حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟

 1. حرف آخر
 2. اخبار حرف آخر
 3. حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟
96 دیدگاه

موسسه حرف آخر از سال 1390 تا به امروز پکیج‌های متنوعی را در اختیار داوطلبان گروه تجربی و ریاضی قرار داده است. داوطلبان گروه تجربی و ریاضی می‌توانند به پکیج‌های عمومی و تخصصی حرف آخر در سایت رسمی و مرکزی حرف آخر دسترسی داشته باشند. اکثر داوطلبان گروه تجربی و ریاضی با استفاده از پکیج‌های آموزشی موسسه حرف آخر درصدهای بالا و رتبه نهایی منحصربه‌فردی در کنکور سراسری کسب کرده‌اند. موسسه حرف آخر با توجه به موفقیت پکیج‌های عمومی و تخصصی گروه تجربی و ریاضی برای داوطلبان گروه انسانی نیز پکیج‌های تخصصی تولید کرده است. این موسسه محصولات حرف آخر انسانی را در پکیج‌های متنوع و جذاب در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

داوطلبان گروه انسانی همیشه در مورد محصولات انسانی حرف آخر سوالاتی دارند. اکثر داوطلبان با این سوال به سراغ مشاوران حرف آخر می‌آیند، آیا حرف آخر برای رشته انسانی محصولاتی دارد؟ بله، پکیج‌های حرف آخر انسانی برای داوطلبان گروه انسانی در کنکور سراسری تولید شده است. موسسه حرف آخر برای تمامی دروس تخصصی انسانی پکیج‌های متنوع و کاملی تولید کرده است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های تخصصی و عمومی حرف آخر برای کنکور انسانی آماده شوند. تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ محصولات حرف آخر انسانی می‌رود و در مورد پکیج‌های گروه انسانی اطلاعات بیشتری در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

حرف آخر انسانی نظام جدید

داوطلبان گروه انسانی باید در کنکور سراسری به سوالات دروس عمومی و تخصصی پاسخ دهند. محصولات حرف آخر انسانی نیز برای مطالعه تمامی دروس عمومی و تخصصی آماده شده است. موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان گروه انسانی بهترین رتبه‌ها را در کنکور سراسری کسب کنند بهترین پکیج‌های آموزشی کشور را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

پکیج‌‌های حرف آخر انسانی با توجه به آخرین تغییرات کتاب درسی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. این بدین معنی است که داوطلبان گروه انسانی همراه با محصولات حرف آخر، جدیدترین منابع درسی را مطالعه می‌کنند. اما محصولات حرف آخر چه پکیج‌هایی هستند؟ با ما همراه باشید با معرفی محصولات حرف آخر انسانی.

حرف آخر رشته انسانی: دروس عمومی

محصولات حرف آخر رشته انسانی برای درس‌های عمومی ادبیات فارسی، دین و زندگی، عربی و زبان انگلیسی در دسترس است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های حرف آخر رشته انسانی درصد بالایی در درس‌های عمومی کسب کنند. داوطلبان گروه انسانی دیگر نباید نگران درس‌های عمومی باشند. آن‌ها نیز مانند سایر داوطلبان گروه ریاضی و تجربی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنند. با توجه به این شرایط تمامی داوطلبان گروه‌های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی می‌توانند از پکیج‌های عربی، دین و زندگی، ادبیات فارسی و زبان انگلیسی حرف آخر برای دروس عمومی استفاده کنند.

پکیج‌های دروس عمومی برای داوطلبان گروه انسانی

1) عربی حرف آخر انسانی

درس عربی یکی از سخت‌ترین دروس عمومی در کنکور سراسری محسوب می‌شود. داوطلبان رابطه خوبی با درس عربی ندارند و معمولا از مطالعه درس عربی فراری هستند. موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان گروه انسانی بتوانند به سوالات درس عربی در دفترچه عمومی به بهترین شکل پاسخ دهند، پکیج‌های عربی حرف آخر را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

داوطلبان گروه انسانی همانند سایر داوطلبان گروه‌های آزمایشی باید به 25 سوال درس عربی در کنکور پاسخ دهند. سوالات عربی از کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شوند. این بدین معنی است که داوطلبان برای مطالعه درس عربی در کنکور تنها به مطالعه منابع کتاب درسی نیاز دارند.

داوطلبان باید در مدت زمان 20 دقیقه به این سوالات پاسخ دهند. این درس با ضریب 2 همیشه بلای جان داوطلبان است. اما داوطلبان گروه انسانی نباید نگران درس عربی باشند، زیرا عربی حرف آخر به آن‌ها در مسیر کنکور کمک می‌کند. پکیج‌های عربی عمومی توسط استاد وحدت و استاد واعظی تدریس می‌شوند. این دو استاد برتر کشور با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی درس عربی را به داوطلبان آموزش می‌دهند. پکیج عربی حرف آخر ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش عربی به سبک تخصصی و خاص استاد واعظی
 • آموزش به منظور یادگیری بدون فراموشی کلمات سخت
 • یادگیری آسان عربی انسانی حرف آخر با ماندگاری بالا در ذهن به وسیله شهودی‌سازی
 • ایجاد تسلط در داوطلب به منظور حل تست‌های ترکیبی عربی
 • بیان تمامی تضادها و رمزهای مبحث درک مطلب عربی
 • حل تست‌های پیچیده درک مطلب
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش بهتر مطالب
 • استفاده از الگوهای ابتکاری برای آموزش مفاهیم درس عربی
 • حل تست‌های کنکور و تست‌های تالیفی

عربی کنکور را چگونه بخوانیم؟

درس‌های عمومی از اهمیت بسیار زیادی در کنکور سراسری برخوردار هستند. اکثر داوطلبان با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰، ترازهای مناسبی برای درس‌های عمومی کسب می‌کنند. یکی از دروس عمومی که داوطلبان علاقه زیادی به آن ندارند، عربی کنکور است. ما در این مطلب، بهترین روش‌ها را برای مطالعه درس عربی به شما معرفی می‌کنیم.

2) ادبیات فارسی 

یکی دیگر از دروس عمومی در کنکور سراسری درس ادبیات فارسی است. داوطلبان گروه انسانی باید به 25 سوال این درس در دفترچه عمومی پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات ادبیات فارسی در دفترچه عمومی 18 دقیقه است. این بدین معنی است که داوطلبان برای پاسخگویی به هر سوال تنها 42 ثانیه زمان دارند. این درس با ضریب 4 به یکی از مهم‌ترین دروس عمومی در کنکور سراسری تبدیل شده است. بنابراین داوطلبان باید توجه خاصی به مفاهیم این درس داشته باشند.

ادبیات حرف آخر توسط استاد محسن منتظری تدریس می‌شود. استاد منتظری با استفاده از الگوهای خاص و روش‌های کاربردی مفاهیم ادبیات را به بهترین شکل ممکن تدریس می‌کند. پکیج ادبیات حرف آخر شامل ویژگی‌های زیر است:

 • تدریس منحصربه‌فرد مبحث واژگان
 • تدریس توسط استاد محسن منتظری
 • استفاده از پویانمایی‌های داستانی و شخصیت‌پردازی
 • حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر و حل سوالات تالیفی
 • آموزش لغات به صورت انیمیشن‌های داستان محور
 • تدریس کل مبحث حجیم قرابت معنایی در ۹ ساعت با استفاده از انیمیشن‌های منحصربه‌فرد
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با سیستم ابتکاری قفل‌گذاری
 • استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص
 • آموزش مفاهیم ادبیات با استفاده از تصاویر و انیمیشن‌های خاص
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با الگوهای سریع و داستانی

ادبیات کنکور را چگونه ۱۰۰ بزنیم؟ معرفی مباحث تست خیز

سوالات ادبیات در کنکور بر پایه منابع نظام جدید است. دانش‌آموزان باید ادبیات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را برای این درس مطالعه کنند. بسیاری از دانش‌آموزان با این سوال روبه‌رو می‌شوند “چگونه ادبیات کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟” پاسخ به این سوال بسیار ساده است …

3) دین و زندگی حرف آخر

درس دین و زندگی با ضریب 3 یکی دیگر از دروس عمومی در کنکور سراسری است. داوطلبان گروه انسانی باید دین و زندگی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را برای پاسخگویی به سوالات کنکور مطالعه کنند. این درس در کنکور سراسری 25 سوال دارد و داوطلبان باید در مدت زمان 17 دقیقه به سوالات این درس پاسخ دهند. اکثر داوطلبان گروه انسانی این درس را یک درس حفظی تصور می‌کنند و تمامی مطالب آن را حفظ می‌کنند. اما این طرز فکر اشتباه است، شما نباید به هیچ عنوان مفاهیم این درس را حفظ کنید. برای کسب یک درصد عالی در درس دین و زندگی بهتر است به صورت دقیق مفاهیم این درس را مطالعه کنید.

حرف آخر برای این درس عمومی یک پکیج منحصربه‌فرد آماده کرده است. پکیج‌های دینی حرف آخر با تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. داوطلبان می‌توانند به راحتی با تدریس استاد یوسفیان پور بهترین درصد را در کنکور کسب کنند. پکیج دین و زندگی حرف آخر ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش کل دین و زندگی کنکور با ۱۴ الگو توسط استاد یوسفیان پور
 • تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از ۱ هفته
 • تصویرسازی و تدریس کلیه مفاهیم با استفاده از پویانمایی
 • یادگیری سریع کل آیات و متون دین و زندگی بدون حفظ کردن مطلبی
 • حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌های متنوع و جامع توسط استاد یوسفیان پور
 • بررسی و حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر
 • حل تست‌های تالیفی
 • آموزش تحوه پاسخگویی به سوالات دین و زندگی در کنکور

بودجه بندی دینی کنکور

دانش‌آموزان و داوطلبان باید در کنکور سراسری منابع نظام جدید را مطالعه کنند. دین و زندگی پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم منابع آزمون سراسری برای نظام جدید هستند. ما در این مطلب به طور کامل بودجه‌بندی دینی کنکور را بر اساس منابع نظام جدید به شما معرفی می‌کنیم سپس مهم‌ترین فصل‌های درس دین و زندگی را به شما توضیح می‌دهیم.

4) زبان انگلیسی حرف آخر

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی پکیج‌هایی تهیه کرده است. یکی دیگر از دروس عمومی که موسسه حرف آخر برای آن پکیج دارد، درس زبان انگلیسی است. درس زبان انگلیسی آخرین درس عمومی در دفترچه عمومی یا دفترچه شماره یک است. این درس 25 سوال دارد و داوطلبان باید به این سوالات در مدت زمان 20 دقیقه پاسخ دهند. پکیج زبان انگلیسی حرف آخر توسط استاد مجتبی محمودی تدریس می‌شود. این پکیج ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش تمامی لغات زبان به شکل انیمیشن
 • تدریس توسط استاد مجتبی محمودی
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مفاهیم
 • استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص
 • آموزش حل تست‌های کنکور در سریع‌ترین زمان ممکن
 • آموزش کل زبان انگلیسی کنکور در ۲۰ ساعت به صورت انیمیشن
 • آموزش حل سوالات زبان انگلیسی کنکور
 • آموزش مفاهیم اصلی و بنیادی زبان انگلیسی کنکور به شکل نقشه راه

چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟

زبان کنکور آخرین درس عمومی در دفترچه شماره ۱ است. زبان انگلیسی با ۲۵ سوال در کنکور سراسری، ضریب ۲ دارد. داوطلبان باید از سوال ۷۶ الی سوال ۱۰۰ به سوالات زبان انگلیسی پاسخ دهند. اما مهم‌ترین سوالی که در این مطلب به آن پاسخ داده می‌شود، ” چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم ” است. با ما همراه باشید تا با ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی در کنکور بیشتر آشنا شوید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

داوطلبان گروه انسانی در کنکور انسانی باید به سوالات دو دفترچه عمومی و تخصصی پاسخ دهند. موسسه حرف اخر برای تمامی دروس عمومی پکیج‌های خاصی آماده کرده است و آن‌ها را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف آخر برای مطالعه دروس عمومی خود استفاده کنند. شما می‌توانید لیست قیمت محصولات حرف آخر برای دروس عمومی انسانی را در قسمت زیر مشاهده کنید:

شما می‌توانید برای دیدن سایر محصولات حرف آخر و داشتن اطلاعات کامل در مورد محصولات به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید

محصولات حرف آخر برای رشته انسانی: دروس تخصصی

موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و تخصصی انسانی پکیج‌هایی آماده کرده است. پکیج‌های دروس تخصصی گروه انسانی پس از تولید با استقبال بی نظیر داوطلبان روبه‌رو شد و بسیاری از داوطلبان از این پکیج‌ها برای مطالعه دروس تخصصی استفاده کردند. شما می‌توانید در قسمت زیر با پکیج‌های تخصصی گروه انسانی بیشتر آشنا شوید:

1) عربی تخصصی کنکور انسانی

یکی از مهم‌ترین دروس تخصصی در کنکور انسانی، درس عربی است. داوطلبان گروه انسانی باید در دو دفترچه عمومی و تخصصی به سوالات عربی پاسخ دهند. البته سوالات درس عربی در دفترچه عمومی برای تمامی داوطلبان یکسان است. اما درس عربی تخصصی تنها برای داوطلبان گروه انسانی است. داوطلبان باید در دفترچه تخصصی به عنوان چهارمین درس تخصصی به سوالات عربی پاسخ دهند. درس عربی تخصصی دارای 20 سوال است و داوطلبان باید از سوال شماره 166 الی 185 به سوالات عربی در کنکور پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات عربی 20 دقیقه است و داوطلبان تنها 60 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال عربی در کنکور پاسخ دهند.

حرف آخر انسانی برای درس عربی تخصصی یک پکیج منحصربه‌فرد آماده کرده است. پکیج عربی تخصصی انسانی با تدریس منحصربه‌فرد استاد واعظی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. استاد واعظی با استفاده از الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص خود مفاهیم درس عربی تخصصی کنکور انسانی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان با مشاهده این پکیج به راحتی می‌توانند به سوالات عربی در کنکور انسانی پاسخ دهند. ویژگی‌های پکیج عربی حرف آخر انسانی به صورت زیر هستند:

 • تدریس تمامی مفاهیم عربی گروه انسانی
 • آموزش توسط بهترین استاد عربی کشور
 • یادگیری آسان لغات عربی با استفاده از روش‌های خاص استاد واعظی
 • حل تست‌های کنکور با استفاده از روش‌های منحصربه‌فرد
 • استفاده از الگو و نقشه راه برای توضیح بهتر مطالب
 • آموزش با استفاده از انیمیشن و تصاویر برای درک بهتر مطالب
 • قیمت مناسب
 • آموزش جامع و کامل

2) عربی جامع علوم انسانی استاد وحدت

موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان گروه انسانی مفاهیم درس عربی تخصصی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند از پکیج‌های متنوعی استفاده می‌کند. یکی دیگر از پکیج‌های عربی انسانی حرف آخر، پکیج عربی جامع علوم انسانی است. این پکیج به صورت تشریحی و کنکوری تمامی مفاهیم عربی را در اختیار داوطلبان گروه انسانی قرار می‌دهد. این پکیج توسط استاد حامی وحدت تدریس می‌شود و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

3) ریاضی حرف آخر انسانی

یکی از دروس تخصصی دشوار در کنکور انسانی، درس ریاضی است. درس ریاضی به عنوان اولین درس در دفترچه تخصصی به سراغ داوطلبان می‌آید. تعداد سوالات درس ریاضی در کنکور انسانی 20 سوال است. داوطلبان باید به سوالات این درس از شماره 101 الی 120 پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور انسانی 25 دقیقه است. داوطلبان تنها 72 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال ریاضی در کنکور پاسخ دهند.

پکیج ریاضی انسانی حرف آخر در حال حاضر تنها 50 درصد از ریاضی انسانی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شود. موسسه حرف آخر در این پکیج 50 درصد از محتوای آسان و تست خیز ریاضی را در اختیار داوطلبان گروه انسانی قرار می‌دهد. این پکیج در موسسه حرف آخر توسط استاد منتظری و استاد خرقانی آموزش داده می‌شود. اساتید این پکیج از روش‌های خاص و ابتکاری برای آموزش مفاهیم ریاضی استفاده می‌کنند. پکیج ریاضی انسانی حرف آخر مفاهیم زیر را به داوطلبان آموزش می‌دهد:

ریاضی پایه دهم

فصل اول: معادله درجه دوم
 • معادله و مسائل توصیفی
 • حل معادله درجه دو و کاربردها
 • معادله‌های شامل عبارت‌های گویا
فصل دوم: تابع
 • مفهوم تابع
 • ضابطه جبری تابع
 • نمودار تابع خطی
 • نمودار تابع درجه دو
فصل سوم: کار با داده‌های آماری
 • گردآوری داده‌ها
 • معیارهای گرایش به مرکز
 • معیارهای پراکندگی
فصل چهارم: نمایش داده‌ها
 • نمودارهای یک متغیره
 • نمودارهای چند متغیره

ریاضی پایه یازدهم

فصل اول: آشنایی با منطق و استدلال ریاضی
 • درس اول: گزاره‌ها و ترکیب گزاره‌ها: ترکیب گزاره، ترکیب عطفی دو گزاره، ترکیب فصلی دو گزاره، ترکیب شرطی دو گزاره و ترکیب دو شرطی
 • درس دوم: استدلال ریاضی
فصل دوم: تابع
 • درس اول: توابع ثابت، چند ضابطه‌ای و همانی: انواع تابع، تابع ثابت، تابع چند ضابطه‌ای، تابع همانی
 • درس دوم: توابع پلکانی و قدر مطلق: تابع پلکانی، تابع علامت، تابع جز صحیح و تابع قدر مطلق
 • درس سوم: اعمال بر روی توابع
فصل سوم: آمار
 • درس اول: شاخص‌های آماری: خط فقر و تورم
 • درس دوم: سری‌های زمانی: سری زمانی، درون یابی و برون یابی

ریاضی پایه دوازدهم

فصل اول: آمار و احتمال
 • درس اول: شمارش
 • درس دوم: احتمال
 • درس سوم: چرخه آمار در حل مسائل
فصل دوم: الگوهای خطی
 • درس اول: مدل سازی و دنباله
 • دنباله‌های حسابی
فصل سوم: الگوهای غیر خطی
 • درس اول: دنباله هندسی
 • درس دوم: ریشه nام و توان گویا
 • درس سوم: تابع نمایی

4) پکیج تاریخ حرف آخر انسانی

درس تاریخ یکی دیگر از دروس تخصصی در کنکور انسانی است که داوطلبان به همراه درس جغرافیا باید به سوالات آن در کنکور پاسخ دهند. موسسه حرف آخر برای این درس نیز یک پکیج خاص در نظر گرفته است. پکیج تاریخ حرف آخر انسانی شامل تاریخ پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم است. این پکیج توسط استاد مصطفی رضایی مهر تدریس می‌شود و تمامی مفاهیم تاریخ را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان در پکیج تاریخ حرف آخر انسانی موضوعات زیر را مطالعه می‌کنند:

تاریخ پایه دهم

 • درس اول: تاریخ و تاریخ نگاری
 • درس دوم: تاریخ، زمان و مکان
 • درس سوم: باستان شناسی، در جستجوی میراث فرهنگی
 • درس چهارم: پیدایش تمدن
 • درس پنجم: هند و چین
 • درس ششم: یونان و روم
 • درس هفتم: مطالعه و کاوش در گذشته‌های دور
 • درس هشتم: سپیده دم تمدن ایرانی
 • درس نهم: از ورود آریایی‌ها تا پایان هخامنشیان
 • درس دهم: اشکانیان و ساسانیان
 • درس یازدهم: آیین کشورداری
 • درس دوازدهم: جامعه و خانواده
 • درس سیزدهم: اقتصاد و معیشت
 • درس چهاردهم: دین و اعتقادات
 • درس پانزدهم: زبان، علم و آموزش
 • درس شانزدهم: هنر و معماری

تاریخ پایه یازدهم

 • درس اول: منابع پژوهش در تاریخ اسلام و ایران دوران اسلامی
 • درس دوم: روش پژوهش در تاریخ: بررسی و سنجش اعتبار شواهد و مدارک
 • درس سوم: اسلام در مکه
 • درس چهارم: امت و حکومت نبوی در مدینه
 • درس پنجم: تثبیت و گسترش اسلام در دوران خلفای نخستین
 • درس ششم: امویان بر مسند قدرت
 • درس هفتم: جهان اسلام در عصر خلافت عباسی
 • درس هشتم: اسلام در ایران
 • درس نهم: ظهور و گسترش تمدن ایرانی
 • درس دهم: ایران در دوران غزنوی، سلجوقی و خوارزمشاهی
 • درس یازدهم: حکومت، جامعه و اقتصاد در عصر مغول
 • درس دوازدهم: فرهنگ و هنر در عصر مغول
 • درس سیزدهم: تحولات سیاسی و اقتصادی ایران در دوره صفوی
 • درس چهاردهم: فرهنگ و تمدن در عصر صفوی
 • درس پانزدهم: قرون وسطا
 • درس شانزدهم: رنسانس و عصر جدید

تاریخ پایه دوازدهم

 • درس اول: تاریخ نگاری و منابع دوره معاصر
 • درس دوم: ایران و جهان در آستانه دوره معاصر
 • درس سوم: سیاست و حکومت در عصر قاجار
 • درس چهارم: اوضاع اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی عصر قاجار
 • درس پنجم: نهضت مشروطه ایران
 • درس ششم: جنگ جهانی اول و ایران
 • درس هفتم: ایران در دوره حکومت رضاشاه
 • درس هشتم: جنگ جهانی دوم و جهان پس از آن
 • درس نهم: نهضت ملی شدن صنعت نفت ایران
 • درس دهم: انقلاب اسلامی
 • درس یازدهم: استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی
 • درس دوازدهم: جنگ تحمیلی و دفاع مقدس

5) اقتصاد انسانی حرف آخر

یکی دیگر از دروس تخصصی در کنکور انسانی، درس اقتصاد است. داوطلبان باید به سوالات درس اقتصاد به عنوان دومین درس در دفترچه تخصصی پاسخ دهند. این درس از 15 سوال تشکیل شده است و سوالات آن از شماره 121 الی 135 در دفترچه تخصصی قرار دارند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات اقتصاد 10 دقیقه است و داوطلبان برای پاسخگویی به هر سوال تنها 36 ثانیه زمان دارند.

موسسه حرف آخر برای این درس تخصصی نیز پکیج آموزشی تولید کرده است. پکیج اقتصاد حرف آخر یکی دیگر از پکیج‌های حرف آخر انسانی است که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. این پکیج توسط یکی از بهترین اساتید اقتصاد کشور یعنی استاد پویا بهشتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. استاد پویا بهشتی مفاهیم اقتصاد پایه دهم را به صورت کامل در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان در این پکیج می‌توانند موضوعات زیر را مطالعه کنند:

 • فصل اول: اصول انتخاب در کسب و کار
 • فصل دوم: بازیگران اصلی در میدان اقتصاد
 • فصل سوم: اقتصاد رشد و پیشرفت
 • فصل چهارم: اقتصاد در خانواده

6) پکیج جغرافیای جامع کنکور حرف آخر

داوطلبان گروه انسانی باید در کنکور به 15 سوال درس جغرافیا پاسخ دهند. این درس تخصصی همراه با سوالات درس تاریخ به سراغ داوطلبان می‌آید. این درس نیز مانند سایر دروس تخصصی در کنکور انسانی در موسسه حرف آخر توسط بهترین اساتید تدریس می‌شود. پکیج جغرافیای حرف آخر توسط استاد مصطفی رضایی مهر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. این استاد موسسه حرف آخر تمامی مفاهیم جغرافیای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان در این پکیج موضوعات زیر را مطالعه می‌کنند:

جغرافیای پایه دهم

 • درس اول: جغرافیا، علمی برای زندگی بهتر
 • درس دوم: روش مطالعه و پژوهش در جغرافیا
 • درس سوم: موقعیت جغرافیایی ایران
 • درس چهارم: ناهمواری‌های ایران
 • درس پنجم: آب و هوای ایران
 • درس ششم: منابع آب ایران
 • درس هفتم: ویژگی‌های جمعیت ایران
 • درس هشتم: تقسیمات کشوری ایران
 • درس نهم: سکونتگاه‌های ایران
 • درس دهم: توان‌های اقتصادی ایران

جغرافیای پایه یازدهم

 • درس اول: معنا و مفهوم ناحیه
 • درس دوم: انسان و ناحیه
 • درس سوم: نواحی آب و هوایی
 • درس چهارم: ناهمواری‌ها و اشکال زمین
 • درس پنجم: نواحی زیستی
 • درس ششم: نواحی فرهنگی
 • درس هفتم: نواحی اقتصادی (کشاورزی و صنعت)
 • درس هشتم: نواحی اقتصادی (تجارت و اقتصاد جهانی)
 • درس نهم: معنا و مفهوم ناحیه سیاسی
 • درس دهم: کشور یک ناحیه سیاسی
 • درس یازدهم: ژئوپلیتیک

پایه دوازدهم

 • درس اول: شهرها و روستاها
 • درس دوم: مدیریت شهر و روستا
 • درس سوم: ویژگی‌ها و انواع شیوه‌های حمل و نقل
 • درس چهارم: مدیریت حمل و نقل
 • درس پنجم: ویژگی‌ها و انواع مخاطرات طبیعی
 • درس ششم: مدیریت مخاطرات طبیعی

7) پکیج مکمل ادبیات قافیه و عروض انسانی

یکی دیگر از دروس تخصصی در کنکور انسانی، درس ادبیات فارسی تخصصی یا علوم و فنون ادبی است. این درس به عنوان سومین درس تخصصی در دفترچه شماره دو قرار دارد. داوطلبان باید به 30 سوال این درس از شماره 136 الی 165 پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات ادبیات تخصصی در کنکور انسانی 30 دقیقه است. به عبارت دیگر داوطلبان تنها 60 ثانیه زمان دارند تا به سوالات علوم و فنون ادبی در کنکور پاسخ دهند.

سوالات درس ادبیات در کنکور انسانی شامل بخش‌های مختلفی مانند تاریخ ادبیات و سبک شناسی، بخش عروض، بخش قافیه، بخش آرایه ادبی و بخش قرابت معنایی است. موسسه حرف اخر برای اینکه داوطلبان به بهترین شکل ممکن مفاهیم ادبیات تخصصی را یاد بگیرند برای هر مبحث ادبیات از یک پکیج خاص استفاده می‌کند. پکیج مکمل ادبیات قافیه و عروض انسانی به طور کامل مفاهیم قافیه و عروض ادبیات را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. این پکیج توسط استاد منتظری و استاد مهرداد مشایخی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. ویژگی‌های این پکیج به صورت زیر هستند:

 • آموزش مفاهیم مبحث عروض و قافیه پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم
 • تدریس توسط بهترین اساتید کشور: استاد محسن منتظری و مهرداد مشایخی
 • استفاده از الگو و نقشه‌راه‌های مختلف برای آموزش مفاهیم
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مطالب
 • حل سوالات و تست‌های قافیه و عروض
 • جامع و کامل
 • قیمت مناسب

8) پکیج مکمل ادبیات آرایه و قرابت انسانی

همان طور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم موسسه حرف آخر برای بخش‌های مختلف ادبیات تخصصی انسانی پکیج‌های متفاوتی ارائه می‌دهد. پکیج مکمل ادبیات آرایه و قرابت انسانی حرف اخر یکی دیگر از پکیج‌های انسانی حرف آخر است که توسط استاد محسن منتظری در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان با استفاده از این پکیج حرف آخر انسانی می‌توانند به طور کامل مفاهیم قرابت و آرایه ادبی را در کنکور سراسری یاد بگیرند.

9) جامعه شناسی جامع کنکور حرف آخر

جامعه شناسی نیز یکی دیگر از دروس تخصصی کنکور انسانی است. داوطلبان باید به 20 سوال درس جامعه شناسی در مدت زمان 15 دقیقه پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلبان تنها 42 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال جامعه شناسی در کنکور پاسخ دهند. پکیج جامعه شناسی حرف آخر توسط استاد عابد حدودی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. استاد حدودی موضوعات زیر را در این پکیج به داوطلبان آموزش می‌دهد:

جامعه شناسی پایه دهم

 • کنش‌های ما
 • پدیده‌های اجتماعی
 • جهان اجتماعی
 • تشریح جهان اجتماعی
 • جهان‌های اجتماعی
 • پیامدهای جهان اجتماعی
 • ارزیابی جهان‌های اجتماعی
 • هویت فردی و اجتماعی
 • باز تولید هویت اجتماعی
 • تغییرات هویت اجتماعی
 • تغییرات هویتی جهان اجتماعی
 • هویت ایرانی

جامعه شناسی پایه یازدهم

 • جهان فرهنگی
 • فرهنگ جهانی
 • نمونه‌های فرهنگ جهانی 1
 • نمونه‌های فرهنگ جهانی 2
 • باورها و ارزش‌های بنیادین فرهنگ غرب
 • چگونگی تکوین فرهنگ معاصر غرب
 • جامعه جهانی
 • تحولات نظام جهانی
 • جهان دو قطبی
 • جنگ‌ها و تقابل‌های جهانی
 • بحران‌های اقتصادی و زیست محیطی
 • بحران‌ها معرفتی و معنوی
 • سرآغاز بیداری اسلامی
 • انقلاب اسلامی ایران؛ نقطه عطف بیداری اسلامی
 • افق بیداری اسلامی

جامعه شناسی پایه دوازدهم

 • ذخیره دانشی
 • علوم اجتماعی
 • نظم اجتماعی
 • کنش اجتماعی
 • معنای زندگی
 • قدرت اجتماعی
 • نابرابری اجتماعی
 • سیاست هویت
 • پیشینه علوم اجتماعی در جهان اسلام
 • افق علوم اجتماعی در جهان اسلام

10) پکیج روانشناسی حرف آخر

هشتمین درس در دفترچه تخصصی کنکور انسانی درس روانشناسی است. داوطلبان باید به 20 سوال درس روانشناسی از سوال شماره 261 الی 280 پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات روانشناسی در کنکور سراسری 15 دقیقه است. داوطلبان برای پاسخگویی به هر سوال تنها 42 ثانیه زمان دارند. بنابراین باید با دقت زیادی به سوالات روانشناسی در کنکور پاسخ دهند. پکیج روانشناسی حرف آخر به طور کامل تمامی مفاهیم روانشناسی پایه یازدهم را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان در این پکیج موضوعات زیر را مطالعه می‌کنند:

 • درس اول: روانشناسی: تعریف و روش مورد مطالعه
 • درس دوم: روانشناسی رشد
 • درس سوم: احساس، توجه، ادراک
 • درس چهارم: حافظه و علل فراموشی
 • درس پنجم: تفکر (1) حل مسئله
 • درس ششم: تفکر (2) تصمیم گیری
 • درس هفتم: انگیزه و نگرش
 • درس هشتم: روانشناسی سلامت

11) پکیج فلسفه و منطق حرف آخر

درس فلسفه و منطق یکی دیگر از دروس تخصصی در کنکور انسانی است. داوطلبان باید به 25 سوال این درس از شماره 236 الی 260 پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات فلسفه و منطق 25 دقیقه است و داوطلبان برای پاسخگویی به هر سوال تنها 60 ثانیه زمان دارند. موسسه حرف آخر در پکیج فلسفه و منطق فلسفه پایه یازدهم و دوازدهم و منطق پایه دهم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان در این پکیج موضوعات زیر را مطالعه می‌کنند:

منطق پایه دهم

 • درس اول: منطق، ترازوی اندیشه
 • درس دوم: لفظ و معنا
 • درس سوم: مفهوم و مصداق
 • درس چهارم: اقسام و شرایط تعریف
 • درس پنجم: اقسام استدلال استقرایی
 • درس ششم: قضیه حملی
 • درس هفتم: احکام قضایا
 • درس هشتم: قیاس اقترانی
 • درس نهم: قضیه شرطی و قیاس استثنایی
 • درس دهم: سنجشگری در تفکر

فلسفه پایه یازدهم

 • درس اول: چیستی فلسفه
 • درس دوم: ریشه و شاخه‌های فلسفه
 • درس سوم: آغاز تاریخی فلسفه
 • درس چهارم: فلسفه و زندگی
 • درس پنجم: زندگی بر اساس اندیشه
 • درس ششم: امکان شناخت
 • درس هفتم: ابزارهای شناخت
 • درس هشتم: نگاهی به تاریخچه معرفت
 • درس نهم: چیستی انسان
 • درس دهم: انسان، موجود اخلاق‌گرا

فلسفه پایه دوازدهم

 • درس اول: هستی و چیستی
 • درس دوم: جهان ممکنات
 • درس سوم: جهان علی و معلولی
 • درس چهارم: کدام تصویر از جهان؟
 • درس پنجم: خدا در فلسفه (1)
 • درس ششم: خدا در فلسفه (2)
 • درس هفتم: عقل در فلسفه (1)
 • درس هشتم: عقل در فلسفه (2)
 • درس نهم: آغاز فلسفه در جهان اسلام (1)
 • درس دهم: فلسفه در جهان اسلام (2)
 • درس یازدهم: دوران متاخر

12) پکیج کامل رشته انسانی

موسسه حرف آخر برای راحتی هر چه بیشتر داوطلبان تمامی پکیج‌های گروه انسانی را در یک پکیج کامل قرار داده است. داوطلبان با انتخاب پکیج کامل رشته انسانی می‌توانند به تمامی دروس تخصصی کنکور انسانی دسترسی داشته باشند. البته به این موضوع توجه کنید که پکیج فلسفه و منطق و پکیج روانشناسی در حال حاضر به طور کامل در سایت حرف آخر قرار ندارند.

لیست قیمت محصولات حرف آخر انسانی: دروس تخصصی

 سوالات متداول در مورد پکیج‌های حرف آخر انسانی

1) آیا موسسه حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی پکیج‌هایی ارائه می‌دهد؟

بله، موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و تخصصی گروه انسانی پکیج‌های خاصی ارائه می‌دهد.

2) محصولات حرف آخر انسانی چه زمانی در سایت حرف آخر قرار می‌گیرند؟

داوطلبان در حال حاضر با مراجعه به سایت رسمی و مرکزی حرف آخر می‌توانند به پکیج‌های انسانی حرف آخر دسترسی داشته باشند.

3) آیا موسسه حرف آخر برای دروس تخصصی انسانی نیز پکیج‌هایی ارائه می‌دهد؟

بله این موسسه برای هشت درس تخصصی در کنکور انسانی پکیج‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد.

, ,

96 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام میشه بگین پکیج ریاضی انسانی هست یانه

  پاسخ
 • انتشارات حرف آخر
  4 مهر, 1399 8:31 ب.ظ

  سلام دوست عزیز بچه‌های انسانی می‌تونن از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنن

  پاسخ
 • سلام برا انسانی هم پکیج دارین؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 11:59 ق.ظ

   دوست عزیز فقط پکیج‌های عمومی برای دوستان و داوطلبان انسانی مناسب هست ❤❤

   پاسخ
   • پک فلسفه و منطق و روان شناسی تا اول مهر میان بیرون ؟؟؟؟ همه درسا رو دادید حتی تاریخ و جغرافی که بین بقیه درسا کم ارزش تر هستن اما هنوز خبری از فلسفه و منطق نشده که پیچیده ترین درسه .
    خاهشا یه توضیحی بدید راجع بهش . تا مهر میاد
    اگر تا مهر نمیاد خاهشا بگید بهمون تا حداقل معطل نشیم

    پاسخ
 • قبول دارید شما شعار عدالت آموزشی رو رعایت نکردید؟
  قبول دارید اینکه ایران ما هیچ پیشرفتی نکرد مظلومیت رشته علوم انسانیست؟؟؟
  چرا مثلا برا علوم انسانی فقد چند کتاب ?اومدید تالیف کردید

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:00 ب.ظ

   دوست عزیز پکیج‌های انسانی نیز قراره در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیره ❤❤ ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام،وقت به خیر
    ببخشید رشته انسانی هم میتونه از پکیج های آموزشي درس دین و زندگی هم استفاده کنه؟
    ممنون

    پاسخ
    • سلام، من پایه دهم انسانی هستم و تقریباً دو سال دیگه قراره که کنکور انسانی بدم و خیلی این رشته رو دوست دارم، میخواستم بگم که دی وی دی های موسسه شما بسیار عالی هست و تکنیک های خوبی داره، لطفاً تا زمان کنکور ما یک پکیج کلی برای دروس اختصاصی انسانی مثل فلسفه، منطق، روانشناسی، جامعه شناسی و… که دروس بسیار رتبه سازی در رشته انسانی هستند، تولید کنیدتا روی اونا تسلط پیدا کنیم، این درس ها کاملا مفهومی هستند و برای ما خیلی مهمند، دیگه کنکور بگذره، اون موقع نمیتونیم نگاه کنیم. لطفاً به رشته شیرین و خواندنی انسانی بها بدید. با تشکر.

     پاسخ
  • آفرین..موافقم

   پاسخ
  • شدیداً موافقم که انسانی رو اصلا رشته حساب نمیکنن

   پاسخ
  • راس میگی ما انسانی ها ادم نیستیم؟؟???

   پاسخ
 • علی دقیقا نظر منو گفتی چرا باید علوم انسانی که میتونه فرمون مملکت رو دستش بگیره و جهتشو شاید درست کنه ، بهش انقدر ظلم بشه، چرا همیشه تو ایران این بوده که علوم انسانی نیازی به درس خوندن نداره و همشون ضعیفن؟؟؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:01 ب.ظ

   شما هم برای ما عزیز هستین، هر چه زودتر برای انسانی نیز پکیج‌هایی در نظر گرفته میشه ❤❤ ❤❤

   پاسخ
 • کسایی که برای حرف اخر زحمت میکشید چرا فرق میگذارید بین رشته ها یعنی ما بچه های انسانی مهم نیستیم که فقط چند تا کتاب عمومی گزاشتین و بقیه رو رها کردین چرا زحمات خودتون کامل نمیکنید لطفا یکم به فکر رشته انسانی هم باشید فعلا که رشته انسانی بیشتر از ریاظی داوطلب داره
  خیلی متشکرم از زحماتتون

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:02 ب.ظ

   هیچ فرقی بین هیچ دانش‌آموزی نیست چه انسانی بخونین چه ریاضی و …… ❤❤ ❤❤ ❤❤
   ما ممنونیم از شما که نظراتتون رو به ما میگین، تمام نظرات شما به موسسه انتقال داده میشه ❤❤ ❤❤
   بچه‌های انسانی برای ما عزیز هستن لطفا اینو از یاد نبرین ❤❤

   پاسخ
   • من بخوام از عید شروع کنم باdvd باید چکار کنم و قیمت

    پاسخ
    • موسسه حرف آخر
     7 فروردین, 1401 1:10 ب.ظ

     دوست عزیز شما می تونید با پروژه ۶۰۴۰ تو این ۳ ماه مطالب رو بخونین و دوره کنین جهت دریافت اطلاعات بیش تر با ما در ارتباط باشین

     پاسخ
 • سلام ببخشید برای عربی تخصصی انسانی dvdاراعه نمیدین

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:02 ب.ظ

   سلام در حال حاضر موجود نیست دوست عزیز ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید بچه های انسانی برای دروس عمومی شون میتونن از این پکیج رایگان استفاده کنن؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
  • سلام
   من
   پوریا فرزین هستم
   از
   کردستان
   شهرستان سقز
   درسته که حرف آخر برترین کانون آموزشی کشور برای رشته انسانی هنوز محصولی نداده ولی میشه که از روش های حذف گزینه و سرعتی حرف آخر استفاده کرد برای جواب دادن به سوالات و برای درس علوم و فنون فقط فرقش با ادبیات عروضشه و فک نکنم فرقی داشته رو میشه از پک ادبیات برای پاسخ به علوم فنون استفاده کرد من یک دوست ناشناس پک رو به من داده و من همه ی ازمون ها رو کولاک کردم پس دیگر انتقاد بسه شاید مشکلی وجوود داشته باشه لطفا زوود قضاوت نکنید
   دووستان
   چون دیگه از حرف آخر بهتر و برتر پیدا نمی شه تا قیامت به خدا قسم
   خدانگهدار
   موفق و پیروز،باشید
   به کوردی
   سه ر بهچرز بن
   خواتان له گل
   گه له سپاس له حرف آخر?

   پاسخ
 • سلام رشته انسانی خیلی سخت تر و پیچیده تر از دوتا فرمول فیزیک و شیمی و هندسست!
  درضمن قاضی و روانشناس و معلم خیلی مهمتر از دندونپزشک و پزشک عمومی و پرستاره که انقدر واسش زحمت میکشید!
  میگن بعد کنکور رشته انسانی چند نفر خودکشی کردن!
  چرا این موضوع رو گردن همین بی اهمیتی هایی که برای رشته انسانی میشه نزاریم؟؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   6 آذر, 1399 12:03 ب.ظ

   دوست عزیز هر فردی با هر رشته و هر کاری که میکنه توی جامعه مهم هستش ❤❤ ❤❤
   بچه‌های انسانی هم برای ما عزیز و مهم هستن ❤❤ ❤❤

   پاسخ
   • سلام انشاالله دقیقا کی واسه رشته انسانی و واسه دروس اختصاصی کنکوری تدریس میکنید؟

    پاسخ
 • مگه مملکت فقط دکتر مهندس نیاز داره که فقط برا تجربی و ریاضی پکیج درست کردید.

  پاسخ
 • سلام علیکم
  اقا من رشته انسانیم باید چجوری سفارش بدم

  پاسخ
 • سلام..من واقعا متاسف شدم که رشته انسانی تا این حد طرد شده است..حتی در موسسه شما.این کشور علاوه بر دکتر به سیاستمدار اقتصاد دان وکیل و روان شناس و معلم و…….احتیاج داره..کاش موسساتی مثل شما مشوق بچه ها برای راهیابی به این رشته بودن.

  پاسخ
 • لطفاً لطفاً پکیج کامل کنکورانسانی روبزارید

  پاسخ
 • منتشرپکیج کامل کنکورانسانی چه قدر طول می کشه

  پاسخ
 • سلام آیا پکیج دروس اختصاصی انسانی برای کنکور1400 آماده میشه؟

  پاسخ
 • شما بی نظیرین

  پاسخ
 • من سال پیش از دی وی دی های شما استفاده کردم و موفق شدم شک نکنید این موسسه حرف نداره

  پاسخ
 • من پارسال با این موسسه خوندم و موفق شدم مرسی ازتون

  پاسخ
 • سلام
  دقیقا کی قراره پکیج کاملکنکور انسانی رو بسازید؟؟

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   25 آذر, 1399 12:42 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، اگه مطلبی باشه در مورد این موضوع حتما اطلاع‌رسانی میشه ?

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  مندوزدهم انسانی هستم امسال کنکور دارم و پکیج عمومی رو خریدم .و شنیدم برای گروه انسانی دین و زندگی در دست تولید هست .اگه dvd برای انسانی تولید بشه به ما اطلاع رسانی خواهد شد یا نه؟ و فقط همون قسمتی که نداریم میتونیم بخریم .
  پکیج دورس اختصاصی مثل ریاضی واقتصادو….چی در دست تولید نیس تا قبل کنکور به دردمون بخوره

  پاسخ
  • انتشارات حرف آخر
   25 آذر, 1399 12:43 ب.ظ

   سلام دوست عزیز سلامت باشین ? فعلا داوطلبان گروه انسانی می‌تونن از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنن ? هر موقع خبری در مورد پکیج‌های تخصصی انسانی باشه حتما اطلاع‌رسانی میشه ?

   پاسخ
 • ببخشید چرا پکیج تخصصی رشته انسانی رو طراحی نمی کنید ؟؟!!!

  پاسخ
 • چرا برای انسانی ها پکیج دروس تخصصی ندارید ما دروس تخصصی رو لازم داریم?

  پاسخ
 • سلام من پکیج کامل انسانی رو میخوام درس های تخصصی چقدر میشه قیمتش؟ و درس های عمومی چقدر؟ رو ی هم قیمت چقدر هست؟

  پاسخ
 • سلام وخسته نباشید ببخشید تا کنکور۱۴۰۱ کتاب های اختصاصی انسانی می یاد یا نه لطفاً جواب بدین

  پاسخ
 • اصلاتاکنکور۱۴۰۱عربی اختصاصی منتشر می کنید تک تک عربی اختصاصی

  پاسخ
 • احتمال داره تا کنکور۱۴۰۱ادبیات اختصاصی هم بیاد

  پاسخ
 • سلام من مي خواستم براي پسرم پکیج سفارش بدم کسی هست بتونم ازش مشاوره بگیرم تا بهترین انتخاب رو بکنم

  پاسخ
 • انسانی ها
  12 بهمن, 1399 11:13 ب.ظ

  سلام
  ببخشید پکیج ریاضی انسانی هست
  کی میاد

  پاسخ
  • سلام من میتونم دروس عمومی حرف اخر برای سال دهم رشته انسانی ۹۸-۹۹ تهیه کنم؟ چون کتاب های دهم امسال فرق کردند

   پاسخ
 • سلام
  بچه های انسانی عربیشون تخصصیه و خیلی از مباحثی که انسانی ها توی عربی دارن توی عربی عمومی مطرح نمیشه و همین طور ادبیات، درسته که ادبیات عمومی دارن ولی خب بچه های انسانی یه ادبیات تخصصی هم دارن که واقعا بعضی از قسمتاش دشواره ، دینی انسانی هم خیلی پر بازار از دینی عمومیه، ریاضی و امارشون که حتی بچه ریاضی هم بعضی از مباحث آمار انسانی رو نمیخونن ،اقتصاد هم مثه فیزیک فرمول های محاسباتی داره و بقیه درسا مثه جامعه‌شناسی و روانشناسی و فلسفه و منطق و تاریخ هم که وحشتناکن
  به نظر من حرف اخر باید به بچه های انسانی هم توجه کنه چون در نهایت این دانش اموزای رشته انسانی هستن که نیروی کار انسانی کشور رو تشکیل میدن

  پاسخ
  • البته که پیشرفت های علمی رو در بیشتر جاها مدیون رشته‌های ریاضی و تجربی هستیم ولی خب انسانی هم مهمه چون پایه و اساس جامعه ست

   پاسخ
 • انسانی ها
  15 بهمن, 1399 0:19 ق.ظ

  عربی که گذاشتید واسه انسانی مناسب هست؟

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید چه موقع پکیج تخصصی حرف آخر آماده میشه؟
  برای رشته انسانی

  پاسخ
 • سلام ببخشید کی پکیج اختصاصی انسانی حرف آخر حاضرمیشه؟؟؟

  پاسخ
 • تدرس اساتید حرف اخر بی نظیره

  پاسخ
 • سلام ببخشید ریاضی انسانی کی میاد؟

  پاسخ
 • چرا برای دروس اختصاصی انسانی چیزی ندارین ؟؟
  مثلا ریاضی

  پاسخ
  • استاد منتظری عزیز قول تمام دروس تخصصی انسانی رو برا تیر ماه دادن
   ریاضی انسانی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
   بقیه هم کارای اولیشون در حال انجامه برا ورود به ضبط
   بعد کنکور ۱۴۰۰ همه میان
   نگران نباشید و از مشاور نپرسید
   چون مشاور هم مث منو شماست و خبر نداره
   فقط از خود اساتید بپرسید در اینستا

   پاسخ
 • سلام خوبین ببخشین من چن ماه پیش دروس عمومی حرف اخر رو گرفتم ولی خب مشاورم گفتش که درسته واسه ریاضی و تجربی ان ولی انسانی هام میتونن ازش استفاده کنن حالا اگ بخوام عربی رو تحویل موسسه بدم عربی انسانی رو بگیرم میشه آیا؟؟؟لطفااا پاسخ بدییینن

  پاسخ
  • آیا موسسه برنامه ای برا دروس تخصصی انسانی داره ؟؟؟؟
   شنیدم ک در حال ضبط هستن
   ادبیات تخصصی رو محسن منتظری با یکی از اساتید برتر شهر تهران ضبط میکنه
   ریاضی رو استاد منتظری و قاسمی
   و بقیه دروس هم مث جامعه شناسی . روان شناسی . فلسفه منطق . اقتصاد و تاریخ جغرافی هم توسط مدرسین برتر شهر تهران حدود ۲ ماهه ک رفتن تو ضبط
   تو رو امام حسین جواب بدین
   مدیونی اگه جواب این پیام رو نمیدی
   جان بچت اگه این پیامو دیدی
   جوابش رو بده

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید من تقریبا بعد از عید 99 پکیچ عمومی 6040 رو خریداری کردم .سوال من اینه که رو بسته هانوشته مدت اعتبار 1سال ایا بعر از یک سال این بسته ها دیگه مشاهده نخواهد بود/لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • آقا محسن سلام
  منظور از یه سال اینه ک
  بعد ۱ سال این پکیج ها دیگه گارانتی نمیشن
  چون تا ۱ سال بعد از فعال سازی قابل گارانتی هستن دیگه
  بعد ۱ سال دیگه اگه آسیب ببینن گارانتی نداره
  همین
  وگرنه شما مادرم العمر میتونی ببینی پک ها رو

  پاسخ
 • آیا موسسه برنامه ای برا دروس تخصصی انسانی داره ؟؟؟؟
  شنیدم ک در حال ضبط هستن
  ادبیات تخصصی رو محسن منتظری با یکی از اساتید برتر شهر تهران ضبط میکنه
  ریاضی رو استاد منتظری و قاسمی
  و بقیه دروس هم مث جامعه شناسی . روان شناسی . فلسفه منطق . اقتصاد و تاریخ جغرافی هم توسط مدرسین برتر شهر تهران حدود ۲ ماهه ک رفتن تو ضبط
  ادبیات و ریاضی هم کارشون رو به اتمامه و بزودی میرسن
  ادبیات تخصصی هم به احتمال قوی تا ۲ – ۳ هفته دیگه می رسه و بقیه دروس هم به محض تکمیل شدن ، میرسن
  تو رو امام حسین جواب بدین
  مدیونی اگه جواب این پیام رو نمیدی
  جان بچت اگه این پیامو دیدی
  جوابش رو بده

  پاسخ
 • خیلی خوبه عالیه تدریسا

  پاسخ
 • دوستان عزیز
  استاد منتظری قول تمام دروس تخصصی انسانی رو تا تیر ماه دادن
  تا اون موقع همه میان ، ینی بعد کنکور ۱۴۰۰
  نگران نباشید
  در حال حاضر فقط ریاضی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
  بقیه هم کارای اولیش داره انجام میشه برا ورود به ضبط
  ریاضی و ادبیات تخصصی طی ۱ ماه آینده و شاید زودتر هم بیان
  اما تا تیر ماه همگی تکمیل میشن و میان
  این حرف خود آقای منتظری عزیزه

  پاسخ
 • یه انتقاد شدید به پشتیبانی این سایت
  چرا پیامای دوستان رو پاسخ نمیدین ک روشن بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • دوستان من
  لطفا از این و اون نپرسین در مورد دروس اختصاصی انسانی
  منظورم مشاورها هستن
  هیچ کس خبر نداره از تولید پکیجی بجز خود اساتید
  به اینستا اساتید مراجعه کنید و سوال کنید
  بعد ۱۰ روز جواب میگیرین

  پاسخ
 • استاد منتظری عزیز قول تمام دروس تخصصی انسانی رو برا تیر ماه دادن
  ریاضی انسانی و ادبیات تخصصی کارشون رو به اتمامه
  بقیه هم کارای اولیشون در حال انجامه برا ورود به ضبط
  بعد کنکور ۱۴۰۰ همه میان
  نگران نباشید و از مشاور نپرسید
  چون مشاور هم مث منو شماست و خبر نداره
  فقط از خود اساتید بپرسید در اینستا

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر چرا برا انسانی ها دروس تخصصی رو درس نمیدین

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین لطفا بگین کی قراره پکیج علوم انسانی رو قرار بدین، درسته رشته های ریاضی و تجربی ب نسبت سخت تره ولی دلیل نمیشه برای انسانی پکیج نزارین، لطفا رسیدگی کنین فقط من نمیدونم اگه این تبعیض نیست پس شما اسمشو چی میزارید؟…

  پاسخ
  • اینو میشه سال دیگه هم استفاده کرد؟

   پاسخ
  • سلام من رشته انسانیم و پشت کنکوری خیلی خوب بود واسه انسانی هم بزارید از اقتصاد و ریاضیشون استفاده کنیم چون بچه های انسانی بیشتر تو این مسائل ضعیفن. من از دروس عمومیه حرف اخر استفاده کردم خیلی عالیه❤ولی لطفا به فکر بچه های انسانی هم باشید چون حجم درسای انسانی بیشتر از رشته های دیگس از تاریخ جغرافیا گرفته تا …بقیه رشته ها فکر کنم چندتا کتاب اختصاصی دارن ولی ما حجم درسامون زیاده و مدرسان عالی مثل شمارو نیاز داریم

   پاسخ
 • الان بازی بازی انسانیاست صبر کنید وببیند

  پاسخ
  • اگه خبری داری ما رو هم در جریان بزار
   من تو اینستا به آقای مهران قاسمی پیام دادم
   ایشون فرمودن ریاضی جامع انسانی اوایل مهر ماه وارد بازار میشه
   به مهرداد مشایخی و محسن منتظری هم پیام دادم
   ایشون هم فرمودن تا آخر خرداد ۶۰ درصد ادبیات تخصصی میاد و اوایل مهر دیگه کاملش میکنیم
   بقیه اساتید اصن معلوم نیس ک استخدام شدن یا ن
   اما از مشاوران نپرسید
   چون هیچی نمیدونن و در جریان نیستن
   حتی خود استاد منتظری هم نمیدونه کی میرسن تخصصیای انسانی
   ولی ایشون قول دادن در سال ۱۴۰۰ هر ۸ تا تخصصی انسانی رو بدن
   جوری ک میگن مث اینکه اقتصاد دبیرش استخدام شده و رفته تو ضبط
   کلا درسای انسانی زود ضبط میشن
   مث زیست نیست ک ۲ سال بخان آپدیت کنن
   اکثر تخصصیای انسانی فقط در ۱ یا ۲ ساله مثلا اقتصاد فقط سال دهم داریم
   نگران نباشید
   تا قبل از اتمام سال ۱۴۰۰ همه تخصصیای انسانی میاد
   تا دبیر لایق رو استخدام کنن ک یه پروسه بسیار پیچیدس
   تا اسلاید ها اماده شه که خیلی طول میکشه
   تا بره تو ضبط
   تا ادیت کنن
   اسنمپر بزنن
   تولید انبوه و تحویل به انبار
   یکم تحمل کنید
   ایشالله میرسن
   سر موسسه خلوت شده چون تمام منابع رو دادن
   اما الان دیگه فوکوس کردن رو تخصصیای انسانی

   پاسخ
 • سلام ، برای رشته معارف بسته ای ندارید؟؟؟

  پاسخ
 • سلام.این پکیج های عمومی انسانی،همون پکیج های عمومی تجربی یا بقیه رشته ها هستن؟
  ینی واس انسانیا هم همون پکیج های عمومی بقیه رشته ها رو میفرستین یا متفاوته؟

  پاسخ
  • پکیج های عمومی موسسه مخصوص بچه های تجربی و ریاضیه اما انسانی ها هم میتونن استفاده کنن .
   اوایل آبان ماه اگر موسسه در چاپ و انتشار به مشکلی نخوره هر ۸ تا تخصصی انسانی میاد بیرون . در حال حاضر دروس انسانی در حال ضبط هستن . اساتید استخدام و آماده شدن و محتواها هم تولید شده . آبان ماه تمام دروس انسانی میاد بیرون . چه تخصصی و چه عمومی مخصوص انسانی

   پاسخ
 • سلام و خداقوت به تمام دست‌اندرکاران حرف آخر من آموزش استاد یوسفیان پور رو تماشا کردم بسیار عالی بود اما متاسفانه پکیج دینی ای که حرف آخر داره بیشتر مختص به(رشته تجربی و ریاضی) هستش و ما ها که (رشته انسانی) هستیم (۱۱درس) تو دینی بیشتر داریم ممنون میشم که یه پکیج دیگه هم تولید کنید که اون ۱۱ درس دینی رو هم پوشش بده پکیج عربی ای رو هم که مختص به رشته انسانی تولید کردین بسیار عالیه اگه این لطف رو در حق بچه های رشته انسانی برای درس دینی هم انجام بدین واقعا عالی میشه. با تشکر از زحماتتون

  پاسخ
  • امیر جان سلام
   خوبی
   تا اوایل آبان ماه هر ۸ تا تخصصی انسانی با دینی انسانی میاد بیرون .
   نگران نباش
   مهر ماه ۹۹ کار گروه رشته انسانی به ریاست محسن خوشنویسان تشکیل شده . تا الان اساتید خوبی استخدام کردن و محتواها آماده ضبطه . ضبط بعضی درسا تمام شده ، بعضیا رد به اتمام هستن و بعضیای دیگه هم تازه شروع شدن .
   بهت قول میدم اوایل آبان ماه بچه های انسانی سوپرایز میشن ❤

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.