با توجه به اعلام سازمان سنجش، کنکور 1402 مانند کنکور سال‌های اخیر برگزار نخواهد شد. یکی از مهم‌ترین تغییرات کنکور، حذف سوالات دروس عمومی از دفترچه شماره 1 است. این بدین معنی است که داوطلبان در کنکور سراسری به سوالات دروس عمومی پاسخ نخواهند داد. داوطلبان در کنکور سراسری تنها باید به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند. با توجه به این شرایط، پاسخگویی به هر درس تخصصی در کنکور سراسری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به نظر شما مهم‌ترین درس تخصصی در کنکور تجربی و ریاضی کدام درس است؟ داوطلبان گروه تجربی درس زیست شناسی و ریاضی را مهم‌ترین درس تخصصی خود می‌دانند. داوطلبان گروه ریاضی نیز به درس ریاضی به عنوان مهم‌ترین درس تخصصی نگاه می‌کنند. بنابراین درس ریاضی را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین درس تخصصی عنوان کرد. موسسه حرف آخر برای تدریس این درس تخصصی مهم با بهترین استاد ریاضی کشور یعنی استاد مهران قاسمی همکاری می‌کند.

درس ریاضی یکی از دروس دشوار و مهم برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است. این درس چالش‌ها و مشکلات زیادی برای داوطلبان ایجاد می‌کند. بنابراین استاد این درس باید تسلط زیادی بر مفاهیم داشته باشد تا داوطلبان را به بهترین شکل ممکن آموزش دهد. موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن تمامی این شرایط با برترین استاد کشور برای تدریس درس ریاضی همکاری می‌کند. استاد قاسمی یکی از برترین اساتید ریاضی در کشور است که پکیج‌های ریاضی موسسه حرف آخر را تدریس می‌کند. این استاد برتر ریاضی از همان سال‌های آغازین تاسیس موسسه حرف آخر در این موسسه درس ریاضی را همراه با استاد منتظری تدریس می‌کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که استاد منتظری و استاد قاسمی هر دو در دپارتمان ریاضی حرف آخر حضور دارند و درس ریاضی را به داوطلبان گروه تجربی و ریاضی در دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم آموزش می‌دهند.

بدون شک تمامی داوطلبان با نام مهران قاسمی آشنا هستند و با آموزش‌های این استاد درس ریاضی را در دوره متوسطه اول و دوم یاد گرفتند. داوطلبان زیادی با آموزش‌های استاد قاسمی موفق به کسب درصد بالا در درس ریاضی شدند. بنابراین این موضوع را به راحتی می‌توان عنوان کرد که اکثر داوطلبان با سوابق آموزشی استاد قاسمی آشنا هستند. شاید برای برخی از داوطلبان این سوال پیش آید که استاد قاسمی کیست؟ این استاد برتر کشور چگونه درس ریاضی را تدریس می‌کند؟ تیم محتوای حرف آخر در این مطلب به سراغ معرفی مهران قاسمی می‌رود و سوابق آموزشی و ویژگی‌های تدریس این استاد را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

 

مهران قاسمی

بیوگرافی استاد مهران قاسمی

تمامی داوطلبان با این موضوع هم عقیده هستند که درس ریاضی یک درس دشوار و پرچالش است. درصد درس ریاضی نقش بسیار مهمی در رتبه نهایی داوطلبان دارد. بنابراین داوطلبانی که به دنبال یک رتبه عالی و قبولی در رشته‌های مهندسی هستند باید به درصد درس ریاضی توجه زیادی داشته باشند. موسسه حرف آخر از اهمیت درس ریاضی در کنکور تجربی و ریاضی آگاه است و به همین دلیل برای تدریس درس ریاضی با استاد قاسمی همکاری می‌کند. استاد مهران قاسمی یکی از باتجربه‌ترین و بااستعدادترین اساتید ریاضی در کشور است که برای تدریس درس ریاضی فن بیان خاصی دارد. البته استاد قاسمی در کنار فن بیان خاص خود از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری برای تدریس درس ریاضی استفاده می‌کند. تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهند تا استاد قاسمی بهترین آموزش‌های درس ریاضی را در اختیار داوطلبان قرار دهد.

استاد مهران قاسمی مدرک فوق لیسانس خود را در رشته ریاضیات کاربردی کسب کرده است. این استاد برتر کشور علاقه زیادی به درس ریاضی دارد و از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری برای آموزش درس ریاضی استفاده می‌کند. داوطلبان با مشاهده پکیج‌های آموزشی استاد قاسمی گذر زمان را احساس نمی‌کنند، زیرا استاد قاسمی با آموزش‌‌های خاص خود داوطلبان را به درس ریاضی علاقمند می‌کند. موسسه حرف آخر برای تدریس درس ریاضی با دو استاد برتر کشور یعنی استاد قاسمی و استاد منتظری همکاری می‌کند. هدف این موسسه ارائه پکیج‌های آموزشی ریاضی با بهترین روش‌های آموزشی است. استاد قاسمی مدرس رتبه‌های برتر کنکور است و داوطلبان زیادی با آموزش‌های این استاد موفق به کسب یک درصد بالا در درس ریاضی شدند. کسب یک درصد بالا در درس ریاضی دیگر یک رویا نیست. داوطلبان با آموزش‌های استاد قاسمی می‌توانند بالاترین درصدها را در درس ریاضی به دست آورند.

 • کارشناس ارشد آنالیز ریاضی
 • فوق لیسانس ریاضیات کاربردی

 

سوابق آموزشی استاد مهران قاسمی

درس ریاضی یک درس دشوار و پرچالش برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است. تمامی داوطلبان با این موضوع هم عقیده هستند که مطالعه درس ریاضی دشوار است و داوطلبان را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند. درس ریاضی فرمول‌های زیادی دارد و تمامی بخش‌های آن شامل محاسبات زیاد است. به عبارت دیگر می‌توان گفت که درس ریاضی یک درس دردسرساز برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است. بنابراین استادی که درس ریاضی را به داوطلبان آموزش می‌دهد باید تجربه زیادی بر تمامی مسائل و مفاهیم ریاضی داشته باشد. استاد مهران قاسمی بهترین گزینه برای تدریس درس ریاضی در موسسه حرف آخر است. این استاد برتر کشور تسلط بسیار زیادی بر مفاهیم و مسائل ریاضی دارد. همین موضوع نیز موجب می‌شود که استاد قاسمی درس ریاضی را با روش‌های خاص و ابتکاری آموزش دهد. داوطلبان پس از مشاهده آموزش‌های استاد قاسمی دیگر از درس ریاضی و سوالات آن در کنکور نمی‌ترسند.

استاد مهران قاسمی یکی از برترین اساتید ریاضی در کشور است. این استاد برتر علاوه بر تدریس درس ریاضی در موسسه حرف آخر سوابق آموزشی دیگری نیز دارد. استاد قاسمی درس ریاضی را در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان به داوطلبان گروه تجربی و ریاضی آموزش می‌دهد. البته تدریس درس ریاضی توسط استاد قاسمی محدود به مدارس دولتی و مراکز آموزشی نیست. این استاد برتر موسسه حرف آخر در شبکه‌های صدا و سیما نیز درس ریاضی را با الگوهای ابتکاری خود به داوطلبان آموزش می‌دهد. بنابراین به راحتی می‌توان گفت که استاد مهران قاسمی سابقه آموزشی بسیار درخشانی دارد. همین موضوع نیز موجب شده است که داوطلبان با آموزش‌های این استاد درصدهای بالایی برای درس ریاضی به دست آورند. شما می‌توانید در قسمت زیر با سوابق آموزشی این استاد برتر موسسه حرف آخر آشنا شوید:

 • تدریس درس ریاضی در دوره متوسطه اول و دوم
 • استاد ریاضی در موسسه آموزشی حرف آخر
 • تدریس درس ریاضی در شبکه آموزش صدا و سیما
 • سرگروه ریاضی در استان آذربایجان غربی
 • دارای سابقه 25 سال تدریس درس ریاضی
 • تدریس درس ریاضی در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان
 • مدرس افتخاری در همایش‌های مختلف درس ریاضی
 • تدریس درس ریاضی در آموزشگاه‌های معتبر کشور
 • مدرس رتبه‌های برتر کنکور
 • مدرس ترفند‌‌‌‌های جدید تدریس حرفه‌ای برای معلمان در اکثر استان‌‌‌‌های کشور
 • تدریس درس ریاضی در شبکه‌های مختلف صدا و سیما
 • تدریس درس ریاضی در همایش‌های مختلف

 

تالیفات استاد قاسمی

استاد قاسمی یکی از برترین اساتید ریاضی در کشور است. این استاد درس ریاضی را با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری خود به داوطلبان آموزش می‌دهد. همین موضوع نیز موجب می‌شود که داوطلبان مسائل و مفاهیم ریاضی را حفظ نکنند و مفاهیم را به صورت عمیق یاد بگیرند. به یک زبان ساده می‌توان گفت که داوطلبان دیگر از درس ریاضی فراری نیستند. داوطلبان با آموزش‌های استاد قاسمی مفاهیم ریاضی را به بهترین شکل ممکن و ساده‌ترین روش یاد می‌گیرند. بنابراین درصدهای بالا و نمرات درخشان در انتظار داوطلبان گروه تجربی و ریاضی است. به نظر شما چرا استاد قاسمی مابین داوطلبان گروه تجربی و ریاضی محبوبیت زیادی دارد؟ مهم‌ترین دلیل این محبوبیت نوع تدریس متفاوت استاد قاسمی است. داوطلبان بدون شک دنبال استادی هستند تا بهترین آموزش‌ها را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

استاد قاسمی در کنار سوابق آموزشی درخشان خود فعالیت‌های دیگری نیز دارد. این استاد برتر کشور برای درس ریاضی گروه تجربی و ریاضی کتاب‌های زیادی تالیف کرده است. تمامی این کتاب‌ها در مورد آموزش درس ریاضی و نحوه پاسخگویی به سوالات ریاضی در امتحانات و کنکور هستند. استاد قاسمی از تمرین‌ها و مثال‌های فراوانی در کتاب‌های خود استفاده کرده است تا داوطلبان را با انواع مسائل و محاسبات ریاضی آشنا کند. همان طور که مطالعه می‌کنید استاد قاسمی از تمامی استعداد و توانایی خود برای آموزش درس ریاضی استفاده می‌کند تا داوطلبان را در کسب یک نمره مناسب و درصد بالا کمک کند. شما می‌توانید در قسمت زیر با تالیفات مختلف استاد قاسمی بیشتر آشنا شوید:

 • مولف بیش از 10 کتاب کمک آموزشی ریاضی در انتشارات حرف آخر
 • تالیف کتاب ریاضی (۱) پایه دهم رشته ریاضی و تجربی
 • مولف کتاب ریاضی پایه و دیفرانسیل گاما
 • مولف کتاب برجسته دیفرانسیل نوبل
 • مولف کتاب کوچک کانون فرهنگی آموزش
 • مولف کتاب حسابان، دیفرانسیل شروع آسان

 

پکیج‌های استاد قاسمی در موسسه حرف آخر

درس ریاضی یک درس با ماهیت محاسباتی است. این درس فرمول‌های زیادی دارد و داوطلبان برای یادگیری هر فرمول باید وقت زیادی را سپری کنند. تمامی داوطلبان با این موضوع هم عقیده هستند که درس ریاضی یک درس دشوار و پر چالش است. داوطلبان معمولا از مطالعه درس ریاضی فراری هستند و به سوالات درس ریاضی در کنکور سراسری پاسخ نمی‌دهند. همین موضوع نیز شانس داوطلبان را برای کسب یک درصد و رتبه بالا در کنکور کاهش می‌دهد. بنابراین داوطلبان باید تحت هر شرایطی درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن برای کنکور مطالعه کنند. اما تمامی داوطلبان یک سوال مشترک دارند. داوطلبان چگونه می‌توانند درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن مطالعه کنند؟ هر درس دشواری یک راه‌حل ساده برای مطالعه دارد. موسسه حرف آخر راه‌حل مطالعه درس ریاضی را با استفاده مهران قاسمی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

استاد مهران قاسمی با روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری خود درس ریاضی را برای داوطلبان آسان‌تر و شیرین‌تر کرده است. این مدرس ریاضی در موسسه حرف آخر پکیج‌های متفاوتی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان در دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم می‌توانند از پکیج‌های آموزشی استاد قاسمی برای یادگیری درس ریاضی استفاده کنند. استاد قاسمی از همان دوره متوسطه اول به آموزش درس ریاضی با جدیدترین روش‌های آموزشی می‌پردازد و پایه داوطلبان را از دوره متوسطه اول در درس ریاضی قوی‌تر می‌کند.

با توجه به تمامی این شرایط، داوطلبان دیگر نیازی ندارند از درس ریاضی بترسند و یا از این درس فرار کنند. درس ریاضی با آموزش‌های استاد قاسمی دیگر یک درس دشوار و پرچالش نیست. شما می‌‌توانید در قسمت زیر با پکیج‌های ریاضی حرف آخر با تدریس استاد قاسمی بیشتر آشنا شوید. برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد محتوای آموزشی هر پکیج بر روی لینک محصول کلیک کنید:

 

مهران قاسمی

پکیج ریاضی حرف آخر: مدرس استاد قاسمی

موسسه حرف آخر برای تدریس درس ریاضی با دو استاد برتر کشور همکاری می‌کند. استاد قاسمی و استاد منتظری از اساتید مطرح کشور هستند که درس ریاضی را با روش‌های خاص خود به داوطلبان آموزش می‌دهند. درس ریاضی با تدریس‌های این دو استاد باتجربه به یک درس آسان و شیرین تبدیل شده است. داوطلبان گروه تجربی باید در کنکور سراسری به 30 سوال درس ریاضی پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور تجربی 47 دقیقه است. داوطلبان تنها 96 ثانیه زمان دارند تا به هر سوال ریاضی در کنکور تجربی پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلبان باید تسلط زیادی بر مسائل و محاسبات ریاضی داشته باشند تا در این مدت زمان به سوالات پاسخ دهند. موسسه حرف آخر با کمک استاد قاسمی روش‌های حل تست ریاضی را به داوطلبان آموزش می‌دهد تا آن‌ها در یک مدت زمان کم به سوالات ریاضی پاسخ دهند.

درس ریاضی در کنکور ریاضی سوالات بیشتری دارد. داوطلبان گروه ریاضی باید به 55 سوال ریاضی در کنکور پاسخ دهند. مدت زمان پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور ریاضی 85 دقیقه است. داوطلبان تنها 90 ثانیه زمان دارند تا روی هر سوال را بخوانند و گزینه صحیح را در بین گزینه‌ها پیدا کنند. استاد قاسمی پس از آموزش هر مبحثی تست‌های کنکور و تست‌های تالیفی را برای داوطلبان حل می‌کند. با استفاده از این آموزش‌ها داوطلبان یاد می‌گیرند که چگونه به سوالات ریاضی در کنکور سراسری پاسخ دهند. پکیج‌های ریاضی حرف آخر با تدریس استاد قاسمی و استاد منتظری در اختیار تمامی داوطلبان گروه تجربی و ریاضی قرار می‌گیرند. داوطلبان با آموزش‌های استاد قاسمی دیگر از درس ریاضی ترسی ندارند و با علاقه بیشتری این درس دشوار را مطالعه می‌کنند.

 

مهران قاسمی

ویژگی‌های تدریس استاد قاسمی

استاد قاسمی درس ریاضی را چگونه تدریس می‌کند؟ مهران قاسمی از چه روش‌هایی برای تدریس درس ریاضی استفاده می‌کند؟ بدون شک داوطلبان سوالات زیادی در مورد نوع تدریس استاد قاسمی دارند. اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد استاد قاسمی باید به آن اشاره کرد نوع تدریس متفاوت این استاد است. استاد قاسمی بیان جذاب و گیرایی دارد و با لحن ساده تمامی مسائل و مفاهیم ریاضی را آموزش می‌دهد.

درس ریاضی یک درس دشوار و پرچالش است و این درس باید با یک زبان ساده به داوطلبان آموزش داده شود. بنابراین استاد قاسمی تمامی مسائل را به ساده‌ترین روش ممکن به داوطلبان آموزش می‌دهد. استاد قاسمی مبدع و طراح بیش از 1000 انیمیشن و تصویر در موسسه حرف آخر است. داوطلبان با استفاده از این انیمیشن‌ها می‌توانند به راحتی مفاهیم و مسائل ریاضی را یاد بگیرند. شما می‌توانید در قسمت زیر با مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس استاد قاسمی بیشتر آشنا شوید:

 • مبدع و طراح بیش از 1000 انیمیشن در ریاضیات
 • مبتکر و مبدع الگوهای آموزشی ریاضی با زبان ساده
 • استفاده از شهودی‌سازی و پویانمایی برای آموزش درس ریاضی
 • تسلط بالا در آموزش مفاهیم و مسائل درس ریاضی
 • استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی برای تدریس درس ریاضی
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مسائل ریاضی
 • تدریس با استفاده از الگوهای کاربردی و روش‌های خاص
 • استفاده از نقشه‌راه برای آموزش مفاهیم دشوار ریاضی
 • حل سوالات دشوار ریاضی با استفاده از الگوهای سرنوشت‌ساز
 • حل سوالات هندسه با استفاده از الگوی بادبادک
 • حل سوالات معادلات مثلثاتی با استفاده از عقربه‌‌‌‌های n سر
 • رسم نمودار یک تابع بدون استفاده از مشتق
 • آموزش کل ریاضی بدون حفظ حتی یک فرمول
 • حل معادلات درجه دوم با استفاده از قانون سیبا (c b a)
 • پیش‌بینی سوالات ریاضی با مطابقت بالا
 • ارائه راهکار‌‌‌‌های نوین آموزش برای درک عمیق‌تر و قدرت یادگیری حداکثری در کنکور
 • آموزش روش‌های کاربردی حل تست‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برای داوطلبان
 • تحلیل خط به خط کتاب درسی برای داوطلبان
 • حل تست‌های تالیفی و تست‌های کنکور ریاضی
 • آموزش پاسخگویی به سوالات ریاضی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

 

روش‌ها و الگوهای ابتکاری ریاضی حرف آخر: مهران قاسمی و عبدالرضا منتظری

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم استاد قاسمی و استاد منتظری از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری برای تدریس درس ریاضی استفاده می‌کنند. هر الگو و روشی که استاد قاسمی تدریس می‌کند برای یک مبحث ریاضی مطرح می‌شود. این بدین معنی است که هر مبحثی یک الگوی خاص برای حل سوالات دارد. به عنوان مثال استاد قاسمی برای حل نامعادلات از الگوی عدالت استفاده می‌کند. تمامی این الگوها به داوطلبان کمک می‌کنند تا آن‌ها به بهترین شکل ممکن به سوالات درس ریاضی در کنکور سراسری پاسخ دهند. شما می‌توانید در قسمت زیر با الگوهای ابتکاری و روش‌های خاص استاد قاسمی و استاد منتظری بیشتر آشنا شوید:

 • حل نامعادلات با استفاده از الگوی عدالت
 • حل سوالات شیب شناسی با استفاده از الگوی مادر
 • حل سوالات تابع با استفاده از روش های حل ریاضی لیلی و مجنون
 • حل معادلات مثلثاتی با استفاده از روش عقربه‌های n سر
 • حل سوالات محدوده نسبت‌های مثلثاتی با استفاده از روش پرژکتور
 • حل سوالات توابع براکتی با استفاده از روش دقیقا کجایی
 • حل سوالات پیوستگی توابع براکتی با استفاده از الگو خیاط
 • حل سوالات بهینه سازی با استفاده از قوانین ۱۲۳
 • حل سوالات راس تابع درجه دو با استفاده از روش ۱-۳
 • حل سوالات نمودار درجه دو با استفاده از روش سیبا دلتا
 • حل سوالات نامعادله درجه دو با استفاده از روش جاذبه و دافعه
 • حل سوالات مربع کامل درجه دو با استفاده از الگو راس (۱-۳)
 • حل سوالات ساخت معادله درجه دو با استفاده از مشتق
 • حل سوالات وارون درجه دو با استفاده از قانون خوب، بد، راس
 • حل سوالات ترکیب توابع با استفاده از الگوی ماشین
 • حل سوالات لگاریتم با استفاده از الگوی قفل
 • حل سوالات مجموعه با استفاده از الگوی ۱۲۳۴
 • حل سوالات هندسه مختصاتی با استفاده از روش بالاکس

 

مهران قاسمی

نمونه تدریس درس ریاضی استاد قاسمی

استاد قاسمی درس ریاضی را چگونه تدریس می‌کند؟ بدون شک این سوال یکی از مهم‌ترین سوالات داوطلبان در مورد استاد قاسمی است. استاد قاسمی با بیش از 25 سال سابقه تدریس یکی از برترین اساتید ریاضی در کشور است. این استاد لحن بیان خاصی دارد و با روش‌های خاصی مسائل ریاضی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. موسسه حرف آخر برای اینکه داوطلبان از نوع تدریس استاد قاسمی مطلع شوند ویدیوهای آموزشی این استاد را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر با نمونه تدریس استاد قاسمی بیشتر آشنا شوید:

 

آموزش مبحث دو دایره در وضعیت مماس

درس ریاضی یک درس دشوار و پرچالش است و داوطلبان را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند. موسسه حرف آخر برای اینکه این چالش و دشواری را برای داوطلبان کاهش دهد از برترین اساتید ریاضی برای آموزش درس ریاضی استفاده می‌کند. شما می‌توانید در ویدیو زیر نحوه آموزش درس ریاضی را توسط استاد قاسمی مشاهده کنید و با خیال راحت پکیج‌های ریاضی حرف آخر را انتخاب کنید:

 

آموزش الگوی عدالت در ریاضی حرف آخر

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم استاد قاسمی برای تدریس درس ریاضی از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. داوطلبان دیگر نیازی نیست ده‌ها فرمول درس ریاضی را حفظ کنند. آن‌ها کافیست یک الگوی درس ریاضی استاد قاسمی را یاد بگیرند تا با استفاده از آن بتوانند به سوالات ریاضی در کنکور سراسری پاسخ دهند. شما می‌توانید در قسمت زیر با الگوی عدالت حرف آخر بیشتر آشنا شوید:

 

نمونه تدریس ریاضی نهم با تدریس استاد قاسمی

استاد مهران قاسمی درس ریاضی دوره متوسطه اول و دوم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. تسلط استاد قاسمی در مسائل ریاضی به قدری زیاد است که این استاد تمامی درس‌های ریاضی را در موسسه حرف آخر آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در قسمت زیر نمونه تدریس ریاضی نهم را توسط استاد قاسمی مشاهده کنید:

 

نظر رتبه‌های برتر در مورد ریاضی حرف آخر

موسسه حرف آخر رتبه‌های برتر زیادی دارد و هر کدام از این رتبه‌ برترها با موسسه حرف آخر به رشته مورد علاقه خودشان نزدیک‌تر شده‌اند. داوطلبان زیادی با تدریس استاد قاسمی و استاد منتظری موفق به کسب یک درصد بالا در درس ریاضی شده‌اند. این داوطلبان با روش‌های این اساتید برتر بهترین نتایج را در ریاضی کنکور به دست آورده‌اند. شما می‌توانید در قسمت زیر با نظرات رتبه‌های برتر حرف آخر در مورد اساتید ریاضی بیشتر آشنا شوید: (شما می‌توانید برای دیدن ویدیوهای بیشتر در مورد نظرات رتبه‌های برتر به کانال تلگرام حرف آخر مراجعه کنید)

 

ارائه پکیج‌های ریاضی در بستر vod حرف آخر

موسسه حرف آخر یکی از برترین موسسه‌های آموزشی در کشور است که از جدیدترین روش‌های آموزشی برای ارائه پکیج‌های خود استفاده می‌کند. استاد عبدالرضا منتظری موسس این موسسه از همان روزهای آغازین تاسیس حرف آخر تاکید زیادی بر استفاده از روش‌های نوین آموزشی داشت. همین دلیل نیز موجب شده است که بسیاری از داوطلبان موفق به کسب رتبه‌های بالا با حرف آخر شوند. موسسه حرف آخر برای اینکه بهترین امکانات و ویژگی‌ها را در اختیار داوطلبان قرار  دهند با یک سیستم جدید به سراغ داوطلبان می‌آید. این موسسه در سال 1401 جدیدترین امکانات و ویژگی‌های خود را با نام سیستم هیبرید حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

یکی از امکانات و ویژگی‌های سیستم هیبرید حرف آخر، سیستم vod است. سیستم vod حرف آخر این امکان را به داوطلبان می‌دهد که آن‌ها به محتوای آموزشی حرف آخر به صورت آنلاین و آفلاین دسترسی داشته باشند. این بدین معنی است که داوطلبان برای مشاهده ویدیوهای آموزشی حرف آخر دیگر نیازی به دی وی دی ندارند. داوطلبان می‌توانند پس از خرید پکیج تنها در عرض چند دقیقه به پکیج آموزشی در بستر vod دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال داوطلبان با خرید پکیج ریاضی حرف آخر بعد از چند دقیقه به صورت آنلاین می‌توانند محتوای آموزشی استاد قاسمی را مشاهده کنند. حرف آخر دوباره حرف آخر را در سیستم آموزشی کشور می‌زند و با امکانات جدید خود به کمک داوطلبان می‌آید.

سوالات متداول در مورد استاد مهران قاسمی

1) آیا استاد مهران قاسمی در شبکه‌های اجتماعی فعالیتی دارد؟

بله این استاد برتر موسسه حرف آخر در صفحه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارد.

2) استاد مهران قاسمی در موسسه حرف آخر چه پکیج‌هایی را تدریس می‌کند؟

استاد قاسمی در موسسه حرف آخر پکیج‌های ریاضی نهم، ریاضی هشتم، ریاضی هفتم، ریاضی جامع 1، 2 و 3 رشته تجربی، ریاضی جامع رشته تجربی، ریاضی دهم تشریحی حرف آخر، ریاضی جامع 1، 2، 3 ریاضی حرف آخر و ریاضی جامع رشته ریاضی را تدریس می‌کند.

3) داوطلبان چگونه می‌توانند از قیمت پکیج‌های استاد قاسمی مطلع شوند؟

داوطلبان می‌توانند برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پکیج‌های ریاضی استاد قاسمی به لیست قیمت محصولات مراجعه کنند یا با مشاوران حرف آخر در تماس باشند.

4آیا استاد قاسمی برای درس ریاضی کلاس‌های آنلاین رفع اشکال برگزار می‌کند؟

بله داوطلبانی که پکیج ریاضی استاد قاسمی را در بستر vod حرف آخر تهیه کردند با توجه به جدول زمانی می‌توانند در کلاس‌های آنلاین رفع اشکال استاد قاسمی شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دانلود برنامه موفقیت ۵۰ روزه در کنکور و امتحان نهایی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.