چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم ؟

فیزیک کنکور ، درسی سرنوشت ساز هم برای شرکت کنندگان رشته تجربی و هم شرکت کنندگان رشته ریاضی!

بچه های رشته ریاضی ، بعد از درس ریاضیات دفترچه اختصاصی با فیزیک باید ادامه بدهند و چون فیزیک بین درس شیمی و ریاضی قرار گرفته درسی هست که از نظر زمان دانش آموزان کمبودی در اون لحظه حس نمی کنند …

چگونه فیزیک را در کنکور 100 بزنیم

فیزیک کنکور درسی پر از دام های آموزشی

اما ممکنه توی تله و دام های آموزشی چند تا سوال فیزیک گیر کنند .. نه تنها بقیه سوالات فیزیکشون هم از دست میره بلکه درس مهم و سرنوشت سازی مثل شیمی رو هم به کلی باید از دست رفته بدونن !

بریم سراغ رشته تجربی ، توی دفترچه اختصاصی شرکت کنندگان رشته تجربی ، درس فیزیک چهارمین درس پس از زمین شناسی ، ریاضیات و زیست شناسی هست . یعنی داشن آموزان باید پس از کلی سر کله زدن و فسفر سوزوندن توی ریاضیات و زیستشون ، تاره برن سراغ فیزیک . خب حالا آیا دانش آموزی که با ذهن خسته بخواد شروع به حل سوالات مفهومی و نیاز به استدلال فیزیک کنه نتیجه خوبی خواهید گرفت ؟ بله اما شرط داره! با موسسه حرف آخر همراه باشید تا از سیر تا پیاز قلق های درس فیزیک براتون بگیم …

با توجه به شرایط ذکر شده برای هر دو نوع شرکت کنندگان تجربی و ریاضی ، هیچ دانش آموزی بدون تسلط کافی به مطالب و مباحث پایه ای فیزیک قادر به حل سوالات آن نخواهد بود و همچنین تسلط به مباحث فیزیک به دلیل تنوع و گستردگی آن برای دانش آموزانی که پایه ضعیفی در این درس دارند به شدت کار دشواری خواهید بود.

راه کار حرف آخر

اما موسسه حرف آخر روشی نوین و متمایز را در پیش گرفته تا درس فیزیک شما را از پایه بنا کند.

با تدریس استاد کامیار و تکنولوژی به روز تیم طراحی اسلایدر های موسسه حرف آخر ، مطالب را در حافظه بلند مدت خود خواهید سپرد.

استاد کامیار ، مدرس خبره فیزیک با بیانی شیوا و جذاب تمام مباحث دروس فیزیک پایه شما را تقویت خواهد کرد و با حل چند صد سوال متنوع و منطبق با سوالات کنکور سال ها اخیر شما را برای هر نوع سوال در کنکور های آتی آماده خواهید ساخت.

شما دانش آموزان عزیز می توانید با تهیه این پکیج بی نظیر ، حتی به ۱۰۰ درصد فیزیک کنکور هم فکر کنید .

با ارائه نقشه راه

با کمک نقشه راه و خلاصه نویسی ها و جزوه هایی که توسط استاد کامیار در اختیار شما قرار میگیرد شما قادر خواهید بود هر سوال را به چندین روش به جواب برسانید .

همچنین آخرین متد های تست زنی سریع نیز در این پکیج ها پوشش داده شده است تا بیش از پیش در زمان خود صرفه جویی کرده و به سوالات دروس دیگر بپردازید.

در این دی وی دی ها دیگر خبری از فرمول های سخت و حفظی نیست ! بجای استفاده از فرمول ، متدی جدیدی به شما معرفی میکنیم تحت عنوان تکنیک از الگو سازی برای هر تست و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز که قادر خواهید شد تمام مطالب را بدون دردسر در ذهن خود بگنجانید !

به طور مثال در مبحث توزیع بار و ولتاژ در خازن ها ، ما کاملا فرمول های رایج و کلاسیک را فراموش کرده ایم و با استفاده از متد ذکر شده راه هایی را برای شما رونش کرده این که چراغ ان تا سال ها پس از کنکور هم در ذهنتان خاموش نخواهد شد … در این تکنیک ها سعی بر آن شده است خطای حل تمامی سوالات به صفر برسد!

چندین نکته حرفه ای از پکیج های فیزیک استاد کامیار :

 •  فیزیک کنکور – دینامیک :
 • با کمک تکنیک شهودی سازی مطالب ، در بخش دینامیک قدرت تست زنی شما به شدت افزایش خواهید یافت و در واقع برای سخت ترین مطالب ساده ترین الگو ها برای حل سوالات به شما پیشنهاد خواهد شد!
 •  فیزیک کنکور – توزیع نیرو :
 • در این مبحث شما قادر خواهید شد که تمام مسائل در حوزه تعادلی یا غیر تعادلی را در کمترین زمان ممکن از پا در آورید !
 •  فیزیک کنکور – کشش نخ ها :
 • این مبحث را بسیاری از دانش آموزان با حفظ کردن فرمول پشت سر میگذراند و در نهایت هم نتیجه مطلوب خود را کسب نمیکندد اما استاد کامیار با الگوی ساده شده ای به نام  الگوی بچه بزرگ و بچه کوچک در این بحث کشش نخ  توانیی شما را به صد در صدر خواهد رساند
 • فیزیک کنکور – سینماتیک :
 • یک بخش پر سوال در کنکور سراسری که به دلیل تعدد بالای فرمول های آن دانش آموزان در هر دو رشته از آن فراری اند . اما دیگر نگران نباشید روش V-T به صورت نموداری فوق العاده ساده با تدریس اتساد کامیار به کمک شما خواهد آمد تا سوالات سینماتیک را یکی پس از دیگری حل کنید و جای هیچ نگرانی نداشته باشید!
 • فیزیک کنکور – الکترو مغناطیس :
 • قسمت از فیزیک که حتی اسمش هم برای اکثر دانش آموزها وحشت ناک به نظر میرسه و دو سوال کنکور رو هر سال به خودش اختصاص داده و در این پکیج دقیقا براتون با شرح تصویر مفصلا راجع به هر بخش مغناطیس صحبت کردیم و حتی سوالات که ممکنه طراح در سال های آینده بده رو ذکر کرده ایم.
 • حل و ارائه مطالب فیزیک این مجموعه اکثرا به صورت دو نفره پردازش شده است تا گیرایی شما دانش آموزان عزیز را دو چندان کند.
۱.۸/۵ ( ۴ نظر )
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پست های مرتبط

3 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست