چگونه فیزیک کنکور را 100 درصد بزنیم؟ (معرفی بهترین منابع فیزیک)

بدون دیدگاه

درس فیزیک یکی از دروس مشترک بین گروه تجربی و ریاضی است. این درس برای گروه‌های مختلف، ضرایب متفاوتی دارد. اما در حالت کلی یک درس بسیار مهم برای کنکور ریاضی و تجربی محسوب می‌شود. دانش‌آموزان رشته ریاضی باید به 45 سوال فیزیک در 55 دقیقه به عنوان دومین درس دفترچه در کنکور سراسری پاسخ بدهند. دانش‌آموزان رشته تجربی نیز در یک مدت زمان 37 دقیقه‌ای باید به 30 سوال فیزیک پاسخ دهند. کسب تراز بالا در این درس، نقش بسیار مهمی در رتبه نهایی کنکور دارد. اکثر دانش‌آموزان در این درس مشکل دارند؛ بنابراین فیزیک، نقش مهمی در رتبه نهایی آن‌ها دارد. چگونه فیزیک را 100 بزنیم؟ این سوال، دغدغه بسیاری از دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان مدت زمان زیادی درس فیزیک را مطالعه می‌کنند اما نتیجه مناسبی کسب نمی‌کنند. ما در این مطلب، راه‌حل‌هایی معرفی می‌کنیم تا دانش‌آموزان فیزیک را در کنکور 100 بزنند.

چگونه فیزیک را 100 بزنیم
چگونه فیزیک را 100 بزنیم

اهمیت درس فیزیک در کنکور

درس فیزیک برای رشته‌های تجربی و ریاضی اهمیت بسیار زیادی دارد. دانش‌آموزانی که تراز مناسبی در این درس کسب می‌کنند شانس بیشتری برای قبولی در کنکور دارند. تراز درس فیزیک، رشته مهندسی یا رشته پزشکی دانش‌آموز را مشخص می‌کند. فیزیک در کنکور برای رشته تجربی ضریب 2 دارد. دانش‌آموزان رشته ریاضی با ضریب 3 این درس باید به فکر کسب رتبه برتر در کنکور باشند.

دانش‌آموزان رشته ریاضی بعد از درس ریاضیات باید به سراغ فیزیک بروند. فیزیک مابین درس شیمی و ریاضی قرار گرفته است و دانش‌آموزان کمبود زمان را در آن لحظه احساس نمی‌کنند. اما اگر دانش‌آموزان در دام‌های آموزشی چند سوال فیزیک گیر کنند نه تنها بقیه سوالات فیزیک از دست می‌رود بلکه درس مهم و سرنوشت‌سازی مانند شیمی نیز آسیب می‌بیند.

درس فیزیک در دفترچه رشته تجربی، چهارمین درس پس از زمین‌شناسی، ریاضیات و زیست‌شناسی است. دانش‌آموزان باید پس از درس دشوار ریاضیات و زیست به سراغ فیزیک بروند. آیا دانش‌آموزی که با ذهن خسته شروع به حل سوالات مفهومی فیزیک می‌کند نتیجه خوبی خواهد گرفت؟ بله اما این موضوع بستگی به شرایط خاصی دارد. هیچ دانش‌آموزی بدون تسلط کافی به مطالب و مباحث پایه‌ای فیزیک، قادر به حل سوالات نخواهد بود.

بودجه‌بندی فصل به فصل فیزیک کنکور تجربی

کنکور سال 1400 بر پایه نظام جدید خواهد بود. این بدین معنی است که دانش‌آموزان باید کتاب‌های درسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را برای کنکور مطالعه کنند. اولین قدم مهم برای این‌که دانش‌آموز فیزیک کنکور را 100 بزند، مطالعه بودجه‌بندی است. مطالعه فصل به فصل بودجه‌بندی به دانش‌آموز نشان می‌دهد که کدام فصل‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. بودجه‌بندی زیر مربوط به سال 1398 است.

فیزیک پایه دهم: 27 درصد از سوالات فیزیک کنکور تجربی

 • فصل اول، فیزیک و اندازه‌گیری: ۱ سوال
 • فصل دوم، کار و انرژی: ۲ سوال
 • فصل سوم، ویژگی‌های فیزیکی مواد: ۲ سوال
 • فصل چهارم، دما و گرما: ۳ سوال

فیزیک پایه دهم شامل 8 سوال در کنکور است. این بدین معنی است که از 30 سوال مربوط به فیزیک در کنکور تجربی 8 سوال مربوط به پایه دهم است. دانش‌آموزان رشته تجربی با مطالعه دقیق فیزیک پایه دهم به 27 درصد از سوالات فیزیک کنکور پاسخ می‌دهند.

فیزیک پایه یازدهم: 30 درصد از سوالات فیزیک کنکور تجربی

 • فصل اول، الکتریسیته ساکن: ۳ سوال
 • فصل دوم، الکتریسیته جاری: ۳ سوال
 • فصل سوم، مغناطیس و القای الکترومغناطیس: ۳ سوال

فیزیک پایه یازدهم شامل 9 سوال در کنکور  است. دانش‌آموزان با مطالعه سه فصل به 9 سوال فیزیک کنکور پاسخ می‌دهند. این سوالات معادل 30 درصد از سوالات فیزیک کنکور است. دانش‌آموزان با مطالعه فیزیک دهم و یازدهم به 57 درصد از سوالات فیزیک پاسخ می‌دهند.

فیزیک پایه دوازدهم: 43 درصد از سوالات فیزیک کنکور تجربی

 • فصل اول،حرکت بر خط راست: ۳ سوال
 • فصل دوم، دینامیک: ۳ سوال
 • فصل سوم، نوسان و امواج: ۴ سوال
 • فصل چهارم، فیزیک اتمی و هسته‌ای: ۳ سوال

فیزیک پایه دوازدهم با 13 سوال، بیشترین تعداد سوالات را در فیزیک کنکور دارد. دانش‌آموزان باید تمرکز بیشتری بر روی این پایه داشته باشند. فیزیک دوازدهم به تنهایی 43 درصد از سوالات فیزیک کنکور را شامل می‌شود.

چگونه فیزیک کنکور را 100 درصد بزنیم؟ (معرفی بهترین منابع فیزیک)

بودجه‌بندی فصل به فصل فیزیک کنکور ریاضی 

دانش‌آموزان رشته ریاضی باید در کنکور به 45 سوال فیزیک پاسخ دهند. مدت زمان 55 دقیقه‌ای تنها شانس دانش‌آموزان برای پاسخگویی به سوالات است. دانش‌آموزان با مطالعه این بودجه‌بندی یک دید کلی نسبت به فیزیک ریاضی پیدا می‌کنند.

فیزیک پایه دهم: ۲۷ درصد از سوالات فیزیک کنکور ریاضی

دانش‌آموزان رشته ریاضی در سال 98 با توجه به بودجه‌بندی زیر به سوالات فیزیک پاسخ دادند:

 • فصل اول، فیزیک و اندازه‌گیری: ۰ سوال
 • فصل دوم، کار و انرژی: ۲ سوال
 • فصل سوم، ویژگی‌های فیزیکی مواد: ۳ سوال
 • فصل چهارم، دما و گرما: ۳ سوال
 • فصل پنجم، ترمودینامیک: ۴ سوال

12 سوال فیزیک کنکور از پایه دهم جمع‌آوری شده است. دانش‌آموزان با مطالعه فیزیک دهم به 27 درصد از سوالات فیزیک کنکور پاسخ می‌دهند.

فیزیک پایه یازدهم: ۲۹ درصد از سوالات فیزیک کنکور ریاضی

 • فصل اول، الکتریسیته ساکن: ۵ سوال
 • فصل دوم، الکتریسیته جاری: ۴ سوال
 • فصل سوم، مغناطیس: ۲ سوال
 • فصل چهارم، القای الکتورمغناطیس و جریان متناوب: ۲ سوال

دانش‌آموزان رشته ریاضی باید به 45 سوال فیزیک در کنکور پاسخ دهند. 13 سوال از سوالات فیزیک کنکور مربوط به پایه یازدهم است.

فیزیک پایه دوازدهم: 44 درصد از سوالات فیزیک کنکور ریاضی

 • فصل اول، حرکت بر خط راست: ۴ سوال
 • فصل دوم، دینامیک‌: ۶ سوال
 • فصل سوم، نوسان و موج: ۴ سوال
 • فصل چهارم، برهمکنش امواج:‌ ۲ سوال
 • فصل پنجم، فیزیک اتمی: ۲ سوال
 • فصل ششم، فیزیک هسته‌ای: ۲ سوال

دانش‌آموزان با فیزیک پایه دوازدهم به 44 درصد از سوالات فیزیک کنکور پاسخ می‌دهند.

4 فصل مهم و تست خیز فیزیک در کنکور تجربی 

اکثر دانش‌آموزان با سوال” چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم” مواجه می‌شوند. اما پاسخ صحیح این سوال چیست؟ دانش‌آموزان باید با مباحث و فصل‌های مهم فیزیک آشنا باشند. ما در این قسمت، 4 فصل مهم را به دانش‌آموزان رشته تجربی معرفی می‌کنیم:

 1. فصل سوم فیزیک پایه دوازدهم، مربوط به مبحث نوسان و امواج است. این فصل یکی از تست خیزترین فصل‌های فیزیک کنکور است. فصل نوسان و امواح در کنکور سراسری ۴ سوال دارد. این فصل در مقایسه با سایر فصل‌های فیزیک، تعداد سوالات بیشتری دارد.
 2. دومین فصل تست خیز فیزیک، فیزیک اتمی و هسته‌ای است. این فصل در کنکور تجربی، 3 سوال دارد.
 3. فصل حرکت بر خط راست و فصل دینامیک هر کدام 3 سوال در فیزیک کنکور دارند. دانش‌آموزان با مطالعه فیزیک پایه دوازدهم می‌توانند به 43 درصد از سوالات پاسخ دهند.
 4. فیزیک پایه یازدهم،  9 سوال در کنکور دارد. دانش‌آموزان با مطالعه فیزیک پایه یازدهم و دوازدهم به 73 درصد از سوالات فیزیک به راحتی پاسخ می‌دهند. (تراز 73 درصدی در فیزیک می‌تواند موجب کسب رتبه‌های برتر در کنکور شود.)

6 فصل مهم و تست خیز فیزیک در کنکور ریاضی

دانش‌آموزان رشته ریاضی باید به درس فیزیک اهمیت بسیار زیادی بدهند. دانش‌آموزان می‌توانند با مطالعه 6 فصل مهم زیر تراز بالایی در فیزیک کسب کنند.

 1. فصل دوم فیزیک پایه دوازدهم، یکی از تست خیزترین فصل‌های فیزیک کنکور است. فصل دینامیک با ۶ سوال، بیشترین تعداد سوالات را در فیزیک ریاضی دارد.
 2. فصل اول فیزیک پایه یازدهم، یکی دیگر از فصل‌های مهم فیزیک در کنکور است. فصل الکتریسیته ساکن با ۵ سوال به سراغ دانش‌آموزان در کنکور می‌رود.
 3. فصل سوم فیزیک پایه دوازدهم، فصل نوسان و موج است. این فصل از فیزیک در کنکور ۴ سوال دارد.
 4. فصل اول فیزیک پایه دوازدهم یکی دیگر از فصل‌هایی است که تعداد سوالات زیادی در کنکور دارد. فصل حرکت بر خط راست ۴ سوال در کنکور دارد.
 5. فصل دوم فیزیک پایه یازدهم با عنوان الکتریسیته جاری، ۴ سوال در کنکور سراسری دارد.
 6. فصل پنجم فیزیک پایه دهم یعنی فصل ترمودینامیک با ۴ سوال یکی دیگر از فصل‌های مهم در کنکور سراسری است.

12 ترفند برای 100 زدن فیزیک کنکور

1) مطالعه بودجه‌بندی درس فیزیک

درس فیزیک یکی از دروس استدلالی و محاسباتی است که باید به صورت مفهومی مطالعه شود. اولین قدم در این مسیر، مطالعه بودجه‌بندی فیزیک کنکور است. مطالعه بودجه‌بندی فیزیک، مسیر درست را به دانش‌آموز نشان می‌دهد. دانش‌آموزان با مطالعه بودجه‌بندی فیزیک با بخش‌های مهم هر فصل آشنا می‌شوند. بودجه‌بندی فیزیک برای رشته تجربی و ریاضی در سال‌های اخیر متفاوت بوده است. تعداد سوالات می‌تواند در سال‌های آتی نیز متفاوت باشد. اما در حالت کلی شما می‌توانید با بررسی بودجه‌بندی، سوالات مهم را تشخیص دهید.

چگونه فیزیک را 100 بزنیم ؟
چگونه فیزیک را 100 بزنیم ؟

2) مطالعه کتاب درسی

کنکور سال 1400 از منابع درسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم خواهد بود. این بدین معنی است که دانش‌آموزان باید فیزیک پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه کنند. یکی از نکاتی که همیشه باید به یاد داشته باشید اهمیت کتاب درسی است. چگونه فیزیک را 100 بزنیم؟ جواب این سوال بسیار ساده است؛ کتاب فیزیک را مطالعه کنید.

طراحان کنکور بیشتر به متن کتاب درسی اهمیت می‌دهند. زمانی‌که شما مطالب و مفاهیم کتاب درسی را به خوبی متوجه می‌شوید به تمامی سوالات به راحتی پاسخ می‌دهید. تمرین‌ها و متن کتاب درسی را با دقت بیشتری مطالعه کنید تا در کنکور تراز بالایی کسب نمایید.

3) حل مثال‌ها و تست‌های کتاب درسی

دانش‌آموزان دیگر نباید دغدغه‌ای در مورد “چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم؟ ” داشته باشند. هر مشکلی، راه‌حل مناسبی نیز دارد. یکی دیگر از روش‌هایی که برای شما معرفی می‌کنیم حل مثال‌ها و تست‌های کتاب درسی است. کتاب درسی فیزیک، مهم‌ترین منبع برای قبولی در کنکور است.

دانش‌آموزان باید با دقت بسیار زیادی مثال‌ها و تست‌های کتاب درسی را حل کنند. دانش‌آموزان بعد از مطالعه هر فصل، تست‌ها و سوالات مربوط به آن فصل را نیز حل می‌کنند. حل تست‌های مختلف به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا تسلط بیشتری بر موضوع داشته باشند. اولین قدم مهم در این مسیر، مطالعه مفاهیم کتاب درسی است و دومین قدم حل تست‌ها و سوالات درس فیزیک است.

4) خلاصه‌نویسی

چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم؟ یک جواب ساده دیگر؛ خلاصه‌نویسی و نت‌برداری را فراموش نکنید. یک دفتر جداگانه برای خلاصه‌نویسی درس فیزیک تهیه کنید. شما می‌توانید پس از مطالعه هر درس، نکات مهم و فرمول‌ها را یادداشت کنید. شما باید به صورت روزانه و قبل از شروع درس جدید، خلاصه‌نویسی‌های خود را مطالعه کنید. مطالعه خلاصه‌نویسی به شما کمک می‌کند تا مطالب را به صورت بلندمدت در ذهن خود نگه دارید.

5) نت‌برداری از فرمول‌ها

درس فیزیک نه تنها حفظیات زیادی دارد بلکه از فرمول‌های زیادی نیز تشکیل شده است. دانش‌آموزان برای این‌که فیزیک را در کنکور 100 بزنند باید به فرمول‌های فیزیک توجه خاصی داشته باشند. نت‌برداری از فرمول‌ها به شما کمک می‌کند تا در بلندمدت به خوبی فرمول‌ها را در ذهن خود نگه دارید.

6) تست زدن

شما می‌توانید فیزیک کنکور را 100 بزنید اما باید نکات طلایی را نیز بدانید. تست زدن سریع یکی از بهترین روش‌ها برای موفقیت در کنکور است. تست زدن به شما کمک می‌کند تا با نحوه سوالات فیزیک در کنکور بیشتر آشنا شوید. یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید، استفاده نکردن از ماشین‌حساب است. شما نباید به هیچ عنوان هنگام حل سوالات از ماشین‌حساب استفاده کنید. این موضوع موجب می‌شود شما در کنکور دچار مشکل شوید. دانش‌آموزان باید سعی کنند در محیط خانه بدون ماشین‌حساب سوالات را پاسخ دهند. این موضوع به مرور زمان موجب فعال شدن ذهن می‌شود. شما باید بتوانید به سوالات بدون کمک ماشین‌حساب پاسخ دهید.

چگونه فیزیک کنکور را 100 درصد بزنیم؟ (معرفی بهترین منابع فیزیک)

7) استفاده از تجربه رتبه‌های برتر

دانش‌آموزانی که به دنبال تراز 100 در فیزیک هستند باید از تجربه دانش‌آموزان دیگر نیز استفاده کنند. دانش‌آموزانی که در سال‌های اخیر رتبه‌های بالایی کسب کرده‌اند یا تراز بالایی در درس فیزیک دارند بهترین منبع برای شما هستند. شما می توانید از تجربه‌های این دانش‌آموزان استفاده کنید زیرا آن‌ها مسیر موفقیت را به خوبی طی کرده‌اند. حرف آخر برای این موضوع نیز راه‌حل مناسبی ارائه کرده است.

دانش‌آموزان و داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر استفاده می‌کنند از یک مشاور رتبه برتر نیز بهره‌مند می‌شوند. دانش‌آموزانی که در سال‌های اخیر رتبه‌های بالای کنکور را کسب کرده‌اند به شما در این مسیر کمک خواهند کرد.

8) آزمون‌های جامع

شرکت در آزمون‌های جامع و شبیه به کنکور تا حد زیادی استرس دانش‌آموزان و داوطلبان را کمتر می‌کند. اگر می‌خواهید در کنکور سراسری فیزیک را 100 درصد بزنید حتما در آزمون‌های شبیه کنکور شرکت کنید. دانش‌آموزان با شرکت در این آزمون‌ها در محیط استرس‌زا قرار می‌گیرند. این موضوع موجب می‌شود که آن‌ها با استرس کمتری در کنکور شرکت کنند. دانش‌آموزانی که تمام مفاهیم و مطالب را می‌‌دانند و استرس کمتری در کنکور دارند رتبه بهتری کسب می‌کنند.

9) تمرین و تکرار زیاد

تمرین و تکرار زیاد یک راه دیگر برای سوال “چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم” است. دانش‌آموزان باید مطالب درس فیزیک را به خوبی مطالعه کنند سپس تمرین و تکرار زیادی داشته باشند. تمرین و تکرار زیاد موجب می‌شود مطالب به صورت بلندمدت در ذهن دانش‌آموزان باقی بماند. شما می‌توانید به راحتی با انجام این کارها تراز مناسبی در درس فیزیک کسب کنید.

10) برنامه‌ریزی دقیق

برنامه‌ریزی دقیق یک پاسخ مناسب برای سوال “چگونه فیزیک را 100 بزنیم” است. برنامه‌ریزی، مسیر درست را به دانش‌آموز نشان می‌دهد. شما باید ساعات مشخصی را برای درس و استراحت مشخص کنید. برنامه‌ریزی نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور دارد. حرف آخر برای این موضوع نیز راه‌حلی مفید ارائه داده است. برنامه 1000 ساعته حرف آخر موجب موفقیت کنکور در 4 ماه می‌شود. این برنامه‌ریزی دقیق در یک بازه زمانی مشخص به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا رتبه مناسبی در کنکور کسب کنند. شما می‌توانید با دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر بهترین رتبه را در کنکور کسب کنید.

11) مرور سوالات کنکور سال‌های اخیر

اگر می‌خواهید تراز قابل قبولی در فیزیک کسب کنید باید سوالات سال‌های اخیر را به خوبی مطالعه نمایید. شما می‌توانید با مطالعه سوالات کنکور سراسری و آزاد با نوع سوالات آشنا شوید. یکی از مهم‌ترین کارهایی که نقش مهمی در ترازآوری بالای فیزیک دارد حل تست‌های کنکور سال‌های اخیر است. سوالات فیزیک کنکور را با دقت بالایی مطالعه کنید و نکات مهم آن را یادداشت نمایید.

12) استفاده از بهترین منابع

شما به عنوان یک دانش‌آموز ممتاز همه کارهای بالا را انجام می‌دهید؛ اما چگونه فیزیک را 100 بزنیم؟ دانش‌آموزان باید از منابع درست نیز استفاده کنند.استفاده از بهترین منابع در این مسیر به دانش‌آموز کمک می‌کند. حرف آخر بدون شک بهترین منابع فیزیک را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استاد پیمان کامیار یک از مدرسان موسسه حرف آخر است که درس فیزیک را با شیوه‌های جدید آموزش می‌دهد.

استاد کامیار، مدرس خبره فیزیک با بیانی شیوا و جذاب تمام مباحث دروس فیزیک پایه را آموزش می‌دهد. دانش‌آموزان با کمک نقشه راه، خلاصه‌نویسی و جزوه‌های استاد کامیار می‌توانند بهترین تراز را در فیزیک کسب کنند. پکیج‌های حرف آخر بهترین منبع برای درس فیزیک هستند زیرا در این پکیج‌ها خبری از فرمول‌های سخت و حفظی نیست! حرف آخر به جای استفاده از فرمول از روشی تحت عنوان الگوسازی استفاده می‌کند.

چگونه فیزیک را 100 بزنیم

معرفی پکیج‌ فیزیک حرف آخر  

 • پکیج کامل فیزیک حرف آخر (نظام جدید)
 • فیزیک ۶۰۴۰ (نظام جدید)
 • فیزیک دوازدهم حرف آخر
 • فیزیک یازدهم حرف آخر
 • فیزیک دهم حرف آخر
 • مکمل فیزیک رشته ریاضی
ویژگی‌های فیزیک حرف آخر  

استاد پیمان کامیار با استفاده از روش‌ها و الگوهای خاص مسائل را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. به طور مثال استاد کامیار در مبحث توزیع بار و ولتاژ در خازن‌ها، کاملا فرمول‌های رایج و کلاسیک را حذف کرده است. فیزیک حرف آخر به طور کامل مفاهیم و مطالب را به صورت انیمیشن‌سازی و نقشه راه به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد.

 1. تبدیل تعداد زیادی از فرمول‌ها به یک الگو و نقشه راه
 2. تبدیل مبحث سینماتیک با بیش از ۵۰ فرمول به ۱ الگو  با عنوان الگوی v-t
 3. تدریس کلیه مفاهیم و مطالب فیزیک با بهره‌گیری از تجسم ذهنی به منظور درک کامل مطلب
 4. آموزش روش‌های سریع تست زنی فیزیک توسط داوطلب درکمتر از ۴۰ ثانیه
 5. آموزش فیزیک با ایجاد درک پایه‌ای از مطالب
 6. بررسی نقشه راه و حل تست‌های هر مبحث در ابتدای تدریس
 7. تدریس فیزیک به صورت تعاملی و پرسش دو نفره جهت رفع ابهامات احتمالی داوطلبان و دانش‌آموزان
 8. آموزش مبحث دشوار کشش نخ بدون حفظ کردن با استفاده از الگوی ابتکاری بچه بزرگ و بچه کوچک
 9. یادگیری فیزیک کنکور در کمترین زمان ممکن در عین جامع و کامل بودن پکیج

چگونه فیزیک کنکور را 100 درصد بزنیم؟ (معرفی بهترین منابع فیزیک)

روش مطالعه فیزیک رتبه‌های برتر کنکور

چگونه فیزیک را 100 بزنیم ؟ دانش‌آموزان رتبه برتر بهترین پاسخ را به این سوال می‌دهند. در ویدئو زیر دانش‌آموزان رتبه برتر به شما توضیحات مختصری در این مورد ارائه می‌دهند. که چگونه با پکیج فیزیک حرف آخر توانستند درصد بالایی را در کنکور کسب کنند.

سوالات متداول در مورد اینکه چگونه فیزیک را 100 بزنیم

1) سوالات فیزیک در کنکور 1400 به چه صورت خواهند بود؟

سوالات فیزیک بر اساس نظام جدید خواهند بود. دانش‌آموزان باید فیزیک پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه کنند.

2) آیا دانش‌آموزان با مهلت زمانی کم، شانسی برای موفقیت در کنکور دارند؟

دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکور دارند با استفاده از برنامه 1000 ساعته حرف آخر می‌توانند در 4 ماه تمامی مباحث را آموزش ببینند.

3) قیمت پکیج‌های فیزیک حرف آخر چقدر است؟

شما می‌توانید برای اطلاع از لیست قیمت محصولات حرف آخر

چگونه فیزیک را 100 بزنیم, چگونه فیزیک را ۱۰۰ درصد بزنیم, چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم, فیزیک, فیزیک کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.