حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟

 1. حرف آخر
 2. مشاوره کنکور
 3. حرف آخر برای داوطلبان گروه انسانی چه محصولاتی دارد؟
9 دیدگاه

حرف آخر برای تمامی گروه‌ها، محصولات آموزشی تولید کرده است. داوطلبان بسیاری با استفاده از این محصولات، رتبه نهایی مناسبی در کنکور کسب کرده‌اند. اما داوطلبان و دانش‌آموزان زیادی در مورد محصولات انسانی حرف آخر سوالاتی دارند. آیا حرف آخر برای رشته انسانی محصولاتی دارد؟ بله، حرف آخر رشته انسانی نیز برای داوطلبان گروه انسانی تولید شده است. حرف آخر انسانی نظام جدید برای تمامی درس‌های عمومی تهیه شده است.

محصولات حرف اخر رشته انسانی برای درس‌های عمومی این گروه یعنی ادبیات فارسی، عربی، زبان انگلیسی و دینی تهیه شده است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های حرف آخر برای کنکور عمومی گروه انسانی آماده شوند. ما در این مطلب، محصولات حرف آخر انسانی نظام جدید را به شما معرفی می‌کنیم تا اطلاعات کامل‌تری در مورد آن‌ها داشته باشید.

حرف آخر انسانی نظام جدید

داوطلبان انسانی در دفترچه شماره ۱ باید به سوالات عمومی پاسخ دهند. حرف اخر نظام جدید نیز برای این داوطلبان آماده شده است. مدرسان موسسه حرف آخر برای این‌که داوطلبان انسانی نیز تراز مناسبی برای درس‌های عمومی کسب کنند، مجموعه‌های حرف اخر را در اختیار دانش‌آموزان انسانی نیز قرار می‌دهند.

محصولات حرف اخر انسانی نظام جدید با توجه به آخرین تغییرات کنکور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. این بدین معنی است که داوطلبان گروه انسانی، کاملا با محصولات حرف اخر منابع جدید را مطالعه می‌کنند. اما محصولات حرف اخر چه پکیج‌هایی هستند؟ با ما همراه باشید با معرفی محصولات حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی.

حرف آخر رشته انسانی

حرف اخر رشته انسانی برای درس‌های ادبیات فارسی، دین و زندگی، عربی و زبان انگلیسی در دسترس است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند با استفاده از پکیج‌های حرف اخر رشته انسانی تراز بالایی در درس‌های عمومی کسب کنند. داوطلبان گروه انسانی دیگر نباید نگران درس‌های عمومی باشند. آن‌ها نیز مانند سایر داوطلبان گروه ریاضی و تجربی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند.

محصولات حرف اخر رشته انسانی

۱- عربی حرف آخر برای رشته انسانی

درس عربی یکی از سخت‌ترین دروس عمومی برای تمامی رشته‌هاست. داوطلبان گروه انسانی نیز رابطه خوبی با این درس ندارند. این درس نه تنها از دروس عمومی گروه انسانی است بلکه عربی تخصصی نیز برای داوطلبان گروه انسانی وجود دارد. داوطلبان گروه انسانی باید به ۲۵ سوال درس عربی در کنکور عمومی پاسخ دهند. سوالات عربی انسانی از منابع پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شود. این بدین معنی است که داوطلب باید به سوالات این پایه‌ها در کنکور سراسری پاسخ دهد.

داوطلب باید در ۲۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهد. این درس با ضریب ۲ همیشه بلای جان داوطلبان است. اما داوطلبان گروه انسانی نباید نگران عربی باشند. زیرا عربی حرف اخر نظام جدید به آن‌ها در این راه کمک می‌کند. عربی حرف اخر توسط استاد واعضی تدریس می‌شود. عربی حرف اخر ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش عربی به سبک تخصصی و خاص استاد واعظی
 • آموزش به منظور یادگیری بدون فراموشی کلمات سخت
 • یادگیری آسان عربی انسانی حرف اخر با ماندگاری بالا در ذهن به وسیله شهودی‌سازی
 • ایجاد تسلط در داوطلب به منظور حل تست‌های ترکیبی عربی
 • بیان تمامی تضادها و رمزهای مبحث درک مطلب عربی
 • حل تست‌های پیچیده درک مطلب

عربی کنکور را چگونه بخوانیم؟

درس‌های عمومی از اهمیت بسیار زیادی در کنکور سراسری برخوردار هستند. اکثر داوطلبان با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰، ترازهای مناسبی برای درس‌های عمومی کسب می‌کنند. یکی از دروس عمومی که داوطلبان علاقه زیادی به آن ندارند، عربی کنکور است. ما در این مطلب، بهترین روش‌ها را برای مطالعه درس عربی به شما معرفی می‌کنیم.

۲- ادبیات فارسی حرف اخر برای رشته انسانی

ادبیات فارسی نیز یکی دیگر از دروس عمومی گروه انسانی است. داوطلبان گروه انسانی باید به ۲۵ سوال این درس در دفترچه عمومی پاسخ دهند. دانش‌آموزان انسانی باید به این سوالات در ۱۸ دقیقه پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلب برای هر سوال ۴۲ ثانیه فرصت دارد. این درس با ضریب ۴، یکی از مهم‌ترین دروس عمومی گروه انسانی است. بنابراین داوطلبان باید توجه خاصی به این درس داشته باشند.

ادبیات حرف اخر انسانی نظام جدید توسط استاد محسن منتظری تدریس می‌شود. استاد منتظری با استفاده از الگوهای خاص و تصاویر، ادبیات را به بهترین شکل ممکن تدریس می‌کند. ویژگی‌های ادبیات حرف اخر برای گروه انسانی به صورت زیر است:

 • تدریس منحصربه‌فرد مبحث واژگان
 • استفاده از پویانمایی‌های داستانی و شخصیت‌پردازی
 • حل تست‌های کنکور در سال‌های اخیر و حل سوالات تالیفی
 • آموزش لغات به صورت انیمیشن‌های داستان محور
 • تدریس کل مبحث حجیم قرابت معنایی در ۹ ساعت با استفاده از انیمیشن‌های منحصربه‌فرد
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با سیستم ابتکاری قفل‌گذاری
 • آموزش مبحث آرایه‌های ادبی با الگوهای سریع و داستانی

ادبیات کنکور را چگونه ۱۰۰ بزنیم؟ معرفی مباحث تست خیز

سوالات ادبیات در کنکور بر پایه منابع نظام جدید است. دانش‌آموزان باید ادبیات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را برای این درس مطالعه کنند. بسیاری از دانش‌آموزان با این سوال روبه‌رو می‌شوند “چگونه ادبیات کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟” پاسخ به این سوال بسیار ساده است …

۳- دین و زندگی حرف اخر برای رشته انسانی

دین و زندگی انسانی با ضریب ۳ یکی دیگر از دروس مهم گروه انسانی است. داوطلبان گروه انسانی باید دین و زندگی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را برای پاسخگویی به سوالات کنکور مطالعه کنند. این درس نیز در کنکور سراسری ۲۵ سوال دارد و داوطلب باید در ۱۷ دقیقه به سوالات پاسخ دهد. اکثر داوطلبان گروه انسانی این درس را یک درس حفظی تصور می‌کنند و تمامی مطالب آن را حفظ می‌کنند. اما این طرز فکر اشتباه است. شما نباید به هیچ عنوان این درس را حفظ کنید.

حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی یک پکیج دینی کامل آماده کرده است. داوطلبان می‌توانند به راحتی با تدریس استاد یوسفیان پور بهترین تراز را در کنکور کسب کنند. حرف آخر انسانی برای نظام جدید یک پکیج دینی منحصربه‌فرد دارد که دارای ویژگی‌های زیر است:

 • آموزش کل دین و زندگی کنکور با ۱۴ الگو توسط استاد یوسفیان پور
 • تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از ۱ هفته
 • تصویرسازی و تدریس کلیه مفاهیم با استفاده از پویانمایی
 • یادگیری سریع کل آیات و متون دین و زندگی بدون حفظ کردن مطلبی
 • حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌های متنوع و جامع توسط استاد یوسفیان پور

بودجه بندی دینی کنکور

دانش‌آموزان و داوطلبان باید در کنکور سراسری منابع نظام جدید را مطالعه کنند. دین و زندگی پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم منابع آزمون سراسری برای نظام جدید هستند. ما در این مطلب به طور کامل بودجه‌بندی دینی کنکور را بر اساس منابع نظام جدید به شما معرفی می‌کنیم سپس مهم‌ترین فصل‌های درس دین و زندگی را به شما توضیح می‌دهیم.

۴- زبان انگلیسی حرف اخر برای رشته انسانی

حرف آخر تنها برای درس‌های عمومی گروه انسانی پکیج دارد. این بدین معنی است که داوطلبان این گروه می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند. آخرین درس عمومی که حرف آخر برای رشته انسانی نظام جدید آن پکیجی ارائه می‌دهد، درس زبان انگلیسی است. درس زبان انگلیسی دارای ۲۵ سوال است و داوطلب باید به این سوالات در ۲۰ دقیقه پاسخ دهد. زبان انگلیسی حرف اخر توسط استاد مجتبی محمودی تدریس می‌شود. این پکیج ویژگی‌های زیر را دارد:

 • آموزش تمامی لغات زبان به شکل انیمیشن
 • آموزش کل زبان انگلیسی کنکور در ۲۰ ساعت به صورت انیمیشن
 • آموزش حل سوالات زبان انگلیسی کنکور
 • آموزش مفاهیم اصلی و بنیادی زبان انگلیسی کنکور به شکل نقشه راه

چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟

زبان کنکور آخرین درس عمومی در دفترچه شماره ۱ است. زبان انگلیسی با ۲۵ سوال در کنکور سراسری، ضریب ۲ دارد. داوطلبان باید از سوال ۷۶ الی سوال ۱۰۰ به سوالات زبان انگلیسی پاسخ دهند. اما مهم‌ترین سوالی که در این مطلب به آن پاسخ داده می‌شود، ” چگونه زبان کنکور را ۱۰۰ بزنیم ” است. با ما همراه باشید تا با ۱۰۰ زدن زبان انگلیسی در کنکور بیشتر آشنا شوید.

لیست قیمت محصولات حرف آخر

حرف اخر برای داوطلبان گروه انسانی نیز پکیج‌هایی آماده کرده است. داوطلبان گروه انسانی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر برای درس‌های خود استفاده کنند. شما می‌توانید لیست قیمت محصولات حرف اخر را در قسمت زیر مشاهده کنید:

شما می‌توانید برای دیدن سایر محصولات حرف آخر و داشتن اطلاعات کامل در مورد محصولات به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد حرف اخر انسانی

۱) آیا حرف اخر برای گروه انسانی محصولاتی ارائه می‌دهد؟

بله داوطلبان گروه انسانی می‌توانند از پکیج‌های عمومی حرف اخر استفاده کنند.

۲) حرف آخر انسانی چه پکیج‌هایی دارد؟

حرف آخر برای داوطلبان این گروه پکیج‌های دینی، عربی، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی و دین و زندگی را ارائه می‌دهد.

۳) آیا حرف اخر برای درس‌های تخصصی گروه انسانی پکیجی ارائه می‌دهد؟

نه خیر، حرف آخر تنها برای درس‌های عمومی گروه انسانی پکیج‌هایی دارد.

, ,

9 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام میشه بگین پکیج ریاضی انسانی هست یانه

  پاسخ
 • سلام دوست عزیز بچه‌های انسانی می‌تونن از پکیج‌های عمومی حرف آخر استفاده کنن

  پاسخ
 • سلام برا انسانی هم پکیج دارین؟

  پاسخ
 • قبول دارید شما شعار عدالت آموزشی رو رعایت نکردید؟
  قبول دارید اینکه ایران ما هیچ پیشرفتی نکرد مظلومیت رشته علوم انسانیست؟؟؟
  چرا مثلا برا علوم انسانی فقد چند کتاب ?اومدید تالیف کردید

  پاسخ
 • علی دقیقا نظر منو گفتی چرا باید علوم انسانی که میتونه فرمون مملکت رو دستش بگیره و جهتشو شاید درست کنه ، بهش انقدر ظلم بشه، چرا همیشه تو ایران این بوده که علوم انسانی نیازی به درس خوندن نداره و همشون ضعیفن؟؟؟؟

  پاسخ
 • کسایی که برای حرف اخر زحمت میکشید چرا فرق میگذارید بین رشته ها یعنی ما بچه های انسانی مهم نیستیم که فقط چند تا کتاب عمومی گزاشتین و بقیه رو رها کردین چرا زحمات خودتون کامل نمیکنید لطفا یکم به فکر رشته انسانی هم باشید فعلا که رشته انسانی بیشتر از ریاظی داوطلب داره
  خیلی متشکرم از زحماتتون

  پاسخ
 • سلام ببخشید برای عربی تخصصی انسانی dvdاراعه نمیدین

  پاسخ
 • سلام رشته انسانی خیلی سخت تر و پیچیده تر از دوتا فرمول فیزیک و شیمی و هندسست!
  درضمن قاضی و روانشناس و معلم خیلی مهمتر از دندونپزشک و پزشک عمومی و پرستاره که انقدر واسش زحمت میکشید!
  میگن بعد کنکور رشته انسانی چند نفر خودکشی کردن!
  چرا این موضوع رو گردن همین بی اهمیتی هایی که برای رشته انسانی میشه نزاریم؟؟؟

  پاسخ
 • مگه مملکت فقط دکتر مهندس نیاز داره که فقط برا تجربی و ریاضی پکیج درست کردید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست