حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟

 1. حرف آخر
 2. مشاوره کنکور
 3. حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟
95 دیدگاه

حرف آخر برای تمامی گروه‌ها، محصولات آموزشی تولید کرده است. داوطلبان بسیاری با استفاده از این محصولات، رتبه نهایی مناسبی در کنکور کسب کرده‌اند. اما داوطلبان و دانش‌آموزان زیادی در مورد محصولات انسانی حرف آخر سوالاتی دارند. آیا حرف آخر برای رشته انسانی محصولاتی دارد؟ بله، حرف آخر رشته انسانی نیز برای داوطلبان گروه انسانی تولید شده است. حرف آخر انسانی نظام جدید برای تمامی درس‌های عمومی تهیه شده است.

محصولات حرف اخر رشته انسانی برای درس‌های عمومی این گروه یعنی ادبیات فارسی، عربی، زبان انگلیسی و دینی تهیه شده است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های حرف آخر برای کنکور عمومی گروه انسانی آماده شوند. ما در این مطلب، محصولات حرف آخر انسانی نظام جدید را به شما معرفی می‌کنیم تا اطلاعات کامل‌تری در مورد آن‌ها داشته باشید.

حرف آخر انسانی نظام جدید

داوطلبان انسانی در دفترچه شماره 1 باید به سوالات عمومی پاسخ دهند. حرف اخر نظام جدید نیز برای این داوطلبان آماده شده است. مدرسان موسسه حرف آخر برای این‌که داوطلبان انسانی نیز تراز مناسبی برای درس‌های عمومی کسب کنند، مجموعه‌های حرف اخر را در اختیار دانش‌آموزان انسانی نیز قرار می‌دهند.

محصولات حرف اخر انسانی نظام جدید با توجه به آخرین تغییرات کنکور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. این بدین معنی است که داوطلبان گروه انسانی، کاملا با محصولات حرف اخر منابع جدید را مطالعه می‌کنند. اما محصولات حرف اخر چه پکیج‌هایی هستند؟ با ما همراه باشید با معرفی محصولات حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی.

حرف آخر رشته انسانی

حرف اخر رشته انسانی برای درس‌های ادبیات فارسی، دین و زندگی، عربی و زبان انگلیسی در دسترس است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های حرف اخر رشته انسانی تراز بالایی در درس‌های عمومی کسب کنند. داوطلبان گروه انسانی دیگر نباید نگران درس‌های عمومی باشند. آن‌ها نیز مانند سایر داوطلبان گروه ریاضی و تجربی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند.

محصولات حرف اخر رشته انسانی

1- عربی حرف آخر برای رشته انسانی

درس عربی یکی از سخت‌ترین دروس عمومی برای تمامی رشته‌هاست. داوطلبان گروه انسانی نیز رابطه خوبی با این درس ندارند. این درس نه تنها از دروس عمومی گروه انسانی است بلکه عربی تخصصی نیز برای داوطلبان گروه انسانی وجود دارد. داوطلبان گروه انسانی باید به 25 سوال درس عربی در کنکور عمومی پاسخ دهند. سوالات عربی انسانی از منابع پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شود. این بدین معنی است که داوطلب باید به سوالات این پایه‌ها در کنکور سراسری پاسخ دهد.

داوطلب باید در 20 دقیقه به این سوالات پاسخ دهد. این درس با ضریب 2 همیشه بلای جان داوطلبان است. اما داوطلبان گروه انسانی نباید نگران عربی باشند. زیرا عربی حرف اخر نظام جدید به آن‌ها در این راه کمک می‌کند. عربی حرف اخر توسط استاد واعضی تدریس می‌شود. عربی حرف اخر ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش عربی به سبک تخصصی و خاص استاد واعظی
 • آموزش به منظور یادگیری بدون فراموشی کلمات سخت
 • یادگیری آسان عربی انسانی حرف اخر با ماندگاری بالا در ذهن به وسیله شهودی‌سازی
 • ایجاد تسلط در داوطلب به منظور حل تست‌های ترکیبی عربی
 • بیان تمامی تضادها و رمزهای مبحث درک مطلب عربی
 • حل تست‌های پیچیده درک مطلب

عربی کنکور را چگونه بخوانیم؟

درس‌های عمومی از اهمیت بسیار زیادی در کنکور سراسری برخوردار هستند. اکثر داوطلبان با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰، ترازهای مناسبی برای درس‌های عمومی کسب می‌کنند. یکی از دروس عمومی که داوطلبان علاقه زیادی به آن ندارند، عربی کنکور است. ما در این مطلب، بهترین روش‌ها را برای مطالعه درس عربی به شما معرفی می‌کنیم.

2- ادبیات فارسی حرف اخر برای رشته انسانی

ادبیات فارسی نیز یکی دیگر از دروس عمومی گروه انسانی است. داوطلبان گروه انسانی باید به 25 سوال این درس در دفترچه عمومی پاسخ دهند. دانش‌آموزان انسانی باید به این سوالات در 18 دقیقه پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلب برای هر سوال 42 ثانیه فرصت دارد. این درس با ضریب 4، یکی از مهم‌ترین دروس عمومی گروه انسانی است. بنابراین داوطلبان باید توجه خاصی به این درس داشته باشند.

ادبیات حرف اخر انسانی نظام جدید توسط استاد محسن منتظری تدریس می‌شود. استاد منتظری با استفاده از الگوهای خاص و تصاویر، ادبیات را به بهترین شکل ممکن تدریس می‌کند. ویژگی‌های ادبیات حرف اخر برای گروه انسانی به صورت زیر است:

 • تدریس منحصربه‌فرد مبحث واژگان
 • استفاده از پویانمایی‌های داستانی و شخصیت‌پردازی
 • حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر و حل سوالات تالیفی
 • آموزش لغات به صورت انیمیشن‌های داستان محور
 • تدریس کل مبحث حجیم قرابت معنایی در ۹ ساعت با استفاده از انیمیشن‌های منحصربه‌فرد
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با سیستم ابتکاری قفل‌گذاری
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با الگوهای سریع و داستانی

ادبیات کنکور را چگونه ۱۰۰ بزنیم؟ معرفی مباحث تست خیز

سوالات ادبیات در کنکور بر پایه منابع نظام جدید است. دانش‌آموزان باید ادبیات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را برای این درس مطالعه کنند. بسیاری از دانش‌آموزان با این سوال روبه‌رو می‌شوند “چگونه ادبیات کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟” پاسخ به این سوال بسیار ساده است …

3- دین و زندگی حرف اخر برای رشته انسانی

دین و زندگی انسانی با ضریب 3 یکی دیگر از دروس مهم گروه انسانی است. داوطلبان گروه انسانی باید دین و زندگی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را برای پاسخگویی به سوالات کنکور مطالعه کنند. این درس نیز در کنکور سراسری 25 سوال دارد و داوطلب باید در 17 دقیقه به سوالات پاسخ دهد. اکثر داوطلبان گروه انسانی این درس را یک درس حفظی تصور می‌کنند و تمامی مطالب آن را حفظ می‌کنند. اما این طرز فکر اشتباه است. شما نباید به هیچ عنوان این درس را حفظ کنید.

حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی یک پکیج دینی کامل آماده کرده است. داوطلبان می‌توانند به راحتی با تدریس استاد یوسفیان پور بهترین تراز را در کنکور کسب کنند. حرف آخر انسانی برای نظام جدید یک پکیج دینی منحصربه‌فرد دارد که دارای ویژگی‌های زیر است:

 • آموزش کل دین و زندگی کنکور با ۱۴ الگو توسط استاد یوسفیان پور
 • تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از ۱ هفته
 • تصویرسازی و تدریس کلیه مفاهیم با استفاده از پویانمایی
 • یادگیری سریع کل آیات و متون دین و زندگی بدون حفظ کردن مطلبی
 • حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌های متنوع و جامع توسط استاد یوسفیان پور

بودجه بندی دینی کنکور

دانش‌آموزان و داوطلبان باید در کنکور سراسری منابع نظام جدید را مطالعه کنند. دین و زندگی پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم منابع آزمون سراسری برای نظام جدید هستند. ما در این مطلب به طور کامل بودجه‌بندی دینی کنکور را بر اساس منابع نظام جدید به شما معرفی می‌کنیم سپس مهم‌ترین فصل‌های درس دین و زندگی را به شما توضیح می‌دهیم.

4- زبان انگلیسی حرف اخر برای رشته انسانی

حرف آخر تنها برای درس‌های عمومی گروه انسانی پکیج دارد. این بدین معنی است که داوطلبان این گروه می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند. آخرین درس عمومی که حرف آخر برای رشته انسانی نظام جدید آن پکیجی ارائه می‌دهد، درس زبان انگلیسی است. درس زبان انگلیسی دارای 25 سوال است و داوطلب باید به این سوالات در 20 دقیقه پاسخ دهد. زبان انگلیسی حرف اخر توسط استاد مجتبی محمودی تدریس می‌شود. این پکیج ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش تمامی لغات زبان به شکل انیمیشن
 • آموزش کل زبان انگلیسی کنکور در ۲۰ ساعت به صورت انیمیشن
 • آموزش حل سوالات زبان انگلیسی کنکور
 • آموزش مفاهیم اصلی و بنیادی زبان انگلیسی کنکور به شکل نقشه راه

چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟

زبان کنکور آخرین درس عمومی در دفترچه شماره ۱ است. زبان انگلیسی با ۲۵ سوال در کنکور سراسری، ضریب ۲ دارد. داوطلبان باید از سوال ۷۶ الی سوال ۱۰۰ به سوالات زبان انگلیسی پاسخ دهند. اما مهم‌ترین سوالی که در این مطلب به آن پاسخ داده می‌شود، ” چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم ” است. با ما همراه باشید تا با ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی در کنکور بیشتر آشنا شوید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی نیز پکیج‌هایی آماده کرده است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر برای درس‌های خود استفاده کنند. شما می‌توانید لیست قیمت محصولات حرف اخر را در قسمت زیر مشاهده کنید:

شما می‌توانید برای دیدن سایر محصولات حرف آخر و داشتن اطلاعات کامل در مورد محصولات به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد حرف اخر انسانی

1) آیا حرف اخر برای گروه انسانی محصولاتی ارائه می‌دهد؟

بله داوطلبان گروه انسانی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند.

2) حرف آخر انسانی چه پکیج‌هایی دارد؟

حرف آخر برای داوطلبان این گروه پکیج‌های دینی، عربی، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی و دین و زندگی را ارائه می‌دهد.

3) آیا حرف اخر برای درس‌های تخصصی گروه انسانی پکیجی ارائه می‌دهد؟

نه خیر، حرف آخر تنها برای درس‌های عمومی گروه انسانی پکیج‌هایی دارد.

, ,

95 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام میشه بگین پکیج ریاضی انسانی هست یانه

  پاسخ
 • انتشارات حرف آخر
  4 مهر, 1399 8:31 ب.ظ

  سلام دوست عزیز بچه‌های انسانی می‌تونن از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنن

  پاسخ
 • سلام برا انسانی هم پکیج دارین؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 11:59 ق.ظ

   دوست عزیز فقط پکیج‌های عمومی برای دوستان و داوطلبان انسانی مناسب هست ❤❤

   پاسخ
 • قبول دارید شما شعار عدالت آموزشی رو رعایت نکردید؟
  قبول دارید اینکه ایران ما هیچ پیشرفتی نکرد مظلومیت رشته علوم انسانیست؟؟؟
  چرا مثلا برا علوم انسانی فقد چند کتاب ?اومدید تالیف کردید

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:00 ب.ظ

   دوست عزیز پکیج‌های انسانی نیز قراره در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیره ❤❤ ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام،وقت به خیر
    ببخشید رشته انسانی هم میتونه از پکیج های آموزشي درس دین و زندگی هم استفاده کنه؟
    ممنون

    پاسخ
    • سلام، من پایه دهم انسانی هستم و تقریباً دو سال دیگه قراره که کنکور انسانی بدم و خیلی این رشته رو دوست دارم، میخواستم بگم که دی وی دی های موسسه شما بسیار عالی هست و تکنیک های خوبی داره، لطفاً تا زمان کنکور ما یک پکیج کلی برای دروس اختصاصی انسانی مثل فلسفه، منطق، روانشناسی، جامعه شناسی و… که دروس بسیار رتبه سازی در رشته انسانی هستند، تولید کنیدتا روی اونا تسلط پیدا کنیم، این درس ها کاملا مفهومی هستند و برای ما خیلی مهمند، دیگه کنکور بگذره، اون موقع نمیتونیم نگاه کنیم. لطفاً به رشته شیرین و خواندنی انسانی بها بدید. با تشکر.

     پاسخ
  • آفرین..موافقم

   پاسخ
  • شدیداً موافقم که انسانی رو اصلا رشته حساب نمیکنن

   پاسخ
  • راس میگی ما انسانی ها ادم نیستیم؟؟???

   پاسخ
 • علی دقیقا نظر منو گفتی چرا باید علوم انسانی که میتونه فرمون مملکت رو دستش بگیره و جهتشو شاید درست کنه ، بهش انقدر ظلم بشه، چرا همیشه تو ایران این بوده که علوم انسانی نیازی به درس خوندن نداره و همشون ضعیفن؟؟؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:01 ب.ظ

   شما هم برای ما عزیز هستین، هر چه زودتر برای انسانی نیز پکیج‌هایی در نظر گرفته میشه ❤❤ ❤❤

   پاسخ
 • کسایی که برای حرف اخر زحمت میکشید چرا فرق میگذارید بین رشته ها یعنی ما بچه های انسانی مهم نیستیم که فقط چند تا کتاب عمومی گزاشتین و بقیه رو رها کردین چرا زحمات خودتون کامل نمیکنید لطفا یکم به فکر رشته انسانی هم باشید فعلا که رشته انسانی بیشتر از ریاظی داوطلب داره
  خیلی متشکرم از زحماتتون

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:02 ب.ظ

   هیچ فرقی بین هیچ دانش‌آموزی نیست چه انسانی بخونین چه ریاضی و …… ❤❤ ❤❤ ❤❤
   ما ممنونیم از شما که نظراتتون رو به ما میگین، تمام نظرات شما به موسسه انتقال داده میشه ❤❤ ❤❤
   بچه‌های انسانی برای ما عزیز هستن لطفا اینو از یاد نبرین ❤❤

   پاسخ
   • من بخوام از عید شروع کنم باdvd باید چکار کنم و قیمت

    پاسخ
    • موسسه حرف آخر
     7 فروردین, 1401 1:10 ب.ظ

     دوست عزیز شما می تونید با پروژه ۶۰۴۰ تو این ۳ ماه مطالب رو بخونین و دوره کنین جهت دریافت اطلاعات بیش تر با ما در ارتباط باشین

     پاسخ
 • سلام ببخشید برای عربی تخصصی انسانی dvdاراعه نمیدین

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:02 ب.ظ

   سلام در حال حاضر موجود نیست دوست عزیز ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید بچه های انسانی برای دروس عمومی شون میتونن از این پکیج رایگان استفاده کنن؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
  • سلام
   من
   پوریا فرزین هستم
   از
   کردستان
   شهرستان سقز
   درسته که حرف آخر برترین کانون آموزشی کشور برای رشته انسانی هنوز محصولی نداده ولی میشه که از روش های حذف گزینه و سرعتی حرف آخر استفاده کرد برای جواب دادن به سوالات و برای درس علوم و فنون فقط فرقش با ادبیات عروضشه و فک نکنم فرقی داشته رو میشه از پک ادبیات برای پاسخ به علوم فنون استفاده کرد من یک دوست ناشناس پک رو به من داده و من همه ی ازمون ها رو کولاک کردم پس دیگر انتقاد بسه شاید مشکلی وجوود داشته باشه لطفا زوود قضاوت نکنید
   دووستان
   چون دیگه از حرف آخر بهتر و برتر پیدا نمی شه تا قیامت به خدا قسم
   خدانگهدار
   موفق و پیروز،باشید
   به کوردی
   سه ر بهچرز بن
   خواتان له گل
   گه له سپاس له حرف آخر?

   پاسخ
 • سلام رشته انسانی خیلی سخت تر و پیچیده تر از دوتا فرمول فیزیک و شیمی و هندسست!
  درضمن قاضی و روانشناس و معلم خیلی مهمتر از دندونپزشک و پزشک عمومی و پرستاره که انقدر واسش زحمت میکشید!
  میگن بعد کنکور رشته انسانی چند نفر خودکشی کردن!
  چرا این موضوع رو گردن همین بی اهمیتی هایی که برای رشته انسانی میشه نزاریم؟؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:03 ب.ظ

   دوست عزیز هر فردی با هر رشته و هر کاری که میکنه توی جامعه مهم هستش ❤❤ ❤❤
   بچه‌های انسانی هم برای ما عزیز و مهم هستن ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام انشاالله دقیقا کی واسه رشته انسانی و واسه دروس اختصاصی کنکوری تدریس میکنید؟

    پاسخ
 • مگه مملکت فقط دکتر مهندس نیاز داره که فقط برا تجربی و ریاضی پکیج درست کردید.

  پاسخ
 • سلام علیکم
  اقا من رشته انسانیم باید چجوری سفارش بدم

  پاسخ
 • سلام..من واقعا متاسف شدم که رشته انسانی تا این حد طرد شده است..حتی در موسسه شما.این کشور علاوه بر دکتر به سیاستمدار اقتصاد دان وکیل و روان شناس و معلم و…….احتیاج داره..کاش موسساتی مثل شما مشوق بچه ها برای راهیابی به این رشته بودن.

  پاسخ
 • لطفاً لطفاً پکیج کامل کنکورانسانی روبزارید

  پاسخ
 • منتشرپکیج کامل کنکورانسانی چه قدر طول می کشه

  پاسخ
 • سلام آیا پکیج دروس اختصاصی انسانی برای کنکور1400 آماده میشه؟

  پاسخ
 • شما بی نظیرین

  پاسخ
 • من سال پیش از دی وی دی های شما استفاده کردم و موفق شدم شک نکنید این موسسه حرف نداره

  پاسخ
 • من پارسال با این موسسه خوندم و موفق شدم مرسی ازتون

  پاسخ
 • سلام
  دقیقا کی قراره پکیج کاملکنکور انسانی رو بسازید؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   25 آذر, 1399 12:42 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، اگه مطلبی باشه در مورد این موضوع حتما اطلاع‌رسانی میشه ?

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  مندوزدهم انسانی هستم امسال کنکور دارم و پکیج عمومی رو خریدم .و شنیدم برای گروه انسانی دین و زندگی در دست تولید هست .اگه dvd برای انسانی تولید بشه به ما اطلاع رسانی خواهد شد یا نه؟ و فقط همون قسمتی که نداریم میتونیم بخریم .
  پکیج دورس اختصاصی مثل ریاضی واقتصادو….چی در دست تولید نیس تا قبل کنکور به دردمون بخوره

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   25 آذر, 1399 12:43 ب.ظ

   سلام دوست عزیز سلامت باشین ? فعلا داوطلبان گروه انسانی می‌تونن از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنن ? هر موقع خبری در مورد پکیج‌های تخصصی انسانی باشه حتما اطلاع‌رسانی میشه ?

   پاسخ
 • ببخشید چرا پکیج تخصصی رشته انسانی رو طراحی نمی کنید ؟؟!!!

  پاسخ
 • چرا برای انسانی ها پکیج دروس تخصصی ندارید ما دروس تخصصی رو لازم داریم?

  پاسخ
 • سلام من پکیج کامل انسانی رو میخوام درس های تخصصی چقدر میشه قیمتش؟ و درس های عمومی چقدر؟ رو ی هم قیمت چقدر هست؟

  پاسخ
 • سلام وخسته نباشید ببخشید تا کنکور۱۴۰۱ کتاب های اختصاصی انسانی می یاد یا نه لطفاً جواب بدین

  پاسخ
 • اصلاتاکنکور۱۴۰۱عربی اختصاصی منتشر می کنید تک تک عربی اختصاصی

  پاسخ
 • احتمال داره تا کنکور۱۴۰۱ادبیات اختصاصی هم بیاد

  پاسخ
 • سلام من مي خواستم براي پسرم پکیج سفارش بدم کسی هست بتونم ازش مشاوره بگیرم تا بهترین انتخاب رو بکنم

  پاسخ
 • انسانی ها
  12 بهمن, 1399 11:13 ب.ظ

  سلام
  ببخشید پکیج ریاضی انسانی هست
  کی میاد

  پاسخ
  • سلام من میتونم دروس عمومی حرف اخر برای سال دهم رشته انسانی ۹۸-۹۹ تهیه کنم؟ چون کتاب های دهم امسال فرق کردند

   پاسخ
 • سلام
  بچه های انسانی عربیشون تخصصیه و خیلی از مباحثی که انسانی ها توی عربی دارن توی عربی عمومی مطرح نمیشه و همین طور ادبیات، درسته که ادبیات عمومی دارن ولی خب بچه های انسانی یه ادبیات تخصصی هم دارن که واقعا بعضی از قسمتاش دشواره ، دینی انسانی هم خیلی پر بازار از دینی عمومیه، ریاضی و امارشون که حتی بچه ریاضی هم بعضی از مباحث آمار انسانی رو نمیخونن ،اقتصاد هم مثه فیزیک فرمول های محاسباتی داره و بقیه درسا مثه جامعه‌شناسی و روانشناسی و فلسفه و منطق و تاریخ هم که وحشتناکن
  به نظر من حرف اخر باید به بچه های انسانی هم توجه کنه چون در نهایت این دانش اموزای رشته انسانی هستن که نیروی کار انسانی کشور رو تشکیل میدن

  پاسخ
  • البته که پیشرفت های علمی رو در بیشتر جاها مدیون رشته‌های ریاضی و تجربی هستیم ولی خب انسانی هم مهمه چون پایه و اساس جامعه ست

   پاسخ
 • انسانی ها
  15 بهمن, 1399 0:19 ق.ظ

  عربی که گذاشتید واسه انسانی مناسب هست؟

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید چه موقع پکیج تخصصی حرف آخر آماده میشه؟
  برای رشته انسانی

  پاسخ
 • سلام ببخشید کی پکیج اختصاصی انسانی حرف آخر حاضرمیشه؟؟؟

  پاسخ
 • تدرس اساتید حرف اخر بی نظیره

  پاسخ
 • سلام ببخشید ریاضی انسانی کی میاد؟

  پاسخ
 • چرا برای دروس اختصاصی انسانی چیزی ندارین ؟؟
  مثلا ریاضی

  پاسخ
  • استاد منتظری عزیز قول تمام دروس تخصصی انسانی رو برا تیر ماه دادن
   ریاضی انسانی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
   بقیه هم کارای اولیشون در حال انجامه برا ورود به ضبط
   بعد کنکور ۱۴۰۰ همه میان
   نگران نباشید و از مشاور نپرسید
   چون مشاور هم مث منو شماست و خبر نداره
   فقط از خود اساتید بپرسید در اینستا

   پاسخ
 • سلام خوبین ببخشین من چن ماه پیش دروس عمومی حرف اخر رو گرفتم ولی خب مشاورم گفتش که درسته واسه ریاضی و تجربی ان ولی انسانی هام میتونن ازش استفاده کنن حالا اگ بخوام عربی رو تحویل موسسه بدم عربی انسانی رو بگیرم میشه آیا؟؟؟لطفااا پاسخ بدییینن

  پاسخ
  • آیا موسسه برنامه ای برا دروس تخصصی انسانی داره ؟؟؟؟
   شنیدم ک در حال ضبط هستن
   ادبیات تخصصی رو محسن منتظری با یکی از اساتید برتر شهر تهران ضبط میکنه
   ریاضی رو استاد منتظری و قاسمی
   و بقیه دروس هم مث جامعه شناسی . روان شناسی . فلسفه منطق . اقتصاد و تاریخ جغرافی هم توسط مدرسین برتر شهر تهران حدود ۲ ماهه ک رفتن تو ضبط
   تو رو امام حسین جواب بدین
   مدیونی اگه جواب این پیام رو نمیدی
   جان بچت اگه این پیامو دیدی
   جوابش رو بده

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید من تقریبا بعد از عید 99 پکیچ عمومی 6040 رو خریداری کردم .سوال من اینه که رو بسته هانوشته مدت اعتبار 1سال ایا بعر از یک سال این بسته ها دیگه مشاهده نخواهد بود/لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • آقا محسن سلام
  منظور از یه سال اینه ک
  بعد ۱ سال این پکیج ها دیگه گارانتی نمیشن
  چون تا ۱ سال بعد از فعال سازی قابل گارانتی هستن دیگه
  بعد ۱ سال دیگه اگه آسیب ببینن گارانتی نداره
  همین
  وگرنه شما مادرم العمر میتونی ببینی پک ها رو

  پاسخ
 • آیا موسسه برنامه ای برا دروس تخصصی انسانی داره ؟؟؟؟
  شنیدم ک در حال ضبط هستن
  ادبیات تخصصی رو محسن منتظری با یکی از اساتید برتر شهر تهران ضبط میکنه
  ریاضی رو استاد منتظری و قاسمی
  و بقیه دروس هم مث جامعه شناسی . روان شناسی . فلسفه منطق . اقتصاد و تاریخ جغرافی هم توسط مدرسین برتر شهر تهران حدود ۲ ماهه ک رفتن تو ضبط
  ادبیات و ریاضی هم کارشون رو به اتمامه و بزودی میرسن
  ادبیات تخصصی هم به احتمال قوی تا ۲ – ۳ هفته دیگه می رسه و بقیه دروس هم به محض تکمیل شدن ، میرسن
  تو رو امام حسین جواب بدین
  مدیونی اگه جواب این پیام رو نمیدی
  جان بچت اگه این پیامو دیدی
  جوابش رو بده

  پاسخ
 • خیلی خوبه عالیه تدریسا

  پاسخ
 • دوستان عزیز
  استاد منتظری قول تمام دروس تخصصی انسانی رو تا تیر ماه دادن
  تا اون موقع همه میان ، ینی بعد کنکور ۱۴۰۰
  نگران نباشید
  در حال حاضر فقط ریاضی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
  بقیه هم کارای اولیش داره انجام میشه برا ورود به ضبط
  ریاضی و ادبیات تخصصی طی ۱ ماه آینده و شاید زودتر هم بیان
  اما تا تیر ماه همگی تکمیل میشن و میان
  این حرف خود آقای منتظری عزیزه

  پاسخ
 • یه انتقاد شدید به پشتیبانی این سایت
  چرا پیامای دوستان رو پاسخ نمیدین ک روشن بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • دوستان من
  لطفا از این و اون نپرسین در مورد دروس اختصاصی انسانی
  منظورم مشاورها هستن
  هیچ کس خبر نداره از تولید پکیجی بجز خود اساتید
  به اینستا اساتید مراجعه کنید و سوال کنید
  بعد ۱۰ روز جواب میگیرین

  پاسخ
 • استاد منتظری عزیز قول تمام دروس تخصصی انسانی رو برا تیر ماه دادن
  ریاضی انسانی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
  بقیه هم کارای اولیشون در حال انجامه برا ورود به ضبط
  بعد کنکور ۱۴۰۰ همه میان
  نگران نباشید و از مشاور نپرسید
  چون مشاور هم مث منو شماست و خبر نداره
  فقط از خود اساتید بپرسید در اینستا

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر چرا برا انسانی ها دروس تخصصی رو درس نمیدین

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین لطفا بگین کی قراره پکیج علوم انسانی رو قرار بدین، درسته رشته های ریاضی و تجربی ب نسبت سخت تره ولی دلیل نمیشه برای انسانی پکیج نزارین، لطفا رسیدگی کنین فقط من نمیدونم اگه این تبعیض نیست پس شما اسمشو چی میزارید؟…

  پاسخ
  • اینو میشه سال دیگه هم استفاده کرد؟

   پاسخ
  • سلام من رشته انسانیم و پشت کنکوری خیلی خوب بود واسه انسانی هم بزارید از اقتصاد و ریاضیشون استفاده کنیم چون بچه های انسانی بیشتر تو این مسائل ضعیفن. من از دروس عمومیه حرف اخر استفاده کردم خیلی عالیه❤ولی لطفا به فکر بچه های انسانی هم باشید چون حجم درسای انسانی بیشتر از رشته های دیگس از تاریخ جغرافیا گرفته تا …بقیه رشته ها فکر کنم چندتا کتاب اختصاصی دارن ولی ما حجم درسامون زیاده و مدرسان عالی مثل شمارو نیاز داریم

   پاسخ
 • الان بازی بازی انسانیاست صبر کنید وببیند

  پاسخ
  • اگه خبری داری ما رو هم در جریان بزار
   من تو اینستا به آقای مهران قاسمی پیام دادم
   ایشون فرمودن ریاضی جامع انسانی اوایل مهر ماه وارد بازار میشه
   به مهرداد مشایخی و محسن منتظری هم پیام دادم
   ایشون هم فرمودن تا آخر خرداد ۶۰ درصد ادبیات تخصصی میاد و اوایل مهر دیگه کاملش میکنیم
   بقیه اساتید اصن معلوم نیس ک استخدام شدن یا ن
   اما از مشاوران نپرسید
   چون هیچی نمیدونن و در جریان نیستن
   حتی خود استاد منتظری هم نمیدونه کی میرسن تخصصیای انسانی
   ولی ایشون قول دادن در سال ۱۴۰۰ هر ۸ تا تخصصی انسانی رو بدن
   جوری ک میگن مث اینکه اقتصاد دبیرش استخدام شده و رفته تو ضبط
   کلا درسای انسانی زود ضبط میشن
   مث زیست نیست ک ۲ سال بخان آپدیت کنن
   اکثر تخصصیای انسانی فقط در ۱ یا ۲ ساله مثلا اقتصاد فقط سال دهم داریم
   نگران نباشید
   تا قبل از اتمام سال ۱۴۰۰ همه تخصصیای انسانی میاد
   تا دبیر لایق رو استخدام کنن ک یه پروسه بسیار پیچیدس
   تا اسلاید ها اماده شه که خیلی طول میکشه
   تا بره تو ضبط
   تا ادیت کنن
   اسنمپر بزنن
   تولید انبوه و تحویل به انبار
   یکم تحمل کنید
   ایشالله میرسن
   سر موسسه خلوت شده چون تمام منابع رو دادن
   اما الان دیگه فوکوس کردن رو تخصصیای انسانی

   پاسخ
 • سلام ، برای رشته معارف بسته ای ندارید؟؟؟

  پاسخ
 • سلام.این پکیج های عمومی انسانی،همون پکیج های عمومی تجربی یا بقیه رشته ها هستن؟
  ینی واس انسانیا هم همون پکیج های عمومی بقیه رشته ها رو میفرستین یا متفاوته؟

  پاسخ
  • پکیج های عمومی موسسه مخصوص بچه های تجربی و ریاضیه اما انسانی ها هم میتونن استفاده کنن .
   اوایل آبان ماه اگر موسسه در چاپ و انتشار به مشکلی نخوره هر ۸ تا تخصصی انسانی میاد بیرون . در حال حاضر دروس انسانی در حال ضبط هستن . اساتید استخدام و آماده شدن و محتواها هم تولید شده . آبان ماه تمام دروس انسانی میاد بیرون . چه تخصصی و چه عمومی مخصوص انسانی

   پاسخ
 • سلام و خداقوت به تمام دست‌اندرکاران حرف آخر من آموزش استاد یوسفیان پور رو تماشا کردم بسیار عالی بود اما متاسفانه پکیج دینی ای که حرف آخر داره بیشتر مختص به(رشته تجربی و ریاضی) هستش و ما ها که (رشته انسانی) هستیم (۱۱درس) تو دینی بیشتر داریم ممنون میشم که یه پکیج دیگه هم تولید کنید که اون ۱۱ درس دینی رو هم پوشش بده پکیج عربی ای رو هم که مختص به رشته انسانی تولید کردین بسیار عالیه اگه این لطف رو در حق بچه های رشته انسانی برای درس دینی هم انجام بدین واقعا عالی میشه. با تشکر از زحماتتون

  پاسخ
  • امیر جان سلام
   خوبی
   تا اوایل آبان ماه هر ۸ تا تخصصی انسانی با دینی انسانی میاد بیرون .
   نگران نباش
   مهر ماه ۹۹ کار گروه رشته انسانی به ریاست محسن خوشنویسان تشکیل شده . تا الان اساتید خوبی استخدام کردن و محتواها آماده ضبطه . ضبط بعضی درسا تمام شده ، بعضیا رد به اتمام هستن و بعضیای دیگه هم تازه شروع شدن .
   بهت قول میدم اوایل آبان ماه بچه های انسانی سوپرایز میشن ❤

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست