنکور

درس دین و زندگی یکی از شیرین ترین دروس با ضریب بالا در کنکور سراسری می باشد که با صرف کمترین زمان ممکن دانش آموزان بتوانند بهترین نتیجه را از این در درس بلند تنها تنها کافیست راه درست خواندن این درس را بلد باشند و از روش درست برای حل این سوالات درس استفاده کند.

تیم آموزشی موسسه حرف آخر به کمک شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری آمده است تا با ارائه نقشه راه ها و آموزش های شیرین در درس دین وزندگی کنکور سراسری خود را به بهترین نحو پاسخگویی کنید و روش خواندن این دست را به شما آموزش دهیم پس در این مطلب آموزشی با ما همراه باشید تا با جزئیاتی از پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر شما را راهنمایی کنیم.

افزایش قدرت تجزیه و تحلیل سوالات با پکیج های دین و زندگی کنکور موسسه حرف آخر

از آنجا که در پکیج های آموزشی درس دینی موسسه حرف آخر تمامی مباحث آموزشی به صورت عمیق و مفهومی به دانش آموزان بیان می شود قدرت تجزیه و تحلیل شما برای حل سوالات افزایش پیدا میکند و میتواند سوالات را به صورت دسته بندی شده در ذهن خود جای دهد و در هنگام مواجهه با سوالات مطرح شده حتی بدانید از چه مبحثی این سوال مطرح شده و به سرعت جواب درست را پیدا کنید.

دین و زندگی

دین و زندگی

یادگیری تمام دین و زندگی کنکو با کمک ۱۴ الگوی مطرح شده توسط استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور مدرس باتجربه درس دین و زندگی در کنکور سراسری برای شما در تهیه این پکیج ها سنگ تمام گذاشته است و کاری کرد تا بتوانید با یادگیری تنها ۱۴ الگوی مطرح شده در زمینه سوالات کنکور سراسری توانید همراه مسئله مطرح شده سخت و آسان را تنها با تکنیک های یاد شده جواب‌گو باشید

همان طور که مطلع اید اکثر سوالات دین و زندگی کنکور های سال های اخیر به صورت ترکیبی مطرح شده اند . دانش آموزانی که تسلط همه جانبه به تمام مطالب کتاب درسی نداشته باشند بدون شک در این نوع سوالات دچار ضعف میشوند و با توجه به اینکه درس دین و زندگی دومین درس از دفترچه عمومی است ممکن است مانع کار و ایجاد نا امیدی در دانش آموز شود.

استاد یوسفیان پور با معرفی و آموزش روش های جدید برای حل سوالات ترکیبی ، چنان قدرتی به دانش آموز میبخشد که با یک دور مشاهده ویدیو های آموزشی موسسه حرف آخر توانایی حل تمام سوالات ترکیبی را داشته باشد.

نقشه راه چگونه به ذهن دانش آموزان یاری میرساند ؟

نقشه راه مزیت هایی ویژه ای دارد که به دانش آموز کمک میکند به جای مطالعه چندین کتاب و جزوه گوناگون ،  تنها کافیست نقشه راه را از بر باشد و بتواند تمام نکات ریز آن را بخاطر بسپارد ؛ آن زمان است که دیگر دانش آموز به اوج آمادگی رسیده است.

چرا که با از بر بودن نقشه راه ، تمام تمرین و سوالات و تکرار مککراتی که دانش آموز در طول یک سال درس خواندن خود انجام داده است به هیچ عنوان از ذهن او بیرون نمیرود و هنگامی که با سوال جدیدی با ادبیات های متفاوت نیز رو به رو شود ، این نقشه راه است که با همت و کوشش استاد علیرضا یوسفیان پور به یاری دانش آموز میشتابد و گزینه صحیح را در ذهن وی سبز میکند.

نقشه راه درس دین و زندگی استاد علیرضا یوسفیان پور یک دید کلی برای هر دانش آموز ایجاد میکند. مثل نقشه هر منزل ، کسی که سالهاست در یک مکان زندگی میکند میتواند در تاریکی نیز در آن قدم بردارد!

با کمک نقشه راه استاد علیرضا یوسفیان پور شما حتی مباحث هر سوال را میتوانید تشخیص بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن درست ترین گزینه را انتخاب نمایید!

 

دیگر مزیت های پکیج دین و زندگی نظام جدید موسسه حرف آخر :

 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در تدریس استاد یوسفیان پور
 • ایجاد سوالات تلفیقی از مطالب مختلف جهت ایجاد آمادگی
 • حل تست های متنوع و فراوان
 • دارای جامع ترین بانک تست در زمینه لوح فشرده
 • معرفی نقشه راه برای تثبیت مطالب در ذهن
 • پیشبینی سوالات کنکور سال های آتی
 • تکنولوژی آموزش کنکور با بهره گیری از هر دو نیمکره مغز به وسیله انیمیشن
 • ارائه روش های سریع حل سوالات در کمترین زمان
 • تدریس فشرده و کم حجم
 • بدون هیچ پیش زمینه ای
 • مناسب برای کسانی که بعد از چند سال تصمیم به شرکت در آزمون دارند

بدون شک حجم انبوه مطالب درس دین زندگی موجب ایجاد استرس و وحشت برای دانش آموزانی که تا کنون سراغ کتاب نرفته اند میکند . این پکیج به کمک شما عزیزان آمده تا صفر تا صد درس دین و زندگی نظام جدید نظام جدید را به طور کاملا حرفه ای پوشش داده و بر آن مسلط شوید.

به دلیل ضریب بالای این درس ، بدون شک هر دانش آموزی که نتواند از این قسمت از دفترچه عمومی امتیاز کافی کسب کند از سایر رقبا حتی از نظر روحی عقب خواهد افتاد اما دیگر جای نگرانی نیست شما میتوانید با مشاهده ویدیو های دین و زندگی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور نکته به نکته و خط به خط کتاب درسی را در کمتر از ۴۰  ساعت و تنها با یادگیری ۱۴ الگو  به صورت کاملا مفهومی و ترکیبی یاد بگیرید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست